Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 6.12. – 13.12. 2015

Milovaní,
dnešní svět se potýká se stále se zvyšujícími energiemi a to přináší na světlo mnoho dříve skrytých pravd, které se vynořují na povrch, aby byly poznány, přijaty, zpracovány a vyléčeny. Na světlo dne vychází mnoho tajemství, která přinášejí další odhalení, což připadá absurdní těm, kteří se povznesli nad vlivy, jaké to na svět jako na celek má. Je to proto, že ti z vás, kdo čtete toto poselství, jste se posunuli do jiné vibrace a docela často máte pocit, jako byste se dívali na úplně jiný svět, když pozorujete, co se v něm děje. Buďte vytrvalí v udržování si své vize celistvosti a dokonalosti pro Zemi a všechny její obyvatele. Obracejte se na fialový plamen, který má blahodárný účinek. Chceme, abyste si zachovali tuto praxi po dobu minimálně ještě jednoho týdne po 11. prosinci (t.j. min. do 18. 12.2015 – pozn. překl.)

Když se podíváte na pozadí těch nyní převládajících nových zdrojů, zjistíte, že se na celém světě odehrává mnoho pozitivních a blahodárných událostí. Lidé cítí, že mají otevřená srdce – směrem dovnitř, ale i navenek a jejich soucit je znát všude! Lásky je hodně, a ona hřeje u srdce a léčí, když se dostane ke svému příjemci. Abychom mohli čelit systematickému chaosu, který se odehrává,  je zapotřebí láska. Tady se začíná vyplácet váš trénink, když přijímáte to, co se objevuje a obracíte to na ten nejlepší výsledek, jaký z toho může vzejít. Když si budete udržovat Světlo, vytvoříte potřebnou rovnováhu.

Když pracujete společně se zvýšeným Světlem, které je zde v tomto klíčovém okamžiku k dispozici, můžete se posunout dopředu mnohem snadněji než dřív. Když budete udržovat své přání vidět mírový, harmonický a láskyplný svět, tato energie, přinášející léčení všem, se bude i nadále manifestovat. Přijde čas, kdy ti, kteří nemají na srdci nejvyšší dobro světa a jeho obyvatel, nebudou schopni ve zvýšených frekvencích fungovat.  To způsobí kolaps všech jejich struktur a jejich díla a začne se jim vše hroutit směrem k úpadku. Vše, co bylo vybudováno, bude muset být přizpůsobeno, aby bylo v souladu s vyšším Světlem a Plánem pro tuto planetu a její národy. V mezidobí je důležité, abyste pokračovali ve svém úsilí a v láskyplných aktivitách.

Když se člověk podívá na to, co se ve světě děje, je snadné být rozčarován. Chceme, abyste věděli, že nejste v této době sami, že jste vždy obklopeni Legiemi Světla a že láska převládne. Buďte příkladem této lásky pro svět, ať se vám ukazuje v jakékoliv podobě. Zůstaňte pevní, silní a věrní, když nepochybně zůstáváte na své cestě. Vždy naslouchejte jemnému a tichému hlasu uvnitř a následujte pobízení vašeho srdce.  Nepřestávejte kráčet a pokračujte ve svém úsilí.

Těšte se z chvílí, strávených s rodinou, přáteli a vaší komunitou. Je doba vzdát díky za všechna vaše požehnání, velká i malá. Vděčnost vás povede správným směrem a vesmír svým způsobem odpoví. Pociťujte radost, pociťujte lásku, která se ve vás šíří, když děláte své běžné činnosti. To vašemu světu pomáhá víc, než si uvědomujete. Svět je požehnán, protože jste na něm vy. Milovaní, buďte v míru!

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s