Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 29.11. – 6.12. 2015

Milovaní,
oslavujeme vaši výdrž a odhodlanost, s jakou udržujete své Světlo a přispíváte k léčení a stabilitě vaší planety. Soustředění na Fialové světlo, které začal St.Germain – (česky ZDE) spolu s pozemskými pracovníky světla a vzestoupenými mistry, přináší žádoucí výsledky.

Prosím, pokračujte ve vašem úsilí, protože každý člověk přispívá k tomu záměru a tak se energie znásobuje a zvyšuje a dosahuje na vaší  planetě ty největší blahodárné výsledky. Udržování klidného, mírového a harmonického záměru vytváří na vaší planetě potřebnou stabilizaci. Děkujeme vám, že s námi takto pracujete.

Věřte Božskému a vězte, že tato mocná síla lásky je vám blíž, než si myslíte, aby s vámi v těchto významných časech komunikovala. Otevřete svá srdce a své mysli možnostem, které vám tato tichá komunikace může přinést. Máte v sobě všechny odpovědi, které potřebujete a obvykle přijdou, když je nejméně očekáváte. Očekávejte neočekávané a buďte otevření, abyste se přizpůsobili změnám, k nimž může dojít. Uchopte chvilku, když se pro vás materializuje. Ti, kteří dosáhli v sobě rovnováhy, naleznou v každodenním úsilí větší klid, radost a štěstí. Pro obnovu a regeneraci mysli, těla a  ducha někdy postačuje pobývání v těchto energiích. Ostatní potřebují čas na komunikaci s přírodou a na vnímání krásy, která se nabízí. Ve všem naslouchejte svému srdci a budete vždy v souladu s vašim nejvyšším a největším dobrem.

Každé ráno se zarovnejte s vaší Božskou esencí a pokaždé, když zpozorujete, že jste se odvrátili od jejího harmonického vlivu. Bude to neustálá výzva, udržovat se pevně na vaší cestě. Jak jsem mockrát řekl již dříve, afirmace a/anebo meditace pomáhají dosažení a udržení vyšší frekvenční úrovně a to je velmi blahodárné pro udržení  kypícího zdraví, pocitu pohody a pozitivních vyhlídek na život ve fyzické úrovni. Lidská mysl neustále potřebuje posilování pozitivními afirmacemi, konstatováními a myšlenkami, aby čelila bombardování chaotických energií, které vás mohou rychle odklonit od kýženého výsledku.

Největší dar, jaký si můžete v této době dát, je, že necháte lásku, aby proudila do vaší vlastní bytosti, protože když dáváte lásku, soucit a pochopení sami sobě, je snadnější předávat ty energie dalším, co jsou kolem vás. Přestože to tak nevypadá, dobra Božského v lidech je všude hojné. Používejte rozlišování a intuitivní schopnosti v souladu se svým srdcem a vše bude i  nadále v pořádku. Jsme vždy s vámi a naše láska vás neustále obklopuje.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s