Předpověď na období od 26. listopadu do 8. prosince 2015

Celkově: Astrologicky viděno náročnější období. Schopnost věřit v dobro a ve smysl našeho počínání je tou nejdůležitější výzvou těchto dnů.

Profesně: Skromnost je vhodným přístupem, pakliže se máme dobrat výsledku dobrého pro obě strany.

Vztahy: Věřit v lásku je často tím nejlepším, co můžeme udělat. Ve svém zájmu.

Finančně: Nebojte se napjatého rozpočtu. Ten nevadí. Postavte se v duchu na stranu těch, kterým se daří.

Zdraví: Jakýkoliv pohyb v této době přichází vhod, omezujte sezení, tělu neprospívá.

sagittarius

BERANI A BERANKY
Všechno funguje, všechno pracuje, akorát že už trochu dlouho. Chtělo by to upustit páru z ventilu. Máte-li takovou možnost, neváhejte. Víkend jenom s partnerem, víkend s kamarádkou, každá podobná volba je dosti zajímavá. Občasná tíživá atmosféra je pouze příležitostí rozsvítit světlo v sobě. Což právě vy, jakožto ohnivé znamení jste dobře schopné. V okolí 29. listopadu se vynořuje vzpomínka na dřívější vztahy. Ozvete se?

BÝCI
Naděje se ve vás může v tomto období střídavě otevírat a zase zavírat, proto uděláte dobře, když podpoříte své spojení s důvěrou a vaší vyšší vizí. Vidět svůj život jakoby z výšky a důvěřovat tomu, že jste vždy všechno zvládly a že jste vlastně úžasné bytosti, nádherné a schopné. Zmatky v souvislosti s láskou v okolí 28. listopadu pomáhá ošetřit důvěra v lásku. Ve vaši schopnost milovat za každého počasí. Poslední víkend v listopadu je dobré odpočívat.

BLÍŽENCI A BLÍŽENKY
Domníváme se, že toto období je plné náročnosti i pro vás, neboť po Jupiteru, Saturnu a Neptunu na Vaše znamení tlačí i Slunce. Proto se potřebujete vybavit maximální laskavostí k sobě samé. Nepřetěžovat se, a být plná pochopení pro sebe sama. Duševní kolísání vyrovnávat vědomým rozhodnutím pro světlo a vznešený stav ducha. 30. listopad může být relativně únavný, zasloužíte si volnější režim.

RACI A RAČICE
Dámy, píšu na všechny strany, že toto období není snadné, tak vás nepřekvapí, že i vám popřeju dostatek času, který si budete dělat samy na sebe. Čas je právě to, co obvykle samy sobě nejvíce dlužíme. Zkuste si představit, že jste tu především sami pro sebe, pak dlouho nic a pak až partner a rodinní příslušníci. Konec letošního listopadu vytahuje naše staré a dobře zasunuté pocity křivdy. To je dobře, protože je díky tomu můžeme odevzdat.

LVI A LVICE
Rozpoložení sil na nebi je citlivé, zrovna vašemu znamení to však nikterak nevadí a jste navzdory všemu ve vynikající formě. Prostě někdo ze dvanácti znamení musí zůstat vzhůru, na stráži, u kormidla či v kuchyni. Pocit zodpovědnosti je na konci letošního listopadu dosti vyšroubovaný. Nemusíte zachraňovat všechny, kdo se zrovna necítí dobře. Vaše role je nejspíš spojená s Vaším nejbližším okolím. Začátek prosince přeje vynikajícím nápadům.

PANNY
Pokud je pro Vás přirozené dělat si starosti, v tomto období se vám bude ukazovat naplno nevýhodnost takové koncepce. Mnohem spíše zatouží po lehkosti a snadnosti, jak krásné by to bylo, žíti s nimi. Starosti si často děláme proto, že přemýšlíme o věcech, které se týkají jiných lidí, nikoliv však nás. Pokud jste však narozené v okolí 13. září, tak je vám dobře a neřešíte nic z toho, o čem píšeme výše.

VÁHY
Venuše ve vašem znamení přináší více krásy do vašeho vnímání. Mars ve vašem znamení tvoří zase více odhodlání řešit problémy a stavět se čelem ke všemu, co je třeba. Takže v podstatě šťastné období. Poslední listopadový víkend potřebuje volnější přístup, Slunce, Saturn a Neptun ve spojení vyzývají k dostatku odpočinku. Tak ať se Vám to podaří. Od pondělí 7. prosince očekávejte zrychlený týden s dostatkem aktivity.

ŠTÍŘI A ŠTÍRKY
V okolí 25. listopadu běží myšlení na plný plyn, možná je v tom skryta i snaha vyřešení něčeho, co se musí vytvořit časem a samo od sebe. Do konce listopadu je rozumné zvolnit, nesnažit se o rekordy. Bude pro vás jistě příjemné, až se Venuše přemístí 5. prosince do Vašeho znamení. Po dalších třicet dní očekávejte více krásy, více niterného potěšení. Okolí 7. prosince obsahuje poměrně kolizní potenciál, zvažte, zda vám spory v té doby stojí za to.

STŘELCI A STŘELKYNĚ
Jestliže je něčeho moc, je to znát, že? Jestliže je něčeho moc, je dobré zvolnit, ubrat, zklidnit. Více spát. Protože laskavost vůči vaší duši a ohleduplnost vůči vašemu tělu si potřebujete zvolit samy. Buďte pozorné i vůči úkolům, které vám nakládá do batohu vaše okolí, ne všechno je totiž na vás, abyste to plnily. Vaše dobrá vůle není výhrou ve chvíli, jestliže zájmy druhých jsou pro vás důležitější, než ty vaše. Mějte sami sebe na prvním místě.

KOZOROZI A KOZOROŽKY
Od 5. prosince je možné, že budete o poznání spokojenější. S Venuší ve Štíru se nabízí více soukromí. Mars se dostává kolem 7. prosince a další dny do napětí s Uranem a Plutem. Vymezování práv a kompetencí je něco, co se přirozeně děje a mění, důležité je, abyste to zvládaly s trochou pochopení pro obě strany. Netlačily přes míru, stejně jako nepadaly do emocí, kterými si lidé jinak dokážeme ubližovat.

VODNÁŘI A VODNÁŘKY
Vaše znamení si vede dobře. Zdá se nám správně, že máte fajn podzim? Budete mít i fajn zimu. Velmi dobře funguje rozum a tak lze mnoho věcí vymyslet. Mezi partnery se může mnoho věcí vzájemně domluvit. Koncem listopadu se možná budou dělat různá dlouhodobá rozhodnutí, důležité je jenom vnímat vlastní radost, zda tam je. Bez radosti by totiž dlouhodobě věci nefungovaly. Když je třeba, veselí je dobré i trochu hledat.

RYBY
Toto je období, kdy je každý den uměleckým výkonem. Vše lze postavit na lásce. Na lásce k sobě, ke své rodině a k lidem, pro které pracujete. Určitě se během dne zastavujte, ať netočíte motorem jen tak ze zvyku. Určité zpomalení na konci listopadu není na škodu, můžete si představit, že se prohlubujete, uvnitřňujete, nacházíte svoji sílu uvnitř sebe. Vzájemná blízkost je nejlepším lékem na vztahové zmatky v okolí 29. listopadu.

Zdroj: http://www.horoskopyproradost.cz/

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s