Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 22.11. – 29.11. 2015

Milovaní,
pro mnohé pracovníky světla je těžké odvrátit pozornost od dramat, ukazovaných ve zpravodajství a to je udržuje závislé na vnějším dění. Je důležité stanovit si záměr, který vám v každodenním životě pomůže víc, než když dovolíte energiím, které v této době hýbou světem, aby vás negativně ovlivnily. Udržujte se v uzemnění, drazí, a nenechte se svést z cesty Světla. Udržujte si víru a naději, aby stále plály ve vašich srdcích. Věřte, že většina lidí na světě má v srdci dobro a že si přejí, aby vládly hlavně mír a harmonie.

Vzpomínejte na svého souseda hlavně kvůli dobru, které projevil. Nalaďte se na vyšší verze vás samých a všech kolem vás. Dovolte, aby vaše láska a laskavost žehnaly a denně se projevovaly.  Aby se něčímu srdci ulevilo, nejsou zapotřebí extravagantní gesta. Pouhý úsměv anebo pozdravení je někdy cennější než cokoliv jiného, co byste mohli dát. Svou vnitřní sílou, empatií a soucitem buďte příkladem toho, co chcete ve světě vidět.  Nedávejte ve své bytosti prostor cynismu a výsměchu, povrchným odsudkům a hledání odplaty, protože ty pouze prohlubují karmické cykly lidské rasy a nejsou žádným přínosem, ani nikomu nevylepšují život.

Je velmi důležité vylepšovat každý den. Vložte své energie tam, kde budou k největšímu dobru pro co nejvíce lidí. Hleďte dovnitř sebe, protože tam najdete nejlepší radu, jakou se můžete řídit. Když je to možné, buďte venku a vystavujte tvář slunci, a přijímejte jeho blahodárné paprsky a teplo. Praktikujte jednoduchost, protože to umožní, abyste ve své osobní zkušenosti byli uvnitř klidní a hluboce koncentrovaní a spojeni se Zdrojem. Prostou pravdou vaší bytosti je, že všichni jste tím, čím je láska. Pouze vy máte tu moc a můžete ji použít pro dobro své a dalších kolem vás. Když se vás sejde mnoho, ta síla lásky může způsobit zázraky.

Svět se stále posouvá a je povinností každého, aby propustil vše, co ještě má uvnitř a co není tím, kým skutečně jste. Zbavte se toho, milovaní, protože toho přichází hodně, co vás posune k jinému způsobu bytí, jinému způsobu manifestace, což je potřebné a žádoucí. To, co děláte teď, vytváří vaši budoucnost. Udělejte z ní něco nádherného! Dovolte, aby vámi procházel vesmírný proud, napněte plachty směrem k doposud neznámé Zemi. Zkraje to může být nepříjemné, ale, jako u všeho nového, začne si to sedat.

Země je domovem lidstva, není žádný jiný. Milujte svůj domov, starejte se o něj a on se bude starat o vás. Mějte v úctě váš vztah symbiózy s vaší planetou v nekončícím dávání a přijímání. V tom je rovnováha. Mnoho věcí je teď ukončených a cesta před vámi vábí.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s