Krajina zázrakov – odkaz od Féwy

Ďakujem Iryne Tymoshenko za obrázok, ktorý som si dovolila zdieľať. Keď som ho uvidela, bola som v siedmom nebi :) . Ako zvykneme hovoriť. Keď som sa sem tam vracala na známe miesta, o ktorých by som Vám rada porozprávala – bol to pre mňa vždy slovami neopísateľný zážitok. Chcela by som Vám aspoň trochu osviežiť myšlienky opisom obrazu, ktorý je pre mnohých zatiaľ nepredstaviteľný. V prípade, že si nájdete pre seba chvíľku času a máte chuť si ho “pozrieť,” odporúčam uvoľniť myseľ od zbytočných myšlienok. To znamená – od takých, ktoré Vás zaťažujú a tým bránia vidieť svet celistvý……kompletný. Taký, aký v skutočnosti je.

fewa

Som pri Vás….hladkám Vás po vlasoch, po tvári….usmievam sa, keď sa Vás dotknem a Vy to cítite a nechápete, čo to bolo :) . Rozprávam Vám tíško príbeh, ktorý sa pred eónmi vekov udial a my sme sa mnohí rozhodli pomôcť Zemi. Ten dávno zabudnutý príbeh je o Tebe, o mne, o nás. O každom, kto pricestoval z krajiny zázrakov, o ktorej Vám porozprávam. Ako to tam vyzerá ? Božsky :) . Iný výraz v tomto prípade nenachádzam. V strede nekonečných, prekrásnych záhrad…. hýriacich farbami, ktoré na Zemi poznáme, ale i tými dávno zabudnutými…. pestrými, žiarivými, sviežimi ….je chrám veľkolepých rozmerov s kupolovitou “strechou”. Po obvode sú oblúkovité vstupy a je celý “postavený” z priezračných, bezfarebných kryštálov. Uprostred je niečo ako fontána a nad ňou Zem /ako na obrázku, ktorý som zdieľala/. Vnútri i okolo chrámu sa ligotajú dúhové paprsky kryštálov. Prechádzajú sa tu a rozprávajú bytosti, ktoré vyzerajú rovnako, ako ľudia. Majú dlhé, pastelové, veľmi jednoduché šaty /oblečenie/ a všetci sa usmievajú. Ľudia sa prechádzajú nielen vnútri chrámu, ale i v záhradách, kde spievajú a poletujú vtáky zo všetkých kútov sveta :). Sú nádherne sfarbené. Je tam spústa pestrofarebných motýľov. Druhy, ktoré na Zemi nie sú /zatiaľ :) /. Je tu toľko lásky, toľko lásky…. celkom prirodzenej – každou bytosťou prejavenej.
Cítiš…..? Už tú lásku cítiš? Už vieš, kto pri Tebe stojí a hladká Ťa tak ľahúčko, ako keby sa Ťa dotýkal motýľ, či vážka? Som to ja, Tvoja láska :) .

Moji milí, keď pôjdete spať, skúste sa zatvorenými očami na ten čarokrásny svet pozerať. Je podanou rukou, ktorá Vám pomáha pri znovu nájdení Vášho vnútorného sveta, v ktorom je ticho, kľud, mier. Je stredom všetkého, čo je láska… Je miestom, z ktorého som bola poslaná. Je energiou, ktorá Vám pomáha znovu seba samého /seba samú/ nájsť…

Ilona – Féwa (23. 11. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s