Začíname maľovať obraz života – odkaz od Féwy

Milí priatelia. Nezvyknem často zdieľať priebežne merané hodnoty nárastu bovisov, ale dnes je toto zdieľanie vcelku dôležité :) . Dôvodom je božský priesečník, ktorým nepredstaviteľnou rýchlosťou prenikáme. Čo v zmysle fyzicky neviditeľného diania prebieha, je – božské zarovnávanie /božský kvadrant/. Jeho stred predstavuje fyzicky vnímaný stav nula…. ktorý v skutočnosti nie je len nulou, ale súčasne všetkým, čo je nami vnímané. Fyzicky i nefyzicky. Pričom nefyzično má úzku súvislosť práve so zabudnutými schopnosťami. Čiže jednoznačne s tretím okom /6. dimenzia/, ale i so 7. dimenziou /korunná čakra/, ktorá predstavuje pohyb /cestovanie vesmírom/. Nemôžeme zabúdať, že vesmír /Univerzum/ je i v nás. Je i v našich dlho nevedomosťou zablokovaných myšlienkach, ktoré majú určité vibrácie. To znamená, že na základe vibrácií určitej myšlienkovej sféry uvažujeme….myslíme….konáme….tvoríme….prijímame, alebo odmietame skutočnú pravdu o bytí. Jednotlivé myšlienkové vibrácie /vlnenie/ súvisia so spomienkami. Kým sa v daných /vyšších/ myšlienkových vibráciach nenachádzame – máme problém si spomenúť na všetko, čo je neustále neoddeliteľnou súčasťou bytia. Nie sme napríklad schopní zaregistrovať /vnímať…vidieť/, že vzduch nie je len priestor, v ktorom nič nie je. Že sa v iných vibráciach nachádzajú energie /to znamená i bytosti/ na ktoré nízkymi myšlienkovými vibráciami nedovidíme. V reáli to potom vyzerá asi tak, že človek, ktorý vníma realitu komplexne vidí niektorú z bytostí vibrujúcich na iných úrovniach a druhý človek, ktorého myslenie nie je celistvé nevidí nič.

fewa

A o tom to teraz bude. Ľudia, ktorí vidia srdcom, budú pomáhať nižším vibráciam otvárať oči v situáciach, ktoré jednoducho ich hlava neberie. A záleží na každom, čo si vyberie. Použijem opäť príklad pre lepšie pochopenie. Skúste si predstaviť, že sme všetci kozmickí maliari. Prechádzali sme všetkým možným. Spoznávali sme rôzne druhy štetcov, aby sme ovládali jeho použitie. Učili sme sa o rôznych farbách /komplexne/….skúšali sme rôzne techniky maľovania. Spoznávali sme kvalitu podkladu, na ktorý budeme maľovať. To znamená – ako bude s rôznymi druhmi farieb kompatibilný. Pretože napríklad na maľovanie pastelom potrebujeme špecifickú štruktúru podkladu :) . Trochu som to nadľahčila, ale je to i o nás – o ľuďoch. Každý človek sa nachádza v danom momente v určitých myšlienkových vibráciach. Niekto je už najemno nastavený /načítaný/, komunikuje s dušou, so srdcom, s neviditeľným svetom bytostí, pracuje s emóciami. Jednoducho je v spojení s mimozmyslove vnímaným svetom. Iný človek na tom zatiaľ takto nie je. To ale neznamená, že je horší, alebo zlý. Je len zatiaľ ešte nevedomý. Neuvedomujúci si, že celistvú realitu netvorí len to, čo on /ona/ na fyzickej úrovni …..zmyslove vidí. V tom je medzi nami jediný rozdiel, ktorý je predovšetkým snahou médií plne podporovaný. Nakoľko narastá frekvencia Zeme, je každému normálne mysliacemu človeku snáď jasné, že i on /ona/ je súčasťou týchto planetárnych zmien. Ja by som povedala, že čím bude snaha pochopiť, uvedomiť si i iné skutočnosti väčšia /čiže ľudia budú mať snahu….zmenia prístup k téme duchovna/, bude to pre nich lepšie. Budú takpovediac pripravení na všetko, čo zabudli. A netýka sa to len momentu prekvapenia, ale i schopnosti s novými energiami /bytosťami/ spolupracovať. Komunikovať s nimi…..vnímať ich…..tvoriť v spolupráci s týmito energiami, atď. To všetko nás čaká, milí priatelia. A nebojte sa, nie sú to žiadni bubáci :) . Jedná sa o nádherné stvorenia.

Predpokladom znovu nadobudnutia celistvosti je rešpektovanie nielen fyzického, ale i duchovného aspektu. To znamená, že si potrebujeme uvedomiť nielen existenciu fyzického tela, ale i jeho neviditeľných vrstiev. A logicky s týmto neviditeľným svetom súvisí i naša duša, s ktorou sa môžeme porozprávať, ktorá nám i poradí.

Narastaním vibrácií, prenikaním do nových myšlienkových sfér nastávajú momenty, kedy si zrazu spomenieme na niečo absolútne zabudnuté /kedy nás osvieti :) /. Božským priesečníkom sme pripravení na nové informácie i dianie. Každý z nás má vybraný štetec, ktorý mu vyhovuje….farby, ktoré zodpovedajú jeho vibráciam a – s rukou dvihnutou ku hviezdam a s nohami na zemi začíname bez strachu, bez obáv maľovať obraz života, ktorý sa nám páči. Čo súvisí i s uvedomením si svojej sily, svojho zdrojového potenciálu. Ale i dôležitosti súdržnosti, vzájomnosti, ťahania za jedno lano. A je nás dostatočné množstvo, aby sme to utiahli. Jediné, čo potrebujeme je viera – veriť si. Máme veľkú podporu síl svetla. Ja ešte v závere spomeniem, čo som videla. Videla som – Bohyňu Quan Yin. “Stála” nad Zemou. Pozerala sa na planétu….potom zamerala pozornosť na jednotlivé miesta Zeme, na jednotlivé národy a ľudí. Jemne sa usmievala a z jej tváre k Zemi prúdilo toľko lásky, že sa slovami nedá opísať. Quan Yin je bohyňou súcitu, milosrdenstva – prejavom Božskej Matky a pomáha ľudstvu približne tak, ako Mária. Je kozmickou bytosťou, ktorá nás účí súcitu, čiže pomáha nám opäť nadobudnúť schopnosť vcítenia sa…….

Ilona – Féwa (20. 11. 2015)

Reklamy

2 thoughts on “Začíname maľovať obraz života – odkaz od Féwy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s