Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 15.11. – 22.11. 2015

Milovaní,
je doba, kdy je potřeba neustále se modlit.  Každý člověk na Zemi se potřebuje naladit na Zdroj a uvědomit si, kým je: dítětem Božím. Lidé si potřebují ve svých myslích a srdcích utřídit, co je dobré a správné. Pokaždé, když se lidé nechovají dle těchto základních zásad vesmírných zákonů, vytvářejí, ke své vlastní škodě, zmatek a chaos . Je povinností každého člověka, aby prokázal ty nejlepší vlastnosti, jaké je schopen udržovat. Každý z vás, jehož srdce je naplněno láskou, dělá pro udržení a podporu rovnováhy na této planetě  víc, než si to uvědomujete. Nebuďte skleslí, protože máte v sobě sílu, abyste byli silní v časech, do nichž jste byli pozváni, a je důležité, abyste si ty vlastnosti cvičili, za účelem udržování rovnováhy.

Je důležité, abyste zůstávali každodenně propojeni a zarovnáni s novými energiemi a ty energie ve své vlastní bytosti posilovali. Má to větší účinek než si dovedete představit na pomoc lidstvu a Zemi, aby prošli tímto uchem jehly.  Křižovatka, o které jsme již dříve mluvili, je jasně před vámi; každý si musí vybrat, zda se chce pohnout kupředu anebo zůstat pozadu ve starém paradigmatu, který nyní kope a křičí, aby si udržel kontrolu. Odpověď na to již znáte a lze si zvolit pouze jedno a tou volbou je láska. Buďte láskou, která plápolá ve vašem srdci a udržuje ho v chodu. Dělejte, co můžete, abyste poskytli pomoc, posílejte své Světlo a  lásku do těch oblastí planety, které to potřebují, a ujistěte se, že se máte pod kontrolou a že nereagujete na chaos způsobem, který by kompromitoval bytost, která uvnitř vás přebývá.

Udržujte si vyváženost a mějte dveře otevřené světlu a slibné budoucnosti. Vždy rozlišujte. Pamatujte, že to co necítíte jako správné nebo dobré, pravděpodobně není dobré, takže nevěřte všemu, co slyšíte a nedávejte svou moc pryč. Kontrolujete každou situaci, s níž se setkáváte tím, co vás posiluje. Jste svým vlastním zachráncem, nikdo jiny nemůže udělat vnitřní práci za vás. Je čas, abyste použili své světlo na transformaci sebe sama. Je ve vás taková hloubka, která se nyní pokouší projevit navenek. Energie se posouvají a vytvářejí se nové úrovně bytí. Neztratili jste půdu pod nohami, ale vše je v pohybu. Následujte své vnitřní vedení a instrukce s vírou a pevným odhodláním.

Vstupujete do nové fáze vývoje duše a je důležité, abyste si byli věrni a rozuměli si. Změny, které byly vytvořeny na éterických úrovních, se nyní začínají projevovat na fyzické úrovni. Je to nový začátek na nové úrovni duchovního vyjádření a jak to bývá u všeho, co je nové, chce to nějaký čas na přizpůsobení se a aklimatizování se na novou úroveň. Když se noříte do sebe, dostane se vám většího vedení a podpory z vyšších úrovní. Odpovědi jsou ve vás, neleží někde „mimo“, takže to chce, abyste byli v klidu a naslouchali.Tak získáte přístup k větším zdrojům a většímu pochopení.

Jak se uvnitř vás odehrávají změny, začínáte rozeznávat nový rámec a nasměrování. Váš vývoj vynesl do popředí nový aspekt, přinášející nové začátky a vzrušující uvědomění si možností, které leží před vámi. Naleznete nový smysl a obnovenou oddanost pro cestu vývoje, po níž kráčíte. Máte vše, co potřebujete, abyste neustále postupovali k dalšímu rozvoji a růstu vaší duše a k pochopení vyšších perspektiv. Vězte, že jste v každém okamžiku milováni a že vás vaše světelná rodina podporuje.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s