Rozpínanie energie nášho vnútra – odkaz od Féwy

Keby sme mali celkom jednoducho, ľudským spôsobom vysvetliť …opísať, čo sa aktuálne deje /lepšie povedané začína diať/, pomohlo by nám vizualizovať si predmet v tvare valčeka, na ktorom je navinutý obrázok /elektromagnetická cievka/. Keď sa naň pozeráme z miesta, kde začína – netušíme…nevieme si predstaviť celý obrázok….nevieme, čo všetko je na ňom namaľované. To zistíme v momente, keď valček celý otočíme. Od začiatku do konca. To sa udialo v momente, kedy padla magnetická krivka Zeme.
Alebo – predstavme si, že držíme v rukách tubu /tubus/….napríklad na diplomy….Otvoríme ho, vyberieme obsah a rozvinieme. Čiže v tej chvíli vnímame všetko, čo sa vnútri tubusu nachádza. Nielen povrch “krabice”, ale i vnútro. Týmto vnútrom je i Zdroj.

Čo cítim od rána:
Telo rozbité na franforce :) ……bolí ma celý človek. A niet sa čomu čudovať. Keď si uvedomíme, že sme spojenou nádobou so Zemou /čo sa výrazne týka žien….ženská energia Zeme/….netreba vysvetľovať, že i Zem je fyzicky ubolená. Napojením na božský kvadrant /kvadrant/…..potenciál….. sa nepredstaviteľnou rýchlosťou začína rozpínať skalárna energia nášho vnútra /božský Zdroj/. Je to energia, ktorá funguje mimo elektromagneticitu. Mimo fyzikálno, na ktoré sme zvyknutí…mimo fyzicky vnímaný čas a priestor. Rozpína sa z nášho i planetárneho vnútra. Je tokom životnej sily. Môžete mať pocit, ako keby sa Vám “nafukovalo”, čiže rozpínalo vnútro. Opäť preložené do ľudskej reči :) – i keď padáte únavou, cítite sa nesmierne slabí, vyčerpaní ako odšťavený pomaranč….v prípade, že by nastal moment, kedy Vám chce akýmkoľvek spôsobom ublížiť niekto, koho zámerom nie je dobro, ale zlo….”odpálite” ho touto nadfyzickou silou /potenciál/ zo svojej blízkosti /priestoru, v ktorom sa v danej chvíli nachádzate/ a – jednoducho ho napríklad touto nepredstaviteľnou silou prilepíte na stenu. Keď si uvedomíme, že sa to deje každému, kto s dobrom prichádza …..podľa intenzity osobne navýšených vibrácií, čo sa týka i vibrácií myšlienok /frekvencia/, to znamená každému, koho zámer je čistý….koho zámerom je láska…. je logické, že sa dianie týka nielen jednotlivca, ale i národa. Je to aj rozpínajúca sa, narastajúca zemská energia…..

Ilona – Féwa (16. 11. 2015)

fewa

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s