AA Michael – Posvátné spojení – Navracení rovnováhy po uzemnění posvátné mužské zářivosti

Archanděl Michael prostřednictvím Celia Fenn, říjen 2015

Milovaná rodino světla, minulý měsíc to byl bouřlivý čas, protože vlny zářivého světla se přelily přes vaši milovanou planetu Zemi a spojily se s krystalickou mřížkou nové pozemské posvátné geometrické struktury. To je okamžik velké radosti, protože nové frekvence světla vás znovu spojily se starobylými světelnými kódy posvátné Božské síly nebo tvořivé inteligence.

Tím nejvíce vzrušujícím aspektem toho pro nás, v andělských světelných říších, je uzemnění duchovního posvátného mužství v těchto nových frekvencích. Toto uzemnění duchovního posvátného mužství bylo aktivováno a umožněno nádhernými a milujícími energiemi božského ženství, protože jsou vyjádřeny ve frekvenci Nové Země páté dimenze.

Tyto vlny světelných kódů, které byly spuštěny 8/8/8 dosáhnou svého vrcholu v okamžiku posvátného sjednocení nebo posvátného sňatku 11. listopadu resp. 11/11/8*. V té době božské frekvence mužství a ženství v jejich nové zářivosti se dostanou do rovnováhy v posvátném svazku a vyjádří posvátnou Božskou sílu v energiích vyššího rozměru.

Co to znamená, milovaní, je, že tento proud energie, který vytvořil chaos na Zemi, se posune do vyrovnanější podoby, jak sám v sobě a ve vašich světelných tělech, tak také ve vašem planetárním těle. To dá vzniknout vyrovnanější energii, která vytvoří Novou Zemi, kde je Rovnováha, Harmonie a Soucitná Láska. Staré energie třetího rozměru nadvlády a kontroly vzrůstající měrou přestanou nalézat místo na Nové Zemi spolu s tím, jak se budou staré energetické formy rozkládat.

Trojrozměrná Země k pěti rozměrné Zemi – jaký je v tom rozdíl

Milovaní, mnozí z vás jste se nás ptali, jak můžete zjistit, kde se v těchto energetických proudech nacházíte a jak můžete říci, že jste v páté dimenzi?

Ve třetím rozměru jste žili v dualistickém světě a tento dualismus byl základem silových struktur a nerovnováh, které byly užívány k vytváření kontroly. Například v dualitě mužství a ženství existuje dlouhá historie nerovnováhy a kontroly.

Zaprvé, existovala matriarchální společnost, kde ženství bylo nahlíženo jako všemocné, a ženy měly kontrolu nad sociálními strukturami a silami. To bylo nahrazeno patriarchálními strukturami, kde se mužství stalo dominantním a kontrolovalo společnost. V obou případech zde byl nedostatek rovnováhy a nadvláda jednoho nad druhým.

Žádná z těchto forem nebyla v rovnováze a jako taková neodrážela proud posvátného světla a světelných kódů z kosmického srdce.

Na Nové Zemi, tyto posvátné Božské síly, známé jako mužské a ženské, budou v pětidimenzionální společnosti udržovány v absolutní rovnováze. Nebude tam žádná nadvláda jednoho nad druhým a nebudou žádné sociální struktury, které připravují o moc velké skupiny lidí.

Pátá dimenze je strukturou Jednoty, Harmonie, Jedinečnosti a Rovnováhy

Když se probudíte do reality páté dimenze, začnete prožívat jak hluboko „mimo rovnováhu“ se vaše společnost dostala, a jak chaotická se cítí, protože to staré začíná odpadat spolu s tím, jak se pomalu přesouváte směrem k rovnováze.

Prvním znakem, že tento proces je v běhu, bude, že se začnete cítit, jako kdyby se svět zbláznil, a vy jste museli bojovat, abyste si udrželi svůj vnitřní mír. Milovaní, je to proto, že váš „střed“ se začíná vylaďovat a po letech práce se dostáváte do skutečné vnitřní rovnováhy. To, co se zdálo být tak „skutečné“ ve světě tam venku, se teď zdá ničím víc než jen chaotickým zmatkem. A vám začne připadat těžké spatřit své „místo“ v tomto chaosu a zmatku. Je to proto, že vaše místo je na Nové Zemi vyššího vědomí, která se začíná projevovat. Vaše práce je udržovat svůj vnitřní mír a vyšší frekvence, abyste mohli být jakýmsi „manifestačním bodem“ pro Novou Zemi. Nové ideje a nové učení budou krystalizovat a projevovat se kolem vás a plynout do bytí skrze vás, když jste ve vašich pěti dimenzionálních tělech a formách.

Takže jak se vypořádáváte s chaosem je, zapamatovat si, že jste paprskem nebo přenašečem vnitřní rovnováhy. To znamená dosáhnout vnitřního posvátného spojení, aby světelné kódy míru a harmonie páté dimenze mohly být přeneseny do vašeho okolí skrze vaše světelné tělo. Dosah, ke kterému jste si zvolili to udělat, je na vás, protože každý jeden z vás je pracovníkem světla nebo světelným bojovníkem, který přišel na Zemi, aby se účastnil tohoto procesu.

Božská mužská zářivost: co to znamená pro planetu Zemi

Když jsou frekvence posvátné mužské zářivosti ukotveny v Nové Zemi, můžete očekávat, že povstane skutečně nový a odlišný druh mužské energie.

To bude vyjádřeno muži, kteří jsou vyladěni se svou posvátnou Božskou energií, a kteří si vybrali vzájemně na sebe působit se ženami, které jsou v posvátném Božském vyjádření ženských Bohyní v posvátném svazku. Ale to se také stane aspektem žen, které hledají vyjádření posvátné mužnosti jako část svého vnitřního posvátného svazku.

Nová posvátná mužskost je energie, která je založena na světelném proudu a projevu v lásce. Nejlépe se projevuje “ptačím mužem”. V domorodých kulturách byl ptačí muž šamanskou figurou, který byl jako orel, jehož práce byla spojovat modlitby a touhy jeho lidu se srdcem posvátného. V křesťanské tradici a teologii, byli tito “ptačí muži” andělé, kteří byli posly a prostředníky mezi posvátným a lidstvem.

Takže je jasné, že když se ptačí kmeny vrátily k lidskému vědomi a posvátné božské mužství je zakotveno na Zemi, potom bude existovat přímý most nebo kanál mezi lidstvem a božským srdcem. Ti, kteří nesou posvátné božské mužství, budou “mosty” mezi lidskou komunitou a božským srdcem.

To budou lidé, kteří se zajímají o své společenství a kulturu. Budou to stevardi Země, protože vědí, jak je cenná a protože ji v důvěře opatrují pro příští generace.

Oceňují všechny živé bytosti a mají respekt ke všem formám vztahu v lásce a světle. Jejich zaměření je na Lásku, Podporu a Zodpovědné Sociální a Společenské aktivity. Jsou čestní a kráčejí v integritě a pravdě. Kráčejí a jejich řeč a síla vyzařuje z jejich čestnosti a integrity. Vyzařují ze svého srdce a jejich světelného těla a jsou oceňování za to, kým a čím jsou ve svých komunitách.

Fyzické „symptomy“ rovnovážného procesu: Co můžete cítit

Milovaní, neudělejte chybu, toto je mocný proces. Uplynulé zatmění měsíce při zářijové rovnodennosti, pomohlo přinést tyto energie na Zemi. A protože tato mocná vlna hlavních Božích kódů se rozlila nad vámi a skrze krystalickou mřížku, měli byste se cítit fyzicky, mentálně a emočně přebuzení, a potom velmi unavení až do stavu vyčerpání.

Tato fáze “přebuzení”, by mohla zahrnovat spoustu energie a hojnost myšlenek a nových příležitostí. Ve skutečnosti by mohlo být tolik nových nápadů a příležitosti, že si nebudete jistí, čeho se chopit dříve nebo jak byste je mohli zvládnout všechny.

Tato fáze by mohla být následována velmi “plochým” obdobím, ve kterém se cítíte také velmi unavení, než abyste se starali, a jen chcete odpočívat. To by mohl být dobrý nápad, protože vaše tělo si zvyká na tento mocný proud energie a světla, který je proudem nové božské mužské posvátné energie.

Když se dostanete do rovnováhy, zjistíte, že je snadnější zůstat v míru a harmonii a přitom být stále schopen aktivní účasti na životě. Budete cítit hluboký soucit a touhu pracovat se Zemí pro dobro vašich dětí a příštích generací. Budete se cítit pozitivně a povzneseně, protože vaše modlitby a touhy překročí světelný most k božskému srdci!

Posvátný sňatek nebo posvátný svazek a požehnání vztahu božského vědomí


11/11/8 vstoupí do rovnováhy nové energie ve hvězdné bráně resp. portálu 11/11.
Je to okamžikem mocné iniciace, kdy diamantový světelný portál mezi nebem a Zemí je plně otevřený a Země může vystoupit na vyšší frekvence, které se sladí mnohem těsněji s božským srdcem a každý jeden z vás může také sladit své posvátně a božské srdce s božským srdcem kosmu.

Tento rok, v okamžiku 11/11 zažijete kosmické požehnání “posvátného svazku” jak v podmínkách galaxie, tak i na osobní úrovni. Na galaktické úrovni se planeta plně vyladí se dvěma základními silami božského srdce, které nazýváte božským mužstvím a ženstvím. To bude sloužit magnetizaci Země směrem k vědomí pátého rozměru jednoty.

Na osobní úrovni, to také umožní jednomu každému z vás dosáhnout své vnitřní síly, integrity a smyslu pro komunitu. Vaše srdce se otevře oběma proudům Božského zdroje energie.

A ve vašich vztazích naleznete sílu a rovnováhu, kterou hledáte v posvátných vědomých vztazích. To jsou vztahy, kde základem je posvátný svazek a výraz božské posvátné lásky. Toto je velké požehnání z božského srdce a my budeme mít k tomu co říci vice v příštích měsících.

Přejeme vám mnoho radosti a lásky, protože jste pozváni do posvátného svazku 11/11.!

Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.

* 8 = 2015 numerologicky: 2+0+1+5

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této “Poznámky” včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s