Náhľad do budúcich dní – November 2015

Mám pocit, že dnes by som mohol dať názov tomuto náhľadu „Mier a konflikt v duši – riešenie“. Každá situácia nám prináša nejaké riešenie a zároveň aj zodpovednosť. November je veľkou výzvou pre nás, aby sme čím skôr s láskou v srdci riešili a vyriešili všetky konfliktné situácie, ktoré sa nachádzajú v našich srdciach.

Ono je to jedno, čo všetko rezonuje, či smúti vo vašich srdciach. Myslím, či je to dianie vo svete, v politike atď. To znamená vo vonkajšom vašom svete alebo vo vnútornom, osobnom. Veď to už poznáte, že myšlienky sa zhmotňujú a keď k ním máte pripojené svoje emócie, tak o to rýchlejšie. Preto tak veľmi záleží na tom, aké sú vaše emócie. Usmievam sa, nakoľko mi vnukli myšlienku slova „Láskyplné strachy“. Existujú vôbec takéto strachy? Verte, že áno. Existujú. Veď sa zamyslite sami a možno ich v sebe nájdete.

Harmónia a mier v duši nám dáva to najkrajšie do nášho bytia. Ak sa ukáže nejaký konflikt, je to len lekcia, kedy sa máme naučiť ako riešiť takéto situácie cez lásku a mier tu a teraz, čo potom dokážeme aplikovať aj v budúcnosti. Za konfliktom vždy nájdete len maskovaný strach z nevedomosti riešenia. Kto vlastne nepozná to riešenie? Rozum, alebo srdce? Rozum často chce bojovať o svoju pravdu. A srdce? Srdce vie, že pravda je relatívna a tak nepotrebuje svoju pravdu zviditeľňovať nasilu vo vonkajšom svete. Radšej v pokore počká, že sami prijmeme láskyplné riešenie buď ihneď, alebo sa to naučíme v budúcnosti.

Prvou takou pomôckou pre nás, aby sme dosiahli alebo udržali mier v duši je radosť. Skúste precítiť nejakú minulú situáciu, keď ste prežívali radosť v sebe. Buďte pozorovateľom, súčasťou radosti, precíťte ju naplno. Všimnite si, akú obrovskú silu má táto emocionálna energia. Má silu ako tornádo, ktoré všetko nepotrebné odnáša v diaľ a na kilometre vyčistí všetko vo vás a okolo vás, z vášho sveta. Radosť vždy dodáva silu dosiahnuť všetko, aj to čo rozum nechápe a tak nás zo strachu pre svoju neistotu chce brzdiť. Všimli ste si, že ak máte v radosť v srdci, tak zrazu je možné všetko? Všetko sa ľahšie vykoná, urovná, zažívate priamo zázraky?

Ďalšou pomocou pre november je uvedomenie si vlastných potrieb. Radosťou častejšie sa rozdávame druhým a akoby sme sa pozabudli na seba. Mali by ste si dávať pozor na rovnováhu dávania a prijímania. Často sa vzťahy či už v rodine, u partnerov naštrbia práve pri disharmónii dávania a prijímania. Tento zákon rovnako platí na naše osobné potreby. Ako ľahko alebo ťažko dokážeme si niečo pre seba darovať s radosťou, že si to zaslúžim? Alebo si to kúpim len preto, lebo to už nutne potrebujem? Všímajte si, čo prežívate pri rozhodovaní, keď si niečo práve sami sebe chcete dať a ako to prijímate. Je tam harmónia alebo konflikt? Jednoducho už to musíte alebo si to rovnako zaslúžite, ako všetci tí ostatní, ktorým s láskou dávate?

3571

Keď sa už rozprávame o radosti, dávaní a prijímaní, tak v tomto mesiaci ako vaše telo, rovnako aj vaša myseľ, duša, ocení ak pôjdete na návštevu. Kam? Mohli by ste navštíviť Mamičku Zem. Pobyt v prírode vám veľmi pomôže a Gaia vás už očakáva. Na návštevu sa chodí s darčekom. Všetky bytosti prírody ocenia, ak si prinesiete so sebou a darujete im lásku, dobrú náladu, nejaký krištál. Uvedomelé ženy pre Matku Zem prinášajú často aj svoju vlastnú menštruačnú krv riedenú s vodou. Urobia si vlastný rituál, požehnanie, ale rovnako aj prijímajú požehnania. Najkrajšie je, ak sa nájdu páry, ktoré tento rituál robia spolu, v jednote. Veď celé naše bytie v tomto živote je práve o tom. Napojiť sa na Jednotu a zdieľať ju v našich životoch prakticky. Veľa ľudí už teoreticky majú informácie, no prakticky im to ešte na veľa miestach kulhá. Čo si myslíte, máme dostatok času? Ak to beriete tak, že čas neexistuje, aj to beriem. Potom ale zahoďte vaše hodinky, nepozerajte sa na žiadnu časomieru. Alebo občas je dobré vedieť koľko je hodín? Či stíhate? Alebo na čo sa teraz vyhovoríte? To teraz vám niektorým len nadstavujem zrkadlo, nakoľko žijeme v časopriestore, kde je nejaký ten čas, aj keď funguje ako hologram.

Apropo hologram. Poslednú dobu aj ja sám mám skúsenosti s tým, že vnímam častejšie veci ako hologram. Vidím nové prístroje, ktoré vlastne nie sú nové, nakoľko ich viem obsluhovať, len sú z iného priestoru. Najkrajšie je, že ak pracujem cez hologramy, nepoužívam vôbec rozum. Všetko s ľahkosťou prechádza cez srdce. Aj z tohto krásne vidieť, ako krásne sa tvorí to nové, ako sa mení naše vedomie, ak si to želáme z hĺbky duše a sme ochotní prijímať to nové do našej reality. Ako hovorievam. Dovoľme si. Áno, dovoľme si všetko to krásne a nové prijať, aj keď rozum chce sabotovať. Párkrát som už dostal otázku, odkiaľ beriem tú istotu, že je to tak. Sú veci, ktoré jednoducho viete a to, že ten druhý to nechápe nie je váš problém a tak ani nie je potrebné dokazovať, že vaša voľba je správna. Veď prečo ten druhý sa chce opičiť po mne? Nebolo by ľahšie aj pre neho, ak by si len dovolil prijať to, čo k nemu prichádza? Ani ja všetkému nerozumiem, no v srdci cítim, či je to ono alebo nie. No viacerí stále viac veria rozumu než srdcu. Pritom najlepšie je ak rozum a srdce sú v harmónii, v jednote a pekne spolupracujú.

Presne toto som zažil opäť nedávno, keď som začal tvoriť obrázky na moje nové sviečky. Vždy to cítim, kedy je to už to ono. Tak, ako to má byť. A informácie potom prichádzajú k nim. Zo začiatku ani môj rozum to nechápal. Ako by hovoril, robíš niečo a nevieš že, čo? Ako sa budú volať? Čo budú robiť? V čom budú nápomocné? Medzi prvými bola sviečka s názvom: 5D liečenie, harmonizácia, aktivácia komunikácie. Celý deň, keď som ich vyrábal, som tancoval, spieval, bol som naplnený radosťou, láskou. Na druhý deň som šiel na festival a zrazu sa diali nádherné veci. Pani sa ma na niečo opýtala, aj ja v duchu otázkou som jej odpovedal. Bola to mikro sekunda. Pani mi normálne odpovedala na moju otázku. Toto som si všimol aj pri pokračovaní našej konzultácie a rovnako to bolo s ďalšími, ktorí mali záujem o tieto nové moje sviečky. Dnes už viem, že sú to sviečky nového vedomia. Sviečky, ktoré budú veľmi aktívne pomáhať jednotlivcom, ktorý naozaj túžia urýchliť svoju transformáciu. Onedlho, o niekoľko týždňov ich dám všetky sem na moju webovú stránku aj s popisom a máte sa na čo tešiť.

S čím by som chcel dokončiť môj náhľad na november? Všímajte si vaše pocity, emócie neustále. Ak vás srdiečko zabolí, vyslovte to nahlas. Stáva sa, že niekto vám niečo povie a vy pocítite bolesť v srdci. Povedzte to ihneď, že vás to ranilo. Je dobré sa o tom porozprávať. Naše emócie sú ako navigácia ku šťastiu. Občas sa aj to môže stať, že o niečom s niekým komunikujete, rozum všetko chápe, dáva za pravdu a srdce predsa len cíti smútok, obnoví sa rana a pocítite bolesť. Dovoľte si dať priamu otázku sami sebe, čo to je, čo vás vyviedlo z rovnováhy v srdci? Buďte k sebe maximálne úprimní, nakoľko len vtedy zistíte, čo to je a spoznáte aj riešenie.

Ak vám priamo ten človek spôsobil smútok, aj keď rozumovo to chápete a súhlasíte, tak pravdepodobne tak veľmi vám záleží na tom druhom, že ste si jednoducho zvolili vtedy alternatívu prikrytia svojej lásky s rozumom, egom. No vo svojej uprimnosti k sebe zistíte, že to bol strach povedať, že aj keď súhlasíte cez svoju myseľ, vaše srdce protestuje, nepáči sa jej niečo. A to dokážete vyriešiť jedine tak, ak sa s láskou a v láske porozprávate. Dáte najavo svoje pocity a nezáleží na tom, či sú to strachy, alebo slová plné lásky. Zadržané emócie v nás nám ubližujú. To si myslím, že už viete.

Je v nás zakódovaná sloboda. Sloboda, ktorá nikoho nepotrebuje brzdiť. No najčastejšie brzdíme samých seba. Chcete dodržať postupnosť niečoho? Kam patrí tento program? Pri prijímaní nových energií, vibrácií, pri transformácii, niet postupnosti cez rozum.

Môžeme sa spoľahnúť jedine na naše srdiečka. Takže dovoľme si všetko to, čomu náš rozum nerozumie, ale srdiečko súhlasí. Po čom túži, aby sme zažili, videli zázraky a konečne prijali, že sme tvorcami všetkého, aj tých zázrakov, ktoré sú už dávno pre nás pripravené. Akurát záleží len na nás, či sa toho bojíme alebo nie.

Verím, že som vás dostatočne inšpiroval na november a všetky vaše konflikty nachádzajúce sa v srdci pretransformujete na mier, lásku v duši.

S láskou pre nás všetkých

Janko

Pre http://gaia2010.sk/ 2.11.2015 napísal Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s