Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 1.11. – 7.11. 2015

Milovaní,
doba si vyžaduje, aby co nejvíce lidí udržovalo pozitivní vizi a záměr pro svět. Prosím, vyčleňte si několik okamžiků několikrát za den, abyste se zaměřili na lepší svět, na svět, osvobozený od chaosu a destrukce, které jsou zobrazovány v mainstreamových médiích. Prohlašujte a afirmujte, aby se zde na Zemi manifestoval mír.

Vaše rozhodnutí udržovat radost, harmonii a dobrou vůli pomáhá víc, než byste si mysleli. Jsou tací, kteří by chtěli, abyste uvěřili, že pro lidí na světě není naděje, ale tak to není! Zůstaňte silní a stůjte vzpřímeně, vyzařujte zářivé světlo Božského, které je ve vás. Odolávejte útokům všeho, co nepochází z vyšších úrovní a vyrovnávejte to vaším světlem a láskou. Pracujte se Světlem aspoň až do konce tohoto roku, abyste ukotvili ještě více vysokovibračního kosmického světla!

Vězte, že my, z vyšších dimenzí, jsme vám blíže, než kdy předtím! Naše spojení s vámi sílí a je víc dostupné. Hledejte důkazy v synchronicitách a znameních, kterých se vám ohledně naší přítomnosti dostává. Vaše myšlenky se zhmotňují do fyzična rychleji než předtím a to si od každého z vás vyžaduje, aby ovládnul a zformoval své myšlenkové pochody do proudů, jaké si přeje. Každý den najděte alespoň 10 věcí, za které jste vděčni a poznamenejte si to do deníku. Udělejte si plán na zbytek letošního roku a pracujte denně dle tohoto plánu. Věřte, že to, co si myslíte, se skutečně může manifestovat. Každý den podnikněte kroky k uskutečnění vašich cílů a denně umožněte vašim přáním a záměrům, aby rozvíjely s grácií, mocně a kouzelně.

Síla, která je ve vás, vibruje ve vašem lidském operačním systému a stává se ještě silnější a mocnější. To ovlivňuje vaše cykly spánku, někdy noc přejde rychle, aniž byste spali, a jindy sotva udržíte otevřené oči již u večeře. Naslouchejte svému tělu a vyhovte jeho požadavkům tak, jak si to žádá. Zjistíte, že vaše myšlenkové pochody jsou někdy pomalejší, než obvykle, protože přijímáte víc energie. To může ovlivnit to, že hůře hledáte slova – v řeči, nebo když píšete. Přijměte tento proces, a vše se vrátí k normálu, když se vaše fyzické tělo přizpůsobí a přijme, co je zapotřebí. Když vaše tělo mnoho hodin spí, je čas na další rekalibrace vašich systémů a jak energie zesiluje, může k tomu docházet stále častěji.

Mějte v úctě váš vlastní proces přizpůsobování se a integrace; tady neexistuje měřítko pro to, co má být správné a co špatné, pouze pro to, co má na každého nejlepší účinek. Udržujte se naladěni na vaše vlastní energetické procesy a naučte se víc rozlišovat energie a to, jak jiní ovlivňují váš energetický systém. Velmi doporučujeme, abyste si opatřili krystal selenitu velikosti dlaně anebo ještě lépe, abyste v každé dlani drželi jeden, abyste vašemu tělu umožnili denně se sladit s vaším světelným tělem. Tento krystal pomáhá naladění a čistí energie ve vašem aurickém těle, aby vaším systémem proudily s větší lehkostí a půvabem. Pomůže vám to udržovat se v pozitivním naladění a ve vysokých vibracích. Každý pracovník světla by měl mít takové krystaly jako energetický nástroj očisty a také na zvýšení úrovně svých vibrací.

Udržujte pozornost ve svém středu, prožijte každý den nějaký čas v klidu a tichém rozjímání či meditaci. To vám pomůže spojit se s vaším vyšším vedením a s inspirací vašeho Božského já. Pamatujte, že vaše Božské já má pro vás pouze ty nejvyšší a nejlepší výsledky a jakmile se s nimi sladíte, pak teprve začne zábava a kouzlo žití života ve fyzickém světě! Věřte, že vše je dobré a vše je perfektní.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s