HOROSKOP NA LISTOPAD 2015

V prvním týdnu listopadu 2015 budou postupovat znamením Panny Venuše, Mars a Jupiter, což podpoří v lidských duších zájem o vzdělání a o zdraví. Je to čas ideální pro očistu těla i duše. Produktivita práce by měla stoupat. Pak zhruba do 20. listopadu se na ekliptice postupně vytvoří velmi harmonické konstelace – velmi pozitivvně bude působit zejména silná Venuše ve znamení Vah – přející duchovním i kulturním aktivitám, znepřátelení jednotlivci i znesvářené národy či státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery a k nalezení rozumných kompromisů.

Klima v přírodě i ve společnosti by se mělo zharmonizovat. Třetí dekáda listopadu však přinese dramatičtější konstelace a v posledních šesti listopadových dnech se na ekliptice vytvoří trojkonjunkce Slunce, Merkura a Saturna ve znamení Střelce, která se ocitne v kvadraturách na Neptuna v Rybách.

Výsledkem mohou být epidemie infekčních chorob, řádit však mohou nejen viry biologické, nýbrž i počítačové. Vodní živel může leckde přinést komplikace, možné jsou i ekologické havárie a v ohrožení budou především stehna, kyčle a chodidla. V určitých lokalitách budou náboženští fanatici burcovat lid do svaté války výroky o hanobení posvátných symbolů a významných náboženských představitelů. Díky neklidné politické situaci pak může trpět export a import.

Náš stát se ocitne v palbě nepříznivých konstelací mezi 15. a 20. listopadem, kdy můžeme očekávat zvýšenou četnost výpadků rozvodných, počítačových, bankovních a mobilních sítí. Možné jsou také vážné havárie v dopravě i v průmyslu. Násilné trestné činy pravděpodobně dosti zneklidní naši veřejnost. (Slunce s Merkurem vytvoří kvadráty s Uranem a se Saturnem republiky ).

hor11

2.-.3. listopadu dostihne Venuše na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Panny, a to je příjemná konstelace naznačující jiskření mezi mužským a ženským živlem. Tato dynamická konstelace však také podpoří chuť nejen k milostným aktivitám, ale také u mnohých povzbudí chuť k práci.

6. listopadu bude Merkur pohybující se znamením Štíra v harmonické vazbě s Neptunem ve znamení Ryb, což otvírá brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a rozjímáních.

11. listopadu v 18.47 hod nastává novoluní ve znamení Štíra, které navíc bude v harmonické vazbě s Jupiterem ve znamení Panny. Je to díky tomu ideální den pro podpisy významných smluv, uzavírání sňatků nebo pro zahajování nových projektů.

12. – 13. listopadu jsou z astrologického hlediska rovněž příjemné dny prozářené harmonickými vazbami mezi Venuší a Saturnem, rovněž pak mezi Merkurem a Jupiterem. Tyto konstelace opět přejí zahajování nových projektů, uzavírání svazků manželských a nakupování zboží trvalejší hodnoty.

22. listopadu v 16.25 hod SEČ vstupuje Slunce do znamení Střelce.

23. listopadu bude silná Venuše ve Vahách v opozici na Urana v Beranu provokovat k lehkovážnému flirtování, k lehkomyslnému utrácení za zbytečné a příliš luxusní věci.

25. listopadu ve 23.44 hod nastává úplněk – opozice mezi Sluncem ve znamení Střelce a Lunou ve znamení Blíženců.

25. – 30. listopadu jsou z astrologického hlediska dosti náročné dny, za kterých není radno kupovat zboží trvalejší hodnoty (mohou na něm být skryté vady), svět mohou pozlobit náboženští fanatici či teroristé. Možná jsou rozkolísání cen ropy a ropných derivátů. Vodní živel může podemlet budovy či strhnout mosty a vyloučit nelze ani zemětřesení.

Zdroj: www.stribrny.cz

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s