Kryon – Dualitní hry

Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 27.10.2015

Zdravím vás, moji milí. Jsem Kryon z magnetické služby a objímám vás svou láskou. Stejně jako pro vás je i pro mě Lady Gaia místo, které leží blízko mého srdce. Je to planeta mnohých krás, umožňující vnitřní poznání všech, kteří se na ní nachází. Přestože jste na Zemi nezažili pouze dobré zkušenosti, něco ve vašem nitru vás stále hnalo vpřed a v další inkarnaci jste si opět zvolili místo Zemi jako planetu svého působení. Přitom houstl váš závoj zapomnění a vy jste se oddělovali od Božského vědomí člověka. Takto to trvalo mnoho tisíců let a Země nikdy nezapomněla na to, kdo jsi. Protože stále vidí tvou zářivou přítomnost v dobách, kdy jsi svým Božstvím na Zemi žil. Jen ty tuto přítomnost nevidíš a snažíš se před svým Božstvím skrýt. Snažíš se zakrýt svoje světlo a žít jako dřív. Jako jsi to znal z dob duality, které jsou pro tebe dobře známé. Přesto v tobě jiskra tvého Božství zůstala a skrze všechny tvé inkarnace se v tobě uchovávala dál. To ta jiskra tě žene vpřed a umožňuje ti vnitřní poznání. Vede tě ke tvému božství, k návratu toho, kým jsi byl. Toto místo jsi na Zemi nikdy neztratil.

Země si pamatuje tvé kroky ve vysokých vibracích, stejně jako ty kroky, kdy se tvé vibrace na Zemi snižovaly. Ale není důležité pátrat proč a jak. Je důležité znát, že dnes můžeš vše prožívat jinak. Že máš opět možnost zazářit v barvách svého Božství a nekráčet tak již ve šlépějích svých dualitních inkarnací, žít život jako dosud. To na tebe klade vysoké nároky odvahy, protože cesta, kterou se chystáš jít, není ještě vyšlapaná. Je to cesta těch, jež se stávají avatary na Zemi. Pozvednuti nad dualitu tohoto světa, zproštěni veškerých závojů zapomnění a se všemi atributy svého Božství, které kdysi zdobily tuto Zemi. Je to cesta mistrů světla. Vysoce rozvinutých spirituálních bytostí s lidským tělem. A ty se na tuto cestu stále připravuješ nebo jí již pomalu kráčíš vpřed.

Co tě však drží od tvé vlastní spirituální reality je tvá provázanost s dualitou a víra v zákony duality, které stále ještě platí pro ty, kteří jsou s dualitou pevně svázaní. To pouto s dualitou můžeš vnímat, pakliže ho máš. V tomto poutu může být přichyceno i tvé myšlení. Ne vždy myslíš jako Člověk nové doby a často se svým světlem hraješ dualitní hry. V těch hrách existuje rovnováha energií. Když konáš dobro, pak vzniká propast nad tvým zlem.

Když jdeš cestou světla, pak také kráčíš vstříc odolávání nástrahám své vlastní temnoty. Když světlem jsi pro druhé, pak se stáváš obětí pro síly temna, kterým se tvá cesta světla nezdá. To všechno jsou myšlenky a vzory duality, které patří k duálnímu chování světla na Zemi. V této víře jsi žil po mnohá staletí a často jsi proto také nyní závislý na přesvědčeních duality, které však ve vibracích skutečnosti neplatí. Tam existuje svoboda tvého Bytí, avšak jen málo z vás se nyní dokáže vysmeknout z pout duality a pozorovat svět skutečně za vlivem závoje zapomnění.

Tvůj záměr se zrcadlí ve tvém světelném těle a je snadno rozpoznatelný. Pokud lpíš na zásadách světla a tmy, na pravidlech duality, pak je tvůj záměr viděn jako záměr totožný s mnoha tisíci lidmi na této planetě. Vždyť každý si ve svém nitru přeje mír. Přesto je však na Zemi stále mnoho tmy. Proč tomu tak je? Protože lidé ještě hrají hru duality a žijí podle pravidel světla x stín.

Ty se však staň ve svých činech odlišným. Dovol si opustit všechny vzory myšlení, které vedou tvou mysl k rozdělení. Začni více důvěřovat sobě než těm, kteří tě straší a vytváří z tebe méněcennou myš. Jsou to šelmy někdy v pláštích duhy, kteří však tvé světlo neposilují, ale zahalují svou manipulací šedi. Důvěra v tebe samotného ti umožní začít lépe vnímat svět kolem sebe. Odpojíš se od zdrojů, které tvou mysl jen zatěžují. Přestaneš být otrokem médií, šifrovaných zpráv i komunikace mezi dualitními lidmi. Odpojením se od duality začneš tryskově nabírat směr vpřed a každým dnem se ti bude lépe dýchat. Začneš vnímat nové informace, nové dimenze a úplně jiný svět. Svět, který s tebou bude spolupracovat ve vyšších vibracích než znáš z říše lidí. A pak se staneš tím, kdo tyto zprávy bude předávat dál.

kryon

To je ona odlišná cesta, o které jsem v úvodu psal. Cesta, která není vyšlapaná, ale která je založena na důvěře v tebe sama. Začíná ve tvém nitru a tam také končí. Je to nekonečný kruh zakotven v přítomnosti. Čerpá ze zkušeností minulosti, ale ty pro něj nejsou zátěží. Nahlíží do budoucnosti a tu mění podle svých myšlenek a vyřčených slov. Je to zcela nová evoluce člověka, která přichází. Někteří dožijí v té staré, jiní se bojí udělat krok vpřed. Někteří si myslí, že touto cestou jdou, avšak stále žijí v dualitě odpojení. A pak jsou ti, kteří jsou na světě zatím výjimkou. Tyto lidi neohrožuje žádný kolektivní strach a nejsou v moci manipulací tohoto světa. Jsou v jednotě sami se sebou. V lásce, která je bezpodmínečná. Ve štěstí, které je nekonečné a v hojnosti všech oblastí života. Takoví lidé se řadí mezi avatary na Zemi a předávají dál své učení. Učení o tom, jak vystoupit ze zajetých kolejí a nebát se udělat první krok. Jak vystoupit ze složitosti ega a vše převrátit v jednoduchost řešení. A jak žít ve své stabilní ochraně uprostřed bojů duality na Zemi.

Světlo, které lidé skutečnosti vyzařují, to nezasáhne dualita a ani nemá důvod po něm jít. Vždyť v jádru každé duality je touha stát se světlem, ale zároveň je ta touha přemostěna mostem strachu. Proto se avatarům to temné ve veliké dálce vyhýbá. Na opačné straně duality totiž panuje klid a mír a ti, co bojují, ti mají na bitevním poli duality stále spoustu těch, kteří výzvu k boji opětují. Netřeba se tedy, můj milý pracovníku světla, bát.

Čím větším světlem budeš, tím více z tebe bude mít temnota strach. Strach z toho, že by se ve tvém světle ve světlo proměnila a to by ona sama v aktuálním nastavení nikdy nedopustila.
Platí to však jen pro ty, kteří s odvahou kráčí vpřed a přeťali již svá pouta s dualitou. Mají svá nová vnitřní nastavení a vrací se k rozzáření svého jiskrného Božství na Zemi. Země stále povstává a tito lidé jsou na Zemi velice ceněni. Když každý den přibude na světě jeden z těch, kdo z hry duality vystoupí, pak stačí jeden jediný rok, aby se změnil vliv duality na Zemi.

Začíná nová práce. Síly světla se oddělují, aby se v lásce ve stejné časové etapě znovu jednou spojily. Odhalují se ti, kteří používají světlo jako zástěrku svých vlastních záměrů. Přestávají fungovat techniky zaměřené na zkoumání a vyhrabávání vlastní či cizí minulosti. Velkou zátěž na sebe berou ti, kteří se svým světlem manipulují a v rámci myšlenky dobra ho velikým nebezpečím vystavují. Pro tyto lidi začíná panovat vibračně klesající období. Protože stále více platí vibrace magické přitažlivosti vlastního vysílání. Platí to u všech myšlenek, které vysíláš a u těch, které vysíláš v rámci kolektivních prací – ty se v nesmírné síle vrací zpět.
Ze tvé aury pak lze vyčíst škody, které jsi svou prací sám sobě způsobil. A bytosti světla jen přihlíží a věří v to, abys rozdíl světla skutečnosti a světla temnoty pochopil. Abys pochopil to, že se svým nejcennějším nástrojem nemůžeš manipulovat a nutit ho těm, kteří ho nechtějí. Protože pak jsi zranitelný v tom nejcennějším, co máš. Tvé světlo se tříští a zastavuješ se na své cestě poznání.

A proto nyní začínají vznikat veliké rozdíly mezi těmi, kteří svým světlem pracují v lásce svobodného rozhodnutí a těmi, kteří pracují pod vlivem strachu své vlastní manipulace.
A někdy takto pracuješ vůči sobě zcela záměrně a rád a nedochází ti, že si tím způsobuješ vibrační pád. Pamatuj, že po každé práci získáváš vyšší vibrace než před započatou akcí.
A pokud se vracíš vyčerpán a s myšlenkami plnými negativních prožitků a slov, pak můžeš snadno odhadnout, jaký přínos pro tebe sama tato práce měla.

Proto pracuj na základě výzev své duše a nikoli výzev svého ega. Jen bez ega jsi jasnou cestou směrován vpřed, a proto se pak můžeš vpřed rozběhnout a překážky ze tvé cesty ustoupí. Neboť tvůj úmysl světla je silnější než jakákoli pozemská moc a tak se pak můžeš těšit, že ti začíná produktivní, láskyplné období.
S přáním krásných podzimních dnů se s tebou loučím i já a přeji ti, aby tvá cesta byla jasná, spravedlivá a příjemná.

Kryon.

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.

© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.
Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s