Posun zo spirituálnej osmičky do deviatky – odkaz od Féwy

Pár viet o ôsmom vhľade celestínskeho /čiže nebeského/ proroctva, ktoré opisuje pokrok po sebe následujúcich generácií ako evolúciu porozumenia, ako vývoj smerom k vyššej duchovnosti a vibrácii. Každá generácia získava viac energie a zhromažďuje viac pravdy a potom odovzdáva svoj status budúcej generácii, ktorá ho ďalej rozširuje.
Tento vhľad je poznatkom o tom, ako novým spôsobom vytvárať vzťahy k ostatným, vynášať v nich na povrch to najlepšie – čo bolo kľúčom, aby sa mystérium udržalo v chode a odpovede stále prichádzali. Všetky nahliadnutia sa spojili do vedomia, ktoré sa podobalo zvýšenému pocitu vnímania a očakávania.

fewa

Deviaty vhľad hovorí, že ľudský svet bude transformovaný vedomou evolúciou. Odhaľuje konečný osud. Spôsobuje, že všetko je krištáľovo jasné. Hovorí, že ľudia sú kulmináciou celej evolúcie. Rozpráva o hmote, ktorá sa začína v slabej forme a zvyšuje svoju komplexnosť, prvok po prvku, potom biologický druh za biologickým druhom a vždy sa dvíha do vyššieho stavu vibrácie. Celý proces sa privádza k vedomiu.

Ľudská história nás pripravila na vedomé dosiahnutie evolúcie. Náš osud spočíva v tom, že zvyšovanie energetickej úrovne bude pokračovať. A keď sa naša energetická úroveň zvýši, úroveň vibrácií v atómoch nášho tela sa takisto zvýši. To značí, že sme stále ľahší, čoraz viac čisto duchovní. Deviaty vhľad hovorí, že ak my, ľudia, pokračujeme vo zvyšovaní svojich vibrácií, začnú sa diať čudné veci. Celé skupiny ľudí, čo dosiahnu určitú úroveň, sa odrazu stanú neviditeľnými pre tých, ktorí vibrujú na nižšej úrovni. Títo ľudia sa budú cítiť ľahšími, ale budú sa nachádzať rovnako ako ostatní na Zemi. Keď začnú ľudia zvyšovať svoje vibrácie na úroveň, kde ich ostatní nedokážu vidieť, bude to signál, že prekonávame bariéru medzi týmto životom a iným svetlom, do ktorého odchádzame po smrti. Je to vedomé prechádzanie. Deviaty vhľad hovorí, že v 3. tisícročí dosiahne väčšina jedincov túto úroveň vibrácie v skupinách pozostávajúcich z ľudí, s ktorými sú najviac spojení.

Féwa (26. 10. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s