LISTOPAD 2015 – VEPŘ

23. října přebírá vládu citlivý, dobrosrdečný, obětavý, důvěřivý a také naivní vepř. Období vepře je velmi příjemné, jelikož miluje hojnost, dobré jídlo a pití, zábavu, sladký a bezstarostný život. Toto období je jedním z mála měsíců v roce, kdy si můžete užít bezstarostný život plný radosti. Nastolte milou a laskavou atmosféru nejen doma, ale také v práci.

Jeho chuť a radost ostatním pomáhat může vést až k sebeobětování. Dávejte si na to pozor, aby Vás okolí nezneužívalo. Také si dávejte pozor na různé podvodníky, velice lákavé akce a nabídky na půjčky nebo nákup zboží. Lehce byste mohli někomu naletět – vepř je velmi důvěřivý a poctivý a nemůže pochopit, ani odhalit, že by ho mohl někdo chtít podvést. Proto si v tomto měsíci nechte v důležitých finančních záležitostech a transakcích raději poradit.

Vesměs je to šťastné zvíře, které si nepřipouští nepříjemnosti nebo problémy. Vždy se snaží s každým domluvit po dobrém a nastolit harmonii. Problémové situace se tedy v tomto období snažte řešit spíše bezkonfliktně, mírumilovně a co nejlidštěji.  Vepř se nerad hádá, nemá rád napjatou atmosféru, má z takové energie problémy se zažíváním a s přísunem potravy. Takže se nehádejte a nedělejte si zbytečné starosti. Užívejte si pohodu, radost a dobré jídlo a pití :)

chinesePig

V každém okamžiku, ale i v každém člověku vidí vždy tu lepší stranu mince. Někdy dost neobjektivně. Věc si rád přikrášluje a maluje v krásnějších barvách, než je skutečnost. Vepř velmi rád pomáhá a proto je v tomto období ideální se zúčastnit nějaké charitativní akce, někomu pomoci, určitě Vám to přinese krásný pocit a také radost. Vepř také miluje společnost, takže si užijte společenské akce, přátele….

Vepř je velký labužník a jedlík. Náladu si zlepšuje dostatkem jídla a pití, ale také sexem. Požitek je zkrátka heslem tohoto měsíce. Pozor ale, abyste to moc nepřeháněli, lehce můžete upadnout až na dno a dost těžko se z něho dostává. Také potřebujete mít pocit, že je účet v plusu. Vepř se nikdy se nesmí vydat z posledního, to se pak stresuje a bývá to u něj začarovaný kruh. Užívejte si dostatek radovánek, bezstarostnosti, ale raději všeho tak, na kolik máte.

Užijte si toto krásné pohodové období. Jen pozor na prostydnutí.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s