Kryon – Zlatá vlna Jednoty

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2015

Buďte pozdraveni, milí přátelé, jsem Kryon, přítel lidstva.
Jsem strážce lásky. Ve svém celistvém bytí jsem magnetický mistr a usměrňovatel božské síly. Je mi dovoleno usměrňovat lásku, prvotní sílu všeho-co-je, a přivádět ji tam, kde je jí zapotřebí. Dovolte mi, abych to teď blíž vysvětlil.

Všechno je spojeno se vším, že? To je známo. Neexistuje nic odděleného, to ani není možné. My dva, ty a já jsme jedno. Ale jen já jsem si toho vždy vědom. Ty si to uvědomuješ většinou jen při meditaci, když se věnuješ léčitelské práci nebo se plně ponoříš do nějaké činnosti. Když jsi zcela ukotven ve svém srdci, když během dne sníš, pak se vědomě napojuješ na energii stvoření. Této síle stvoření, energii všeho-co-je, rád říkám Zlatá vlna. Zlatá vlna je formou a druhem energie, která pochází z centra galaxie a nyní cíleně působí na tuto planetu. Inkarnoval ses sem do lidského těla a skrz něj vnímáš energii všeho-co-je podle konkrétní situace a svého nasměrování. Všichni lidé tady na Zemi jsou do energie všeho-co-je zahrnuti, doslova v ní plavou. Teď, v tomto časovém úseku vývoje Země, se proto každý člověk může touto energií ještě víc vyživovat. Vše-co-je se odehrává ve vědomí a s vědomím. Svým vědomím řídíš svůj svět – na něco zaměříš pozornost, soustředíš se na to svými myšlenkami a srdcem. Pokud to tak děláš, pak řídíš a směruješ božskou sílu. To je kosmický zákon. Když si tohle budeš ve svém každodenním životě stále víc uvědomovat, zaznamenáš, že se ti bude žít jinak. Pocítíš a uvidíš, že se něco ve tvém životě začne měnit. Podle toho, na co se zaměříš, o co budeš usilovat, na co dokážeš soustředit pozornost. Funguje to stále lépe, že?


S touto silou stvoření
, se Zlatou vlnou nebo ať už to nazveš jakkoli, třeba jednoduše Jednotou, můžeš od určitého stupně rozšíření vědomí pracovat, tvořit a měnit. V kvantové fyzice se hovoří o pozorovateli. Jsi pozorovatelem. Když něco sleduješ jako pozorovatel, ovlivňuješ to. Dám příklad pro lepší pochopení. Když se ti něco přihodí, třeba i nějaká velká rána, pak máš volbu, jestli to budeš považovat za dobré nebo špatné. Na základě této volby pak budeš rozvíjet myšlenkové formy. Můžeš to určitým způsobem ohodnotit, nějak si to zařadit, abys to mohl zpracovat. Názorným příkladem třeba je, že svítí slunce, což považuješ za krásné, příjemné a  dobré. Pak se obloha zatáhne. Pro tebe je to nepříjemné, pociťuješ chlad, očekáváš, že začne pršet. Ve své mysli to považuješ za špatné. Takto celý den všechno zařazuješ do škatulek s velkými nápisy DOBRÉ nebo ŠPATNÉ, obě však mají mnoho variant a nuancí. Je uměním si to uvědomovat. Vím, že to není jednoduché. Avšak změní to tvůj život i život ostatních. Zkus někdy celý den sledovat, jak myslíš, posuzuješ a katalogizuješ. Možná se i zasměješ, jak a co všechno si v duchu během dne zaškatulkuješ. Tak si tvoříš svůj vlastní vesmír. Věci, které ti připadají jako špatné, třeba odmítneš, neponecháš si je ve svém poli. Nebo je naopak budeš svým odsuzováním posilovat natolik, že o to víc budou prodlévat ve tvém poli.

Tou opravdu „dobrou“ zprávou je, že energie všeho-co-je ti může pomáhat. Dělá to ostatně pořád – pomáhá ti uvědomovat si, co posuzuješ a hodnotíš. Je to ta pověstná lemniskáta, smyčka, která nikdy nekončí, pokud ji vědomě nepřerušíš. Energie všeho-co-je působí jako turbo transformátor a je zároveň i jakousi zdvižnou plošinou do vyšších úrovní. Představ si, že se jdeš na podzim projít po pláži, tvým cílem je kavárna, kde nabízejí horký čaj a báječný koláč. Je velmi bouřlivý den, vítr silně fouká. Slzí ti oči, nemůžeš jít moc rychle, protože vítr se mění ve vichřici. Tvůj batůžek se ti sesmekne a silný vítr jej odnese do moře, kam se za ním už nedostaneš. Odletí ti i čepice. Nemáš už žádný kapesník, kterým by sis osušil/a slzy a utřel/a nos. K tomu všemu ještě zakopneš o velkou mušli a upadneš. Objeví se mlha, takže skoro nic nevidíš. Ochlazuje se stále víc. Pomalu tápeš kolem sebe a klopýtáš krok za krokem dál po pláži. Tvůj cíl – kavárna – se zdá být v nedohlednu. Jsi skutečně už na hranici svých sil. Měl by ses obrátit a vrátit? Silný protivítr ti v tom brání, působí jako bariéra. Jak se rozhodneš? Po chvíli si uvědomíš, že není dobré bojovat proti větru, rozčilovat se kvůli ztraceným věcem, ale že je dobré důvěřovat svému vnitřnímu JÁ. Zhluboka se nadechneš do svého srdce, uvolníš, zanecháš veškerého posuzování, propustíš strach a budeš kráčet dál s božským uvědoměním: Dojdu tam v pořádku, jsem přece pod ochranou. A najednou se mlha rozplyne, vítr přestane foukat a kavárna už je na dohled. Tak pracuje Zlatá vlna, když pochopíš, jak to myslím. Takže, jsi připraven na další kroky? Popsal jsem, že co se týká posuzování – proto je dobré se pozorovat.

Velmi dobrou zprávou je, že tato Zlatá vlna, pole Jednoty, působí obojím způsobem. Na jedné straně vane jako ostrý vítr, avšak když tomuto větru důvěřuješ, pak tě pozvedne a mnohé jedním rázem odfoukne z tvé cesty. I to, o čem často ani nevíš, že máš zaškatulkované. Tak vane Zlatá vlna, když se jí člověk poddá – fouká, fouká a fouká.


Je to dar nejvyššího Božství lidstvu, jen si jej musíte uvědomovat.
Různé cesty transformace včetně rozličných terapií, které jsou vám již dlouho známy, nejsou nutně překonané, avšak nejsou už potřebné. Zlatá vlna Jednoty je takříkajíc turbo terapií, bouřlivým propouštěním, pokud pochopíš, co tím mám na mysli. Tím nehodnotím žádné vaše staré myšlenky a představy o transformační práci, jen poukazuji na něco nového, co je mnohem účinnější, co nevyžaduje žádné náklady a žádnou námahu při aplikaci. Není třeba se někam odebrat, vše se může odehrát právě teď. Tam, kde právě jsi, kde právě ležíš, sedíš nebo stojíš, všude působí Zlatá vlna Jednoty. Co je tedy třeba udělat? Obleč si imaginární teplou bundu podobně jako náš hrdina/naše hrdinka na pláži a prostě se jen uvolni a všechno to pusť. Dovol božské síle, lásce Jednoty, aby tě osvobodila od všeho, od čeho se potřebuješ oprostit. Mohou to být symptomy nemocí, pocity strachu, každodenní starosti, pro něž hledáš řešení, partnerské problémy a mnoho dalšího. Zlatá vlna, síla Jednoty, moudrost lásky – neboť Bůh je láska – ví, co právě v tento okamžik potřebuješ. Očistí tě, projasní, pozvedne, otevře ti srdce, pomaže tě božskou mastí a pošle ti do všedních dnů myšlenky nebo synchronicity, které ti ulehčí život.

Co na to řekneš? Že by to bylo tak snadné? Ano, je to tak snadné. Jen musíš věřit, že to tak je. Pochopitelně to může být podobné jako je cesta po větrné pláži, může to probíhat i tak, že ti božský vítr srazí čepici z hlavy. Dokážeš přijmout, že je to v pořádku? Co pro tebe čepice znamená?  Jsi připraven nechat si odfouknout svůj batůžek do moře? To jsou otázky, které tě spíš zmatou. Jsem si však jist, že o účinku božské síly nepochybuješ, jen máš strach, že by se tvůj život mohl obrátit vzhůru nohama. Nebo si možná uvědomíš, že by se dalo docela dobře žít i „bez čepice“? Možná ještě potřebuješ prožívat dramata a události ze seznamu DOBRÉ a ŠPATNÉ?  Ať tak či onak, ty rozhoduješ, co může Zlatá vlna udělat. Jsi připraven?

S hlubokou láskou a sounáležitostí
KRYON

Poselství přijala Barbara Bessen v srpnu 2015. Článek je k volnému nekomerčnímu využití, změny v textu nejsou povoleny.  Z německého originálu http://www.barbara-bessen.com/wp-content/uploads/2015/07/internet-channeling-august-2015.pdf pro www.novoucestou.cz  přeložila Jana S.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s