Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 18.10. – 24.10. 2015

Milovaní,
jak se svět pohybuje k vyšším frekvencím, které nyní přicházejí, bude následovat dlouhé období přizpůsobování se. Budete se postupně, v menších dávkách nabíjet energií a pak budete odpočívat, aby se vaše těla plně srovnala a sžila s novou, vylepšenou verzí sebe sama. Tolik z vás zápasí, abyste překonali dosavadní omezení a myšlenkové vzorce, které doposud omezovaly váš další pohyb vpřed.  Když se nyní odehrál posun do vyšších oktáv, bude to nyní jednodušší dokončit. Mentální a emocionální bloky, které vám bránily, abyste zaujali správné místo na jevišti života v realitě nového světa,  se uvolní. Nyní jste, víc než kdy předtím, energetickými dynamy, a jste schopni ovlivnit pohyb energie kolem vás tím nejlepším způsobem. Vyžaduje si to, abyste se chtěli stát požehnáním a abyste se na to každý den soustředili a abyste  ten záměr vyjádřili i slovy. Buďte v tom okamžiku pouze tím, kým jste a již pouze tím přinášíte ostatním požehnání. Ti z vás, kdo jste se již úspěšně sžili s novými frekvencemi a na vyšších úrovních jste s tím souhlasili, jste používáni jako vedení, kterým se tyto vyšší dostupné energie šíří.

Každý, kdo čte či poslouchá toto poselství, je vyslancem Světla a vyslancem míru. Již jste se naučili lépe rozeznávat, jak se máte soustředit a používat své energie a to má blahodárný vliv na práci, kterou děláte a na dary, které světu přinášíte.  Každý člověk na planetě má nejméně jedno mimořádné nadání, který přináší, aby ho sdílel s ostatními. Vidíme, jak se stále více z vás noří do svého nitra, abyste se spojili se svou Božskou esencí, abyste neztratili cestu k dílu, které jste sem přišli vykonat. Odvažujete se jít za běžné hranice toho, co jste se naučili, do nového teritoria a můžete se proto někdy cítit nepříjemně. Doporučujeme vám vydržet, a podívat se za vaše předchozí očekávání ohledně toho, co vás tam čeká, a co ještě není odhaleno. Jako vždy, chce to vaši vůli a odhodlání posunout se na další úroveň. Je to vaše cesta a vy po ní kráčíte, nikdo jiný to za vás nemůže udělat, nikdo nemůže uskutečnit vaše sny, vyžaduje si to vaše činy.  Jakmile jednou učiníte volbu a rozhodnete se pohnout vpřed, dostane se vám pomoci, pokud o ni požádáte a vy  nyní víte,  že to tak  určitě je.

Když to uděláte, začnete poznávat synchronicity, které se budou rozvíjet ve vašem  všedním životě. Dostane se vám dobrodiní, které potřebujete, abyste mohli udělat další krok. Je to požehnání a ujištění toho, že jste na správné cestě, když se snažíte kráčet tam, kde jste ještě  nebyli. Dokážete toho víc, než byste věřili, že je to možné a nyní se vám tyto možnosti otevírají. Když taková chvíle přijde, chopte se jí a odvažte se učinit svůj nový život nesrovnatelně velkolepým. V každém okamžiku vás obklopují spojenci a přátelé. Stačí, abyste pouze natáhli ruku a poznáte je; nejsou pouze ze světa ducha, ale také z fyzické úrovně. Ti vás podpoří, budou se o vás starat a posilovat vás na vaší osobní duchovní cestě. Když kráčíte po své cestě, jejich dobrá vůle sílí,  těší vás a pozvedává a pomáhá vám to žít vyrovnaný život. Bezpečně víte, že nejste nikdy sami.

Když jste si na své nové začátky již zvykli, s radostí a s větší lehkostí vidíte, jak můžete změnit svůj záměr na akci a to dá všemu, co děláte, možnost, aby se to stalo něčím víc, než jste si mysleli, že by to bylo možné. To vám pomůže vdechovat nový život a možnosti i do těch nejvšednějších činností.  Když narazíte na bezednou studnu života, osvěží vás to a naplní radostí, která promění vše, čeho se dotknete, zvýšeným uvědoměním, pochopením pravdy a naděje, kterou přináší. Tato obnova a nadšení z vás vyzařuje a šíří se ven, na všechny kolem vás. Zažeháváte jejich světlo a to jim následně pomůže, aby se na své cestě a směrování otevřeli větším možnostem.

Jak se ctí kráčíte po své cestě, nezapomeňte oceňovat svět, který vás podporuje a přispívá k vašemu pocitu pohody. Uctěte lidi, místa i věci proto, jak vás v každém aspektu života na této planetě ovlivňují. Přijímejte druhé za to, čím jsou a oslavujte rozdílnosti a diverzitu v tom tanci zvaném život. Učte se dívat za to, co je zřejmé, protože to vás  možná odmění víc a povede vás k radosti, která nezná hranic. Tato nová změna směru přináší s sebou obnovu, transformaci a opětovnou energetizaci celé vaší bytosti. Jak kráčíte po cestě, kterou jste si zvolili, plamen bezčasové pravdy, kterou udržujete ve svém srdci, vás zušlechťuje a obohacuje aurou nejvyšší integrity. A ta vás vede k tomu, abyste čelili budoucnosti s otevřenými a dychtivými očima i srdcem.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s