Áriové – 6.10. 2015

Kde čerpat sílu, abychom mohli žít a pracovat jako tvůrci.
Jaká je šíře možností chovat se jako tvůrce v této etapě vývoje.

Síla tvůrce je v jeho podstatě, v srdci, které je propojené se Zdrojem. Uvědomujte si tuto energii srdce, čistěte toto propojení, udržujte tento kanál stále průchodný. Když toto budete dělat, budete si vědomi nejen síly, ale i harmonie toho, co děláte, či chcete dělat. V srdci máte svou sílu, ale i zpětnou vazbu hlasu Zdroje.

Co činí tvůrce tvůrcem. Abyste mohli tvořit, je třeba přijmout realitu, ve které se nacházíte. Přijměte ji se vším, co nese. Teprve na tomto základě poznání můžete tvořit. Tvořte myšlenkou, myšlenkami vytváříte záměr, který pak většinou slovním vyjádřením uvádíte do praxe.

Kdy se Vám toto nedaří.
Když jdete proti záměrům duše. Je proto dobré se nejdříve s duší domluvit, když něco budete prosazovat, zdali jste s ní v souladu.
Někdy, kromě toho když jde o realizaci ve hmotě, máte, co se týče času, přemrštěné nároky. Jste netrpěliví a chcete všechno příliš brzy, bez ohledu na působení fyzikálních zákonů hmoty.

Jako tvůrci byste neměli manipulovat realitou druhých bytostí, abyste si nezpůsobili karmický dopad na sebe. Jinak pole, kde se jako tvůrci můžete uplatnit je velice široké. Požádejte duši, či své anděly, ať Vám ukáží pro Vás dosud netušené možnosti a využijte je.

Drazí, vy jste tvůrci, učíte se jimi být. Neutíkejte před svými problémy, postavte se k nim čelem a řešte. I to je cesta tvůrců.
Vaše cesta je otevřená – jděte po ní.

S láskou Áriové


Sílu tvůrce přijmeš ty jako člověk z bytosti sebe jako tvůrce. Představ si člověka ve fyzickém těle jako malou část bytosti tvůrce, která je zcela přirozeně propojena na zdroj  a do své síly. Odtud můžeš čerpat sílu a energii pro sebe jako člověka. Vnímej se jako ta velká bytost tvůrce, její (svou) vnitřní sílu, usebranost, vnímání lásky srdce, propojení na zdroj. Tam procítíš svůj potenciál.

Vaše možnosti tvůrce jsou široké. Stále postupujete v linearitě svého myšlení a omezení takovými postupnými kroky. Nedokážete si připustit, že váš způsob tvorby je již zastaralý. Tvoření celků, tvoření společně s dalšími lidmi a bytostmi světla již začínáte dělat. Stejně tak můžete postupovat i v projektech na Zemi. Můžete společně tvořit, společné projekty podporovat společně a ptát se, kdy přijde čas pro jejich realizaci. Vkládáním svých projektů do svého srdce, či sjednocených společných projektů do sjednoceného společného srdce docílíte výživy pro realizaci a zhmotnění. Přijdou vám při společné práci „emblémy“, energetické znaky, které budou tyto projekty jak charakterizovat, tak vyživovat a tvořit. V těchto znacích bude lépe vyjádřen záměr a idea projektu, než v sáhodlouhých názvech. Naučíte se novému způsobu přenosu informací úplnějšímu než lineární řeč. Tyto znaky mají více rozměrů, i když vy zachytíte nejspíše jen 3D obrazy. A stejně tak jsou vám v této věci připraveni pomáhat Tvůrci křídel, kteří jsou vám vývojově blízko a tuto fázi mají dobře a nedávno zažitou.
V této komunikaci můžete postupovat i opačně, kdy vám bytosti lásky a světla mohou předat emblém toho, co byste měli realizovat, či pochopit a vy jej budete postupně převádět do vědomí eventuálně do plynulé řeči či poselství.

Jste na cestě. Každému z Vás se postupně odkryje Vaše poslání. K tomuto jsou směrovány Vaše možnosti coby  tvůrců. Načasování je individuální. Rozkrytím závojů ve Vašich srdcích a bytí si odkrýváte tyto možnosti. Pochopením a uchopením Vašeho poslání získáváte i pocit jistoty a sílu tvůrce.

S láskou Áriové


Jsou Vám přiváděny věci, tak jak mají. V přijímání věcí v lehkosti roste Vaše síla síla tvůrců. Dovolíte si již tu lehkost. Souzní s tím i Váš přirozený projev – projev bytí, žití, přijímání, potažmo tvoření. Jaký akord z Vás v těchto případech zní. Zkuste se do něj zaposlouchat. Poslouchejte i akordy druhých. Jaká melodie Vám nejlépe zní, která Vás povznáší, inspiruje. Naučte se vnímat akordy okolo sebe. V souznění poroste i Vaše síla tvůrce, která se promítne do celého Vašeho bytí v harmonii samoobrozování i růstu, přijetí a pochopení souvislostí. Ve správném vnitřním naladění se přenesete a vytvoříte zcela nové bytí, v úplné přirozenosti, potažmo lehkosti a takto se vše opakuje ve stálém růstu, v nekonečném růstu.

Rozezněte své vnitřní akordy.
S láskou Áriové


Krásná otázka má milá, ale není na ni univerzální odpověď. Je to u každé bytosti zcela individuální. Někdo rád pracuje ve skupině, čerpá energii od ostatních, jiný čerpá z přírody, někdo si pustí meditační hudbu. Jeden rys je ovšem společný, každý z Vás se potřebuje dostat do energetického pole, kde se může uvolnit, napojovat se, přijímat…
Takže naše rada zní, zamyslete se nad tím, kdy a kde se Vám nejvíce daří a potom zavřete oči a myšlenkou se tam vydejte – jak jednoduché.

V této etapě Vašeho vývoje a vývoje naší planety či celého vesmíru, kdy se všechno urychluje je dnešní informace zítra zastaralá. To je dobré si stále uvědomovat a nezavádět si žádná nová schémata. Pro Váš 3D život jsou schémata osvědčeným systémem a mnozí z Vás je i rádi používají při duchovní práci. Něco se naučí, nějaký postup a myslí si, že to tak bude fungovat stále. Omyl, je třeba neustále inovovat, staré poučky a metody shrnout třeba do jednoho slova a hlavně pečlivě vnímat energie, které Vám na fyzické úrovni dávají ECHO: pokračuj, počkej, nespěchej, prociť to a podobně. Věř mi, intuice a vnímání sebemenších indicií Tě může velmi rychle posunout.

Když půjdeš do jakéhokoliv úkolu v energii, která je pro Tebe nejpříhodnější (viz první otázka), s otevřeným srdcem a vnitřní pokorou (každý úkol má svůj čas) a budeš poslouchat více své VNITŘNÍ VEDENÍ než plán EGA (např. “tohle všechno musím”), tak Tvoje práce bude nabírat KVANTOVÝ POSUN.

PS Nezapomínej si žádat o zrychlení, násobení a podobně.
S velikou láskou Tvoji Áriové

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P.  Lenka Z., Zdeněk K., a Pavlína K. – (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivním odkazem.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s