Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 4.10. – 11.10. 2015

Milovaní,
pronikání vyššího kosmického světla na planetu a do ní se posunulo do další etapy. Ti, kdo dělali tuto práci, se dostali do pozice, kdy mohou sdělovat božské pravdy těm, kteří se právě probudili. Ti, co se probouzejí, se snaží hledat něco, co jim pomůže rychleji se přizpůsobit novým energiím a novému vědomí. Jako pochodně vyššího světla a pravdy, pracovníci světla celého světa spolupracují na vyšší úrovni bytí a své úsilí koordinují. V jednotě pracují na transformaci planety a všech jejich obyvatel, takovým způsobem, aby to umožnilo otevřít vědomí a uvědomění většímu počtu duší. Je čas učinit z učení se zábavu a současně osvícení. Mnozí z vás, kteří jste si vybudovali vědomí duchovna a důvěru, jste nyní schopni pracovat s větší lehkostí a s půvabem. Protože vesmír s vámi spolupracuje, dějí se vám a vaším prostřednictvím projevy synchronicity, zázračným a opravdu magickým způsobem.

Struktury starého světa se i nadále hroutí a upadají do zkázy, protože je nové a vyšší energie již nepodporují. Denně vidíte důkazy, že se tak děje a dochází k zoufalým pokusům udržet to metodami, které předtím fungovaly. Ti, kdo tyto metody používají, nebudou ve svém úsilí úspěšní, protože není k dispozici struktura, která by tyto snahy podporovala. Nyní vystupuje do popředí vědomí duchovní perspektiva, protože si lidé začínají uvědomovat, že na Zemi je víc života, než si doposud mysleli. Intenzita jejich ducha se snaží přes ně manifestovat do světa, a když k tomu dochází, jejich srdce se otevírají většímu pochopení a perspektivě. Energie a síla lásky vytváří mocná probuzení, která rozkvétají. Jak lidé vůči sobě navzájem cítí a vyjadřují více lásky, radosti a mírumilovných úmyslů, ve vzájemné interakci běžně dochází k projevům vyššího vědomí.

Když lidé opouštějí omezující koncepce duality jako je oddělenost, nepřátelství a rivalita a začínají vyjadřovat vyšší kvality své duše, pozorují, že jim život vrací to, co oni sami do něj vkládají. Vstupují tak do nové etapy života v harmonii s duchem a s vnitřním božstvím. To je osvobozuje a vytváří vyšší  úroveň rozšíření a vyjádření nové tvořivé energie a vědomí. Začínají vidět, že jejich život je naplněn neomezenými možnostmi, kterými mohou vyjádřit kvality své duše, své talenty a schopnosti. Vidí, že si mohou zvolit, aby se jim zkušenost jejich života manifestovala způsobem, jaký si dříve nedovedli představit. To v nich následně vytváří větší harmonii, a když tato osobní harmonie vyzařuje ven, způsobuje to radostnou interakci se světem a přináší jim to pocit větší naplněnosti ohledně toho, čeho v životě dosáhli.

V průběhu přemosťování a propojování dvou realit roste jejich pochopení a lidé nalézají nové dveře pravdy, které se dotýkají všech aspektů jejich života. To na oplátku vytváří lehkost mysli, přináší radost a smích a větší uvědomění si bohatosti, která se v nich nalézá. Pociťují radost tvoření, když manifestují bohatost znalostí, zkušeností a pochopení toho, co v nich je a sdílejí to se světem. Když jsou vynášeny na světlo kolektivní zázraky, které mají uvnitř sebe, začíná se nová fáze, nový zrod do úžasnější  reality, která všechny posiluje a obohacuje. Semínka lásky a moudrostí vyzařují z nitra jejich bytosti a ty se uchytí v kolektivním vědomí, aby léčily, žehnaly a umožnily svým sestrám a bratrům,  aby se posunuli do nové reality spolu s nimi.

Jak se život rozvíjí v novém vědomí a realitě, dochází k větší jednotě se všemi bytostmi. Také roste respekt a úcta k božskému prvku, který je v každém lidském srdci a to posiluje přání sloužit nějakým způsobem druhým. Když se lidé zarovnají se svojí božskou esencí a následují vedení a pobízení, kterého se jim dostává, jejich svět se otevře novým úrovním, jaké si předtím nedovedli představit. Otevírají se před nimi nové obzory a ty dláždí cestu ještě vyšším perspektivám nekonečné bohatosti vesmíru, v němž žijí. Také chápou, že se jenom dotkli povrchu studny nekonečné hojnosti, jakou obsahuje jejich individuální duch a že je toho víc, co lze manifestovat. Jak nacházejí odvahu sdílet to s druhými, přichází z hlubší roviny více znalostí, s nimiž mohou vyjít do světa.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s