Dvojplameny / Twin Flames

Prosím,nepřemýšlejte o tom. Nenechte svou mysl aby se ptala na všechny známé otázky. Kdo. Kde. Jak. Kdy.

To vás svazuje do uzlů: cíleně chápat multi-dimenzionální fenomén z 3-dimenzionální perspektivy.

Musíte cítit, že tato energie skrze vás pracuje. Co tato energie dvojplamenů dělá je, že vás přeorientovává, učí, a směruje k vašim intuitivním a hluboce psychickým a emočně založeným darům. Nebude reagovat na intelektuální otázky. Nebude reagovat na strachem založené racionalizace. Nesplňuje konvenční názory na lidské vztahy.

twin10h

Nyní to prociťte. V tomto příspěvku nejsou žádné informace. Nebude vám předáno nebo představeno co již víte, hluboce uvnitř sebe, a co máte spirituální schopnost sami pro sebe rozeznat.

Dejte se do práce. Poslouchejte. Důvěřujte. Toto je cvičení. Vaše spirituální svaly rozumí této energii. Nepotřebujete být krmeni po lžičkách mnou, ani nikým jiným.

VY víte. Můžete se právě teď naladit na cokoliv co váš Duch chce abyste věděli a cítili ohledně svého setkání s vaším dvojplamenem. Ano, objeví se strachy. Ano, přijdou obavy. Ano, budete chtít aby se to stalo rychleji (nebo pomaleji). Ne, nebudete chtít projít žádnými zkouškami nebo tmavými tunely.

Pravdou je, že je to překvapivě blízko. To je něco co už víte. Cítíte bouři. Zemětřesení. Mysl ohýbající trpělivost, kterou jste museli snášet. Eony a eony věků, které jste museli projít od doby, kdy se toto Setkání fyzicky manifestovalo. Vývoj, kterým jste od toho času prošli v oddělení. Ohromná transformace, která nyní následuje, když už jste zase zpět ve fyzickém spojení – navěky.

Víte, že máte důležitou práci se svým dvojplamenem. Uvědomujete si, že tato práce je smluvená: je to zodpovědnost a povinnost k lidstvu a zemi. Toto není křehký vztah. Toto je pouto, které je i pracovním vztahem – a spolu pracovat také budete. Denně, týdně, měsíčně, ročně. Navždy.

Naciťujte světelné kódy, které k vám mluví. Udělejte cokoliv co cítíte potom co přečtete tato slova. Toto je důležitý vzkaz, s největší pravděpodobností ten,na který jste čekali.

JSTE ti na které jste čekali. VY máte své vlastní odpovědi. Vesmír vás podporuje nyní se vším co jste kdy potřebovali k nacítění a rozvinutí vašeho setkání se svým dvojplamenem.

Život se může změnit mrknutím oka. Energie dvojplamenů je mnohem silnější než vaše mysl dokáže vůbec pochopit.

Nyní je čas, abyste to procítili celou svou Duší široce otevřenou. Nechte vyvstat strachy, protože se objeví. Nechte ego ať se projeví a pak ho zkroťte. Nechte vše hýbat uvnitř vás tak jak to chce být. Buďte trpěliví a počkejte až k vám promluví váš Duch. Uslyšíte to,ucítíte to, budete to vědět.

Váš dvojplamen je pro vás připraven.

Autor: Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.SlunecnaBrana.eu

Zdroj: https://www.facebook.com/sophiebashfordintuitive/photos/a.107190862688103.12369.102797409794115/987166458023868/?type=3&theater
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s