Kryonovy „Marshmallow Messages“ – srpen 2015

17. 08. 2015

KDO JSTE

Chci, abyste přijali všechny atributy mistrovství. Chci, abyste přestali být vnímáni jako divní lidé, u kterých se zdá, že věří divným věcem. Místo toho přemýšlejte jako mistr planety – milující osoba, se kterou lidé chtějí být. Buďte vyrovnaní a soucitní. Pokud k vám někdo přijde, buďte dostatečně příjemní (pohodoví), abyste ho mohli držet, obejmout, vyslechnout si, co musí říct, plakat s ním a smát se s ním radostí. To je to, co dělali mistři této planety. Mistři rozumí lidské povaze. Jste staré duše a byli jste tam a dělali jste to (Kryonův způsob, jak říct, že už jsme prožili a dělali úplně vše – pozn. překl.). Není zde pro vás žádná výmluva, abyste to nechápali, protože to je váš odkaz. To je, kdo jste.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
– z Kryonova channelingu „Největší filtr ze všech“ –

 

24. 08. 2015

POMYSLI NA TO

Změníš svou planetu už jen svou přítomností zde, pracovníku světla. Krystalická mřížka absorbuje světlo, které neseš a které sis vysloužil a přinášíš ho nám všem. To je hluboký systém a nová energie planety potřebuje zkušenost a moudrost starých duší, aby ovlivnily ty, kteří se narodí v budoucnosti. Tento systém je ezoterický, hluboký a je těžké ho popsat. Pomysli na to. Už tím, že zde dnes žiješ, zabarvuješ mřížky svými znalosti a moudrostí pro budoucí generace.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
– Z Kryonova channelingu „Stará duše definována“ –

 

31. 08. 2015

NENÍ TO SKVĚLÉ?

Když lidské bytosti stojí bez karmické energie, se kterou přišly, je to skutečně jako by stály před Bohem nahé. Protože nevědí, kam jdou. Nevědí, jaká synchronicita se objeví, aby jim pomohla. Netuší, co očekávat nebo kde vlastně stojí. Je to jako by byly čerstvé a nové, připravené vytvořit cestu, kterou nikdy neviděly. To je pro člověka nepříjemné. Nicméně je zde příslib, který jsme vám sdělili u posunu číslo dvě – vyzývám vás, abyste tento stav oslavilistav nejistoty. Vyzývám vás, abyste ho oslavili. „No, tady jsem, Bože. Nemám tušení, co dělám. Není to skvělé?“ A vaši příbuzní a přátelé se na vás budou dívat a řeknou: „Vážně jsi blázen.“ A jak jim můžete říct, že zde stojíte se zástupy andělů, kteří vás drží za ruku?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
– z Kryonova channelingu „Osm posunů k osvícení – 1. část“ –

 

Zdroj: e-mailové „Monday Marshmallow Messages“ od Kryonova týmu (www.kryon.com).

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s