Kryon – Číše pravdy

Zvláště v nadcházejícím období platí: “Zaměř se více do nitra sebe samotného.” Na Zemi se začínají v hrubohmotné formě lámat zastaralé, uvízlé energie. Pohled do tvého nitra tě vždy ujistí v tom, že nastává změna k lepšímu, neboť i pod tou nejtvrdší slupkou se skrývá láska a jednota. Nevnímej dění na Zemi z pohledu médií a z pohledu těch, jež jsou ve svém nitru rozzlobení. Nitro člověka se promývá, a proto přichází situace, které člověka vyvádí z vlastní pohodlnosti a učí ho přemýšlet jinak. Možná je to teď více viditelné, ale bylo tomu tak vždy.

Dlouhou dobu měli lidé na to, aby si na vibraci srdce přišli zcela sami, bez pomoci ostatních, bez pomoci okolních energií. Země však ve vzestupu nečeká. Stále míří vpřed a tak se globální vibrace na Zemi mění. A to klade vyšší nároky na všechny, kteří se na Zemi nyní nachází. Země je zalévána vibracemi harmonie a míru z různých míst, z různých světů i z jejích vlastních dimenzí a polovina lidstva je nyní tím jediným elementem, který tomu odolává. Proto se na Zemi děje to, co na první pohled vypadá jako vzpoura a ve svých vibracích se to na Zemi podobá dobře známé situaci vibračního pádu Lemurie. Díky pilířům, které jsou však dnes pevné a odolné vzhledem k uplynulým zkušenostem a kněží a kněžky světla je vystavěli tak, aby odolaly jakémukoli tlaku duality, je toto období pouze přechodným obdobím vstupu Země do vyšších vibrací a globální pád vibrací Země v tuto chvíli nehrozí. Ani s ním Lady Gaia nepočítá.

kr

Je tedy na každém z vás, zda Zemi v úmyslu vzestupu podporujete nebo se od vibrací lásky odvracíte a přidáváte se k těm, kteří se lásky bojí. Je to vaše svobodné rozhodnutí. Je správné a respektováno Zemí i všemi, kteří váš úmysl ve vašem světelném těle vidí. Obracejte se do svého nitra, moji milovaní. Až ve svém nitru naleznete hluboký klid a mír, pak tento stav míru zaznamená globální vědomí a stáváte se přímým účastníkem velkých změn na Zemi. Vaše práce pro Zemi nabírá jiný směr a z vesmíru získáváte nevídanou podporu.

Když se vaše nitro bojí a jedná ve jménu lásky ve strachu, pak dostáváte zpět pomoc od těch, kteří v lásce strachu jsou. Neboť není láska jako láska, přátelé Země. A to již vibračně dokážete vnímat a v nadcházející době si těchto rozdílů nelze nevšimnout. Ne každý, kdo o lásce hovoří, ní žije. Ne každý, kdo láskou pomáhá, ji ve svém nitru má. Často jsou to planá slova, která podporují bytosti strachu oděné v šatech lásky. Je čas pozvednout číše pravdy a podívat se do svého nitra. Naleznout svůj vnitřní střed a otevřít se lásce, která je v nitru srdce. Ta, jež nebyla poskvrněná dualitou. Ta, jež Zemi pomáhá s návratem k jejímu dokonalému tónu – k Zemi srdce.

Kryon

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 02.10.2015 pro www.zemeandelu.cz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s