Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 27.9. – 4.10. 2015

Milovaní,
svět se nachází v dalekosáhlém přechodu na vyšší úroveň vědomí a pro mnohé je to těžká doba, protože se uvnitř nás odehrává mnoho změn. Od obyvatel Země je žádáno, aby opustili všechna předchozí očekáváni ohledně toho, jak má vypadat jejich život v materiálním světě, a aby tím nebyli tak posedlí.  Každý potřebuje trávit čas o samotě, aby se naladil a aby ty oblasti svého života znovu přehodnotil, zejména aby se podíval na to, jak spotřebovává svoji osobní energii. Je čas podívat se na sebe jako na stvořitele všeho, co zažíváme. Je čas převzít odpovědnost za všechna rozhodnutí, která byla učiněna individuálně či kolektivně. To může být příliš náročné pro někoho, kdo chce být věrný sám sobě a současně žít materiální život a být v interakci s ostatními kolem. Je obtížné dostat se za sebe sama a za omezení, vnucené nám společností a opravdu se soustředit na vytvoření mírového světa plného hojnosti. Nicméně, nyní je potřeba  soustředit se právě na to.

Jakmile se člověk rozhodne, že bude žít dle toho, co mu nařizuje srdce a ne toho, co mu říká rozum, přinese mu to větší uspokojení ve všech oblastech života. Lidé se začnou radovat z každé prožité chvilky a nebudou se zaměřovat na to, že se jednou budou těšit z toho a toho. Dojde k přehodnocení snahy získávat věci, které jsou na tomto světě dostupné a přesvědčení, že člověk bude šťastný tehdy, když je získá.  Lidé místo toho přesunou svoji pozornost na svůj vnitřní svět a vědomí, na zkoumání svých vnitřních přesvědčení ohledně toho, co je možné a tak naleznou svoji osobní svobodu. To je osvobodí a budou svoji osobní energii používat k vytvoření reality, kterou chtějí prožívat a budou podnikat kroky potřebné k tomu, aby se stala skutečností, aniž by se zavázali k dalším dluhům a náročnější práci.  Bude to osvobozující zkušenost, když si uvědomí, že opravdu nepotřebují všechny věci, o nichž si mysleli, že ano, aby mohli být ve svém osobním životě šťastni.

Pokaždé, když se někdo osvobodí od iluze, že potřebuje získávat věci, aby byl šťastný, v kolektivní zkušenosti dochází k velkému posílení. Časem to společnost jako celek osvobodí od skálopevného přesvědčení, že je potřeba získávat další a další věci, protože si lidé na základě vlastní zkušenosti uvědomí, že většina těch věcí není potřeba k tomu, aby byl žit spokojený život.  Uvědomí si, že je pro ně mnohem důležitější trávit čas radostným a smysluplným způsobem s rodinou a přáteli.  Nyní se odehrává posun vědomí, jak lidé rostou a rozšiřují své obzory ohledně toho, co je pro ně možné. Uvědomují si, že to, co posilují, to budou prožívat. Když překročí staré omezení myšlení a očekávání a posunou se dál, k neomezeným možnostem, budou na vyšší úrovni vědomí manifestovat víc, než kdy předtím.

Když se to odehraje v každém člověku, vytvoří to v něm přání  smysluplně dávat druhým, aby je to také obohatilo a motivovalo k tomu, aby se také v jejich vlastním životě pohnuli kupředu k neomezeným možnostem. Když v každém lidském srdci dojde k posunu vědomí na úroveň vyššího fungování, začne se odehrávat mnoho zázračných manifestací a tehdy začne urychlený vývoj a rozvoj lidské rasy. Co trvalo roky, se uskuteční přes noc. Když se lidstvo kolektivně zaměří na vizi vytvoření lepšího, mírového a bohatého života pro všechny; když bude kolektivní vize taková, že je třeba souseda podpořit a dát mu to, co potřebuje, aby se posunul v před, tehdy se bude pro všechny rychle manifestovat lepší realita.


Před každým je teď tento úkol, aby manifestoval to, co přinese každému lidskému srdci větší lehkost bytí, protože otevřené srdce je katalyzátorem, který způsobí ve společnosti velké změny.
Ukazatelem budoucnosti bude krása v srdci a její vyjádření do vnějšího světa. Opravdové světlo každého jedince bude svítit ještě jasněji a bude šířit uvědomění si vyšších úrovní bytí. Každý člověk bude ve svých každodenních běžných aktivitách pociťovat a vyjadřovat víc radosti, smíchu a dobré vůle. To, co bylo ve starém světovém paradigmatu označováno za altruistické, se stane v novém vědomí, které se objevuje, normou.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com


Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s