Plejádska svetelná rada – odkaz od Féwy

Ja tieto informácie preložím, milí priatelia, opäť tak trochu v nadľahčenom tóne, čo je i spôsob, akým Plejáďania i bytosti viac magnetických svetov komunikujú :). To znamená, že sa na všetko pozerajú už s určitým nadhľadom a súčasne nesmierne hlboko preciťujú, čiže disponujú schopnosťou vcítiť sa. Čo úzko súvisí so stavom prítomna.

Takže, milí priatelia, niečo je vo vzduchu :) . A nezabúdajme, že vzduch s vysokými vibráciami sa dostáva i do nášho vnútra. To “niečo” vo vzduchu navodzuje v našom vnútri veľmi individuálny stav bezpocitovosti…. podľa stupňa vedomia, čo sú myšlienkové vibrácie a im zodpovedajúca emocionálna hĺbka. Čo je v podstate niečo podobné, ako keď nám je zle od žalúdka, ktorý sa potrebuje zbaviť všetkého, čo pre svoje dobré trávenie nepotrebuje. Aby bol vytvorený priestor pre nové myšlienky /myslenie/. Stav určitej bezpocitovosti by sme mohli prirovnať i k tomu, ako sa cítime, keď sme maximálne fyzicky i duševne vyčerpaní a jednoducho je nám už jedno, čo sa deje. Táto bezpocitovosť nesúvisí s bezemočnosťou. Takže, pokiaľ hľadáte odpoveď, čo sa to preboha zase deje :)…..dôvodom, alebo príčinou je skutočne Boh a jeho mužské i ženské pozemské “kópie.” Čo si vo väčšine prípadov mnohí stále neuvedomujú. Že sa opäť učíme byť stvoriteľom, čiže vedomým tvorcom sveta /reality/, v ktorej žijeme. Tým i nachádzať svoj stred – prítomnosť.

fewa

Neobzerať sa stále za seba a neposkytovať priestor /nevytvárať podmienky/ strachu, obavám prenášaným do našej budúcnosti. Prijímať, reagovať a vnášať do svojho života vibrácie pozitívne, ktoré obsahuje vysoká frekvencia lásky, ktorou sme. A táto vysoká frekvencia je i vlnenie Centrálneho Slnka /Galaxie/, vlnenie nášho vedomého vnútra. Je to frekvencia, na ktorú nemá temno, negativita dosah. A to je i dôvod, prečo sa tak vehementne snažia pôsobiť na nás rôznym “šumom”, ktorý pochopiteľne ničím náš návrat domov, čiže k sebe….k vedomiu nepodporuje. Preto je teraz mimoriadne kladený dôraz na pozitívne myslenie.

Je to na nás a naše kroky, ktorých zámer je dobro pre všetkých, sú plne podporované Galaxiou, to znamená i planetárnymi svetelnými /duchovne vyspelými/ sústavami, ku ktorým Plejáďania /plejádske energoinformačné pole/ patria. Mimochodom…. i postava Krista úzko súvisí s Lemuriáncami a Plejáďanmi.
Sila ducha i esencia svetla – tým všetkým sme. Je to potenciál, ktorý práve počas týchto dní plne podporuje /tým i zmenu, alebo zmeny myslenia a prejavenie tohto potenciálu/ silou nepolarizovaných energií roztavený slnečný disk a krvavý mesiac. A to nehovorím o slnečných bytostiach, ktorých je nielen hore, ale i okolo nás veľa :) ……

Féwa (28. 9. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s