Expandujúce energie slnečnej lásky… – odkaz od Féwy

…meniacim sa magnetizmom roztancované maličké bytosti, pomáhajúce pri znovu nadobúdaní harmónie. Človeka i Zeme. Slneční chrobáčikovia :) – fantastický mikrosvet lásky. To je zhrnutie dnešných informácií, o ktorých Vám trochu porozprávam. Aby sa i ten málo myšlienkove do procesu zmeny zainteresovaný svet rozihral.

Marečku, podejte mi pero……to je veta, ktorá ma napadla, keď som sa pozrela na dnešné info – kódy :) , ktoré holograficky vidím vo vzduchu pred sebou a následne ich prenášam na papier. Čo je logicky v tejto sfére pre materiálne myslenie nepochopiteľné.

Začala som sa smiať, či to myslia vážne. Akože – akým spôsobom mám zdieľať takéto mikro obrazce, aby si ich človek v pohode mohol pozrieť a načítať. Nakoľko hore uvedená veta je aj názvom známej československej komédie, v ktorej hrajú skutočne kvalitní herci, logicky mi z toho vyplýva konštatovanie, že sa znovu začína klásť dôraz na kvalitu a zakomponovávanie humoru, vtipu do života. Čo súvisí i s nami prejavovanou radosťou. A to je pozitívna informácia :) . A komu sa to nevidí, nepáči, môže sa kľudne vrátiť na “strom” :) . Tam si môže nadávať a hromžiť, koľko sa mu chce. My ostatní sme už dole, na zemi a spoločne robíme všetko pre to, aby bol život opäť krásny. Momentálne ruka v ruke s mikro svetom. Že k radosti patrí úsmev, vtip a smiech, je snáď každému jasné. Jasné….ako Slnko na oblohe, z ktorého sa k nám na slnečných lianach spúšťajú nikým nepolapiteľné mini bytosti dimenzie lásky. Aby pomohli svojou energiou prežiariť svet, v ktorom žijeme.

Takže poprosím, podajte mi pero a lupu :) a ja dešifrujem info – kódy na hmotu papiera……..
Už som tu, už to máme :) . Nakreslené i dabované. A vonku trúbia anjeli……Škálou zvukov, ktorých obrazce vyzerajú ako tá najjemnejšia filigránska krajka. Tak jemné sú a preto pre hrubohmotný sluch mnohých ešte nepočuteľné. Ale podstatné je, že už sa nachádzajú medzi nami – svetelnými bytosťami, ktoré sú rovnako ako oni plné emócií. Plné lásky. Kozmické energie, ktoré nás zaplavujú, sú týmito krajkovými obrazcami zdobené. Zaplavujú povrch Zeme vracajúcimi sa vibráciami myšlienok a tým i dlho zabudnutých spomienok na svet lásky. Na svet svetla, ktorého energia nás rozochvieva – nami sa vlní. Aktivujúcimi sa energiami vo vzduchu, ktorý človek vnímal ako nič nášmu zraku nehovoriace nič. A to súvisí i s včerajším stavom, ktorý sme mnohí mohli cítiť /výraznejšie hojdanie, závrať, mierna ospanlivosť, nedefinovateľný druh malátnosti/. Je to dianie, ktoré nám pomáha pri myšlienkovej psycho – hygiene.

fewa

Všetko, čo sa práve deje, je kuk na svet, ktorý máme pod nohami i vôkol seba. Na svet, ktorý cestuje s nami. Svet maličkých i veľkých bytostí – magneticky preorientovaných smerom k jednopólovosti. Čo je podstatou nepolarizovanej zvukovej vlny, podstatou čistého svetla, z ktorého je vyskladané naše svetelné srdce a jeho dimenzia. Dimenzia, z ktorej tečie do všetkých strán energia čistá ako naleštený diamant. Ako voda zo Zeme vyvierajúceho horského prameňa. Ničím nepoškvrneného, slobodne si tečúceho a “poháňaného” nikde nekončiacim tokom energií lásky. Tento tok pridáva na sile i hustote esencie, ktorou bude čoraz intenzívnejšie prevoniavaný čas, v ktorom žijeme.

Žijeme pod hviezdami, ale hviezdy máme i pod nohami. Aj tam je Slnko a obloha. Aj keď trošku iná. Nezamorená nezmyslami, ktoré boli tak dlho vštepované do človečenskej hlavy. Je tam harmónia, ktorá sa zrkadlí všade, kam oko dohliadne a srdce cíti. Svet, ktorý už pochopil, uvedomil si a vie, čo je dôležité… podstatné. Už vie a frekvenciou lásky ho maľuje. S týmto svetom súvisia i miniatúrne slnečné bytosti, ktoré k nám na vlnách Centrálneho Slnka prichádzajú. Ako predvoj všetkého, čo príde. Sú osmičkami rovnováhy roztancované. Mihotajú sa pred očami ako Slnko, ktoré ich vlnením /vlnami/ vydychuje. Sú žiarivou svetelnou prítomnosťou zviditeľňujúceho sa vedomia. Pomáhajú nám dorásť do vibrácií nádhernej zelenej….a do dúhy kvetinovej. Patria do sveta lásky. Tak ich privítajme s radosťou, ktorá je…i keď už takmer zabudnutá….pre nás celkom prirodzeným a veľmi dôležitým emocionálnym prejavením sa. Tieto bytosti patria k nám. Patria k srdcu človeka. Patria ku svetu, ktorý sme v nízkokapacitnej frekvencii nemali šancu vidieť.

A to je čas, ktorý sa naším myslením mení….spolu s ním i frekvencia. Čas, v ktorom vzývame lásku už takou silou a nehou, aká dlho na Zemi nebola prejavená. I keď sa to nezdá….i keď pohľad na chátrajúci a rozpadajúci sa negatívny svet nám nedovoľuje dovidieť do vzduchu sýteného vysokou frekvenciou. V prípade, že negatívnemu svetu venujeme myšlienkovú pozornosť. V takom prípade zostávame svojmu multidimenzionálnemu srdcu vzdialení a nič necítime, ani nevidíme. Keď ale “skĺzneme” do srdca a srdcom sa pozeráme /vysielame, vyžarujeme vlnenie vysokej frekvencie, ktorou láska je/ – sme napojení na kvantové pole, v ktorom žijú všetky pozitívne bytosti.

Ale už bolo dosť rečí :) . Poďme sa na to pozrieť zblízka. Nepotrebujete lupu, ja som to pre Vás zväčšila :) . Budeme rozlúskavať oriešky, v ktorých je pre každého niečo. A tým niečím je všetko, čo vysiela a prijíma. Budeme prenikať k jadierkam magnetického jablka. To, čo je nesmierne dôležité, je viera človeka.

Tak vidíte, ale toho zase máme ….a to som večer sľúbila, že hneď ako vstanem, upečiem štrúdľu :) . S hrozienkami, s orieškami, s makom a s vianočne voňajúcou škoricou. Takže idem na to, milí priatelia. Všetkým prajem krásny deň….

Ilona – Féwa (23. 9. 2015)

fewa+

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s