Marie Magdalena – Přijímání Stvořitelovy pravdy

Poselství Marie Magdalena přijala Natalie Glasson, 21.8. 2015  

Zdravím vás božské bytosti světla, já, Marie Magdalena předstupuji s vědomím a světelnými frekvencemi Bohyně sounáležitosti a rozmisťuji tuto energii a také mou vlastní, abyste byli obklopeni září světla. Naše světlo vás obklopuje ohnivým prstencem v barvě světle růžové, fialové, zlaté a bílé, naše energie je nyní s vámi, aby vytrhla z vašeho bytí, reality a tvoření všechny formy omezení. Prociťte si ten ohnivý prstenec, jak se kolem vás pohybuje a přibližuje se k jádru vašeho bytí. Je čas nechat odejít všechny vjemy, všechno se, jak víte, mění. To znamená, že se mnohé iluzorní pohledy a mylná porozumění posouvají, aby udělala cestu pravdě. Když si sebe sama představujete v ohnivém prstenci s vědomím, že bytosti bohyní jsou s vámi, vyzýváme vás, abyste se poddali všemu, o čem víte, že je Stvořitelovou energií a osvobodili se od všeho a čehokoli, co vás nyní tíží. Prstenec ohně bohyní se k vám přimkne ještě více a rozpustí iluze a odhalí pravdu.

Nejlepší pohled a záměr, jaký v této době můžete mít, je být k dispozici a přijmout Stvořitelovu pravdu, ať už se projeví v jakékoli formě, situaci či prožitku ve vašem bytí nebo realitě. Stvořitelovu pravdu poznáte, protože přijde s pocitem rezonance, svobody a v nejtěžších dobách s pocitem úlevy či štěstí. Někdy může období vývoje trvat, než si zvyknete na kvality, přítomnost a vědomí Stvořitele, které se vytvářejí ve vašem bytí a ovlivňují vaši realitu.

  “Nyní ve Stvořitelově pravdě objevuji a prožívám úlevu a naplnění.”

Je čas nechat jít úhly pohledu, které byly dlouho zakořeněny ve vědomí lidstva, zejména že iluze a nesprávný pohled jsou pohodlné, zatímco Stvořitelova pravda je příliš bolestivá, než abyste se s ní propojili a přijali ji. Značná část takového vědomí se vyvinula z trestu, který udíleli druhé lidské bytosti těm, kteří se plně poddali Stvořiteli. Nyní je čas vstoupit do jednoty se Stvořitelem, nikdy dříve to nebylo tak důležité. Když se posouváte do jednoty se Stvořitelem a slaďujete se s ním, umožňujete si vstoupit do prostoru a existence ve svém nitru, který je velmi vnímavý ke Stvořiteli. Stvořitel pak stáhne do vaší duše božské vědomí, aby se mohlo vyjadřovat skrze vaši mysl, emoce a fyzické projevy. Je na vás, abyste drželi, sdíleli a opatrovali toto vědomí, ne jako své vlastní, ale jako rozšíření sebe sama i Stvořitele. Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli božské vědomí, které by vám Stvořitel přinesl, abyste je užívali, tvořivě vyjadřovali a vyzařovali ze svého bytí. V jistém měřítku se toto již děje každému člověku na Zemi a k dispozici ke stažení je ještě větší dávka světla a vědomí pro ty, kteří si zvolí ji přijmout, aby skutečná vibrace Stvořitele pulsovala fyzickou formou lidství mnohem více, než jste zažili doposud.

Mnozí z vás se již připravují na stažení světla a vědomí pravdy, což je zcela mimo cokoli, co jste doposud zažili. Meditace, afirmace,  invokace, léčení a modlitby vás slaďují se Stvořitelem, abyste byli schopni od Stvořitele přijmout jakoby pouzdro pravdy, které budete opatrovat a které se nakonec stane součástí vaší osobnosti, povahy i vašeho vzhledu. Nebojte se, jestliže se vaše myšlenky, náhledy, přesvědčení, názory a principy mění; vězte, že je pro vás tím snazší se ladně posunout k pravdě a sladění se Stvořitelem.

A právě v této etapě vás já, Marie Magdalena, chci vyzvat, abyste si představili, jaké by to bylo mít ve své mysli vědomí Stvořitele. Je to nemožný úkol, protože vaše názory se mohou zrodit pouze z náhledů vytvořených vašimi pozemskými zkušenostmi a přesto je to něco, co bych ráda, abyste zkusili.

Představte si Stvořitelovo vědomí ve své mysli, jak naplňuje vaše myšlenky, názory, pohledy a přesvědčení zářivým světlem a pravdou Stvořitele. Nejprve si povšimněte jakýchkoli vhledů či osvětlení, která se objevují, buďte si vědomi jakéhokoli posuzování, pochybností či strachů, které vyvstanou a zejména se radujte z pocitu a prožitku vědomí, že Stvořitelova pravda, ať už je to cokoli, se probouzí ve vašem nitru a splývá s ním. Z vašeho nitra povstává Stvořitelova moudrost. Tím možná nezmoudříte, nestanete se vědomými či zasvěcenými, schopnými vnést své vhledy do reality či je přinést svým milovaným, avšak tato moudrost se bude postupně slučovat s vaším bytím, měnit vaše vibrace a umožňovat vám, abyste se stali vnímavějšími ke Stvořiteli, který skrze vás pracuje. Vaše akce a reakce jsou důležité a chtějí být sladěny s vaší duší, je to vaše prosté bytí; bytí, které je základní. Mít vysokou vibraci a vědomí spojené se Stvořitelem znamená, že od té chvíle čisté a blažené jednoty se Stvořitelem má každé vyjádření krásy a božství možnost se projevit mimo veškeré hranice a omezení. Je to stav, kdy jakýkoli projev božství má možnost se projevit a tím se za prvé slaďujete a splýváte se Stvořitelem a za druhé důvěřujete v aktivní přítomnost Stvořitele ve vás a také, že jste vedeni. Tím, že si představujete vědomí a světlo Stvořitele ve své mysli, umožňujete si přesunout se do tohoto blaženého stavu aktivní integrace a interpretace Stvořitele. Energie naplní celé vaše bytí a způsobí posuny a změny, které uvolní iluze a mylné náhledy.

Kde žije Stvořitel a kde je vítán jako pravda, falešné iluze a náhledy nemohou zůstat. Toto se nyní na Zemi děje velkému procentu lidí, je to proces směřování ke zkušenostem lásky a blaženosti; tato cesta může probudit ve starém vědomí vašeho bytí veškeré energie výzev, utrpení, nejistoty a strachu.

Pamatujte, že realita ve vaší mysli je vaše vlastní realita a stejně tak realita v mysli jiných lidí, je jejich jediná realita. Je důležité zajistit, aby realita ve vaší mysli byla pro vás a pro všechny kolem naplňující, pravdivá a láskyplná, aby podporovala vaše štěstí a duchovní vývoj. Je krásné rozjímat nad tím, jak dva lidé či skupiny lidí mohou zažívat stejnou či podobnou realitu, ale je nemožné projektovat celé vědomí jedné osoby na druhou, aby tato osoba prožívala stejnou realitu. Jediným způsobem, jak vybudovat most mezi sebou a realitami ostatních je skrze vyjadřování lásky, energetické přijetí a vyzařování pravdy Stvořitele; toto ihned vytvoří propojení. Když každý člověk na Zemi začne vyjadřovat lásku a energeticky přijme a bude vyzařovat pravdu Stvořitele zejména ze své mysli a vědomí, pak lidské mysli splynou a vytvoří nové vibračně vyšší vědomí, aby z něj každý člověk mohl čerpat. Tím se vědomí lidstva, které je jako jezírko, ze kterého čerpáte, stane zdrojem osvícení, které bude všechny povzbuzovat, aby zůstávali ve stavu jednoty se Stvořitelem, připraveni Stvořitele projevovat v každém daném okamžiku. Nad tímto bych si přála, abyste přemýšleli, protože se to ve vašem bytí již odehrává, neboť vědomí lidstva se mění a posouvá.

I když třeba nedokážete plně porozumět tomuto poselství, jež vám předávám, ráda bych vás vyzvala, abyste byli bdělí k falešným náhledům a iluzím a poskytovali jim léčení a lásku, které potřebují, abyste se osvobodili a posunuli se do stavu pravdy. Také vás vyzývám, abyste byli bdělí k pravdě Stvořitele, ale nelpěli na ní ani se jí nepokoušeli vykládat, neboť to ve vás podpoří rozvinutější stavy vědomí a propojení s pravdou Stvořitele. V tuto chvíli vás chci podpořit, abyste se zaměřili na to, abyste BYLI spíše než konali či zkoumali (pokud k tomu ovšem nejste vedeni), protože to posílí vaše propojení se Stvořitelem tak, že se vytvoří prostor pro změny a posuny, které nastanou ve vašem bytí a připraví vás na větší vyjadřování Stvořitele.

“Já jsem připraven být přítomen ve své pravdě, má pravda je vše, čím je Stvořitel.”

Nechť je toto v současné fázi vzestupu vaším záměrem.

S ustavičně proudící láskou

Marie Magdalena
Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

3 thoughts on “Marie Magdalena – Přijímání Stvořitelovy pravdy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s