Serapis Bey – Najděte svou pozemskou cestu pomocí své duše

Poselství přijala Natalie Glasson, 7.8. 2015    

Mnozí z vás jste si již zvykli na vyzařování své duše a zaměřujete se na promítání jejího světla do celého svého těla, aury a okolního prostoru. Toto je základní cvičení, které nejen zvyšuje vaše duchovní vědomí a vývoj, ale i vyvolává intenzitu s jakou přijímáte naplnění ze svého nitra, abyste je mohli prožít ve vnějším světě. Vyzařovat světlo své duše znamená spojit se hluboko ve svém nitru s podstatou a jádrem své energie. Tato energie jde za hranice vašeho fyzického těla a dokonce i za hranice aurického těla. Je to energie, která je s vámi a jejím prostřednictvím se projevujete, ať už jste na Zemi nebo na vnitřních rovinách. Vaše duše je součástí většího celku Stvořitele; proto je složena z tak bohaté a naplňující moudrosti, světla, lásky a vědomí. Ve skutečnosti je vám vše skrze vyzařování a projevy vaší duše k dispozici.

Přál bych si, abyste dospěli k uvědomění, a to nejen ve své mysli, ve svých systémech přesvědčení a v pohledu na sebe i realitu, že vše je vám k dispozici právě skrze projevy vaší duše. S tímto vědomím zakořeněným ve všech aspektech vašeho bytí a v plné důvěře můžete začít pracovat v souznění se svou duší, jako byste se propojovali s jejími rozvinutými schopnostmi.

Když vyzařujete světlo své duše, víte opravdu, co vyzařujete a co vnášíte do své fyzické reality? Toto je skvělá otázka k zamyšlení; můžete mít na ni mnoho odpovědí a nebo si nemusíte být jisti energiemi, kvalitami a moudrostí, která je vyzařována a jak to ovlivňuje vaše zkušenosti na Zemi. V mém dnešním povídání s vámi bych vás rád podpořil v nalezení vlastní cesty, ve spoluvytváření a také pochopení projevů vaší duše a smyslu vaší reality. Když vyzařujete a představujete si světlo své duše, jak proudí všemi směry z vaší srdeční čakry nebo vlastně z jakékoli čakry, vyzařujete vibrace své duše, která přichází, aby vás v takové chvíli podpořila a pomohla vám. Všechny kvality, světlo a vědomí jsou dokonalé pro každý přítomný okamžik, takže ve skutečnosti není třeba o nic víc usilovat, protože vše náležité přichází, je ukotvováno a rozprostíráno do vašeho bytí a reality. Toto je mocné uvědomění, které podporuje vaše hlubší spolutvoření a zkušenosti duše, avšak jsou zde kvality a aspekty vaší duše, se kterými se můžete propojit tím, že si do svého bytí stáhnete konkrétní energii, která vás podpoří na základě zkušeností vaší duše ve vytváření energií a okolností, které budou pohánět kupředu váš duchovní rozvoj, štěstí a naplnění. Vysvětlím to později.

Nejprve bych rád, abyste se propojili se svou duší, zaměřte pozornost třetího oka do srdeční čakry a dovolte světlu své duše, aby vyzařovalo hojně do všech stran. Poté vyzvěte a požádejte, aby energie vaší duše splynula s vašimi myšlenkami, s vaší myslí, s emocemi a pocity a s božským plánem pro vaši duši pro současný život. Jen si to uvědomte a dovolte, aby se toto mohlo dít a sledujte posuny a změny, které nastanou.

Nyní jste plněji propojeni s božským Stvořitelem, protože jste sami sebe vybídli ke kontemplaci a abyste se nechali inspirovat proto, abyste zažili důležité události, zkušenosti, přijali lidi nebo dokonce materiální věci, které potřebujete manifestovat ve své realitě na pomoc svému duchovnímu vývoji, štěstí a naplnění na všech úrovních vašeho bytí. Mnoha způsoby žádáte o to, co si přejete jako duše zažít a čeho dosáhnout ve svém současném vtělení. Toto je mimořádný okamžik, dokonce i když tomu plně nerozumíte; spojte se se svou inspirací, přijměte ji, zkrátka dovolte si procházet touto částí cvičení často, dokud se inspirace neotevře; možná bude odpovídat vašim současným touhám a přáním ve vaší fyzické realitě. V ideálním případě si dokážete napsat četné inspirativní myšlenky, které vás svou manifestací podpoří v duchovním vývoji, štěstí a naplnění ve vaší realitě.

Když záříte světlem své duše, přirozeně vyzařujete kvality, energie a vědomí, které vás vylaďují či pomáhají vytváření zkušeností, které vás podporují mnoha způsoby, ale můžete spolutvořit se svou duší a tak jí umožnit mít větší vliv ve vašem bytí i realitě. Namnoze je tento proces o vzdání se hranic, které jste si sami pro sebe vytvořili, abyste svou duši brzdili a omezovali. Máte-li ve své realitě oblasti nedostatku nebo kde nejste šťastní, znamená to, že v těchto oblastech omezujete přítomnost své duše. Obvykle je příčinou přesvědčení, které jste si vytvořili a které funguje jako omezení či “rušička” vaší duše. Pomocí inspirovaných myšlenek, které se zrodily z vaší duše, si umožníte, vícerými způsoby než si dokážete představit, projít hranicemi, omezeními a strachy, abyste se lépe propojili se svou duší a vším, čím je Stvořitel; tím, že nabídnete svobodu své duši, si vytvoříte naplnění ve fyzické realitě.

Další částí tohoto cvičení je, abyste si představili své inspirované myšlenky, sny a touhy a sebe, jak jste obklopeni svou duší. Prociťujte, jak jste jakoby omotáni světlem své duše, v bezpečí a podporováni a zároveň si vizualizujte či představujte své inspirované myšlenky a zejména si představujte pocity, které můžete prožívat. Setrvejte v těchto pocitech po několik minut, dokud nepocítíte jejich energii, přítomnost a manifestaci.

Nyní vás vyzývám, abyste požádali svou duši, aby ze své přetékající energie přinesla kvality, energetické vibrace či vědomí, které je třeba ke vzniku a manifestaci tužeb vaší duše.

“Má milovaná duše, mé já, volám tvé krásné energie, aby hojně proudily skrze mé bytí i z něj a prosím, přines kvality, energetické vibrace či vědomí, které jsou sladěny s mými inspirovanými myšlenkami a jsou zapotřebí pro podporu manifestace mého duchovního vývoje, štěstí a naplnění. Prosím, učiňte mě v tuto chvíli vědomým si energií ukotvovaných z mé duše. Podpoř mě, abych se s nimi dokázal propojit, zažít je a dokonce i popsat jejich energie a kvality, abych mohl poznat energie a kvality, kterými se mám stát a vtělit je. Děkuji.”

Můžete si uvědomit pouze jedinou kvalitu energie, jako třeba mír, láska, nadšení, aktivace, léčení a tak dále nebo si jich můžete uvědomit mnoho. Je důležité zachovat jednoduchost a tak vás zde všichni a ve váš prospěch žádáme, abyste se nesnažili uvědomit si více než osm kvalit. Můžete si je zapsat, stanou se trvalou a funkční součástí vašeho bytí a budou pomáhat zkušenostem, po kterých vy/vaše duše toužíte. Tyto energie se sloučí a vytvoří velmi krásnou a přetékající energii, která vás, když se s ní propojíte, zplnomocní, podpoří a přinese vám uspokojení.

Dopřejte si čas a požádejte o propojení s touto složenou energií, která je kombinací kvalit vaší duše, kterou jste si zvědomili. Vyzvěte svou duši, aby stáhla tuto složenou energii do vašeho bytí a zhluboka dýchejte. Prociťte, jak cirkuluje celým vaším bytím, užívejte si to a zvykejte si na ten pocit, abyste uměli poznat, kdy proudí z duše do vašeho bytí. Vězte, že tato energie, která pramení ve vaší duši, podpoří váš duchovní vývoj, štěstí a naplnění ve vaší současné realitě. Vězte, že pokaždé, když projevíte světlo své duše, vtělíte také tuto koncentrovanou energii vaší duše. Najděte si ve své denní realitě čas a soustřeďte se na tuto složenou energii, která splývá s vaším bytím i realitou. Toto je krásný prožitek, protože se nespojujete jen s přetékajícími a rozpínajícími se energiemi své duše, vyzýváte také svou duši, aby vytvořila koncentrovanou energii, která podpoří váš božský plán na Zemi a další hlubší propojení s vaší duší.

Možná zjistíte, že jak se vaše inspirované myšlenky a touhy manifestují, budete potřebovat projít celým tímto procesem ještě jednou, abyste si z nitra své duše vytvořili nové touhy a koncentrované energie, tím vtělujete svou duši osvobozenou od omezení a hranic, nabízíte jí svobodu ve svém bytí a realitě. Tento proces, který jsem vám předal, vás má podpořit ve spolutvoření s vaší duší, což znamená svou duši hlouběji znát, vnímat a prožívat. Je to proces, který umožňuje velký postup.

V lásce a pravdě
Mistr Serapis Bey

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html


Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s