FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA SRPEN 2015 – JDĚTE! ZASTAVTE SE! JDĚTE!

Přestože je srpen plný akcí, vzrušujících příležitostí a Nových Začátků, je to také měsíc hlavního přestavění a přepojení rozvodných sítí (drátů). Občas můžeme cítit jakoby jen polovina našich vnitřních okruhů pracovala správně. Toto přepojování se děje, aby nám umožnilo se přesunout na úplně novou úroveň.

Když je náš vnitřní okruh naprosto přestavován, způsobuje to občasné zkraty, nedostatky, aby se rozvinula naše vnitřní síť, což vytváří efekt ZASTAVIT a JÍT! Zdá se, jako bychom přijímali mnoho promíchaných vzkazů jako: „Teď jděte vpřed!“, „Stop!“, „Dopředu!“, „Lehněte si do postele“. Občas je to matoucí, když se náš vnitřní okruh spojuje a rozpojuje a přepojuje, a soustavně na všechno působí jako ZASTAVIT. a JÍT!

Zároveň se někdy zdá, jako by se rychlost kol uvnitř kol občas trochu zasekla, a pak náhlým pohybem vpřed uvolnila. To všechno nás zpomaluje, takže nemůžeme spěchat vpřed s rukama plnýma starých způsobů toho, jak dělat věci, a zakopnout o své zastaralé druhy víry, metody a zvyky. Nemůžeme se na nic spolehnout. Nemůžeme spoléhat na to, že máme svou obvyklou energii. Místo toho je nám poskytnut čas, abychom byli správně přepojeni na naprosto věrné, pravé frekvence Nové Reality. To způsobuje, že srpen vypadá, jako bychom měli Oranžovou (Žlutou), místo Zelené. Můžeme se pohnout vpřed, ale musíme to udělat obezřetně.

Srpen je měsíc, ve kterém musíme převést všechny prvky svých životů na úplně novou úroveň Opravdovosti. Všechno prosejeme (pročešeme), abychom viděli, co si můžeme vzít na novou úroveň větší Opravdovosti a co teď můžeme vyhodit. A podnikneme potřebné kroky k tomu, abychom tak učinili. Jak se přesouváme na novou úroveň, ta stará se nám rozpouští, rozpadá, pod nohama. V tu chvíli musíme dávat pozor, abychom o to nezakopli.

Je to měsíc broušení a zjemňování našeho rozlišování. Abychom to zvládli, musíme se neustále ptát sami sebe: „Je to pravé?“, „Je to pro mě pravda?“, „Pochází to z Duality nebo z Nové Reality?“, „Pocházejí naše akce z Lásky nebo ze Strachu?“, „Rodí to, na čem se podílím, Novou Realitu nebo to podporuje staré energie?“, „Přináší to, co dělám, planetě větší Opravdovost nebo to opakuje staré?“.

Je zde energie souběžného spojování, rozpojování a znovunapojování se, které probíhá po celý měsíc.
Jen když se znovu napojíme, je to k novému zdroji moci. Stále více je zřejmé, které prvky našich životů jsou zastaralé, prošlé. Není potřeba vyhodit všechno, co je zastaralé, některé zastaralé prvky prostě musejí být přeneseny na úroveň Nové Reality.

V srpnu svážeme mnoho volných konců našich bytostí a sloučíme jejich oddělené zlomky. Mnoho prvků našich životů bude přeneseno na úplně novou úroveň. To hluboce ovlivní naše vztahy s přáteli, rodinou, partneryněkteří z nich se přesunou na tuto novou úroveň Opravdovosti s námi a dají přitom našemu vztahu Nový Začátek a někteří odejdou.

Po celý tento měsíc budeme natahováni a na mnoha úrovních budeme procházet výzvami. To táhne a rozšiřuje naše schopnosti za všechny předchozí hranice. Rozvíjíme zvýšenou odolnost a multidimenzionální flexibilitu, kterou jsme dříve neměli. To v nás rodí stále velkolepější úroveň mistrovství, o které jsme nikdy ani nesnili.

Srpnové přestavění a přepojení sítí je posledním krokem naší přípravy na ukotvení Nové Reality, než nám bude představeno zářijové Bílé Plátno. Pak konečně smícháme ty nejzářivější barvy a vytvoříme Novou Mapu našich Pravých Životů těmi nejodvážnějšími tahy štětce, jaké jsme kdy udělali.

Solara

http://www.nvisible.com


Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s