Lady Quan Yin a Matka Marie – Syntéza božské ženskosti

Poselství Lady Quan Yin a Matky Marie přijala Natalií Glasson – 3. května 2015

S milostí Boží a Matkou Boží vás my, Lady Quan Yin a Matka Marie, zdravíme.
Přicházíme coby představitelky těch nejčistších vibrací posvátných ženských znaků, vlastností a vyjádření Stvořitele, abyste tyto vibrace mohli přijmout a aktivovat. Pojďme přivítat ty nejčistší vibrace Stvořitelova apektu Božské Ženskosti v našem aktuálním vzestupném procesu, neboť jejich přijetí povede k syntéze uvnitř vašich bytí a vesmíru Stvořitele.

My, Lady Quan Yin a Matka Marie, rozmlouváme na vnitřních úrovních jednotně, spojujeme své energie s cílem syntetizovat aspekty Božského Ženství, které reprezentujeme, abychom vytvořily sjednocenou mocnou vlnu Božských vibrací a síly, která ovlivní a změní Zemi a její vnitřní roviny. Naším cílem, Lady Quan Yin a Matky Marie, bylo sjednotit a spojit své energie, neboť každá z nás reprezentuje jiný aspekt energie Matky Boží. Když se tyto dva aspekty sjednotí, všichni pocítíme plnější a dokonalejší vibrace Božství. Na Zemi byla vždy Matka Marie vnímána jako západní představitelka Matky Boží, zatímco Lady Quan Yin byla známa jako představitelka východní Matky Boží. Mnozí mohou energie Lady Quan Yin a Matky Marie vnímat stejně, obě nesou mocnou rezonanci a ztělesnění Matky Boží, někdo je může dokonce brát jako jednu duši, nicméně my jsme dvě duše představující dva aspekty vibrací Matky Boží. Naším cílem je syntéza energií Matky Boží, aby odemkla božství a sílu Stvořitele a přinesla posílení všem aspektům Božského Ženství na Zemi i na jejích vnitřních úrovních. Jakmile bude Božské Ženství obnoveno a posíleno, bude umožněno posílit také Božského Mužství. Tím pádem Božské Ženství a Božské Mužství dosáhne stejné vibrační úrovně, dojde ke sloučení tam, kde byl koncept Božské Ženskosti a Božského mužství rozptýlen a stává se jednotnou vibrací Stvořitele, neboť tyto aspekty pak již nemají platnost oddělených identit. Na moment si představte, jaký by to mohlo mít vliv na Zemi, její vnitřní roviny, a to zejména z vaší perspektivy. Můžete nás navštívit ve svém nitru, vyzkoušet si a pojmout mocný příval spojené energie Matky Boží, kterou představujeme. Mohli byste využít tuto invokaci:

“Milovaná Matko Marie a  Lady Quan Yin, žádám vás o vaši energii, lásku, ochranu a podporu. Prosím přeneste mé vědomí do síně, v níž právě pobýváte na vnitřní rovině Jedenáctého Světelného Paprsku Ashramu Planetární Úrovně. Mým přáním je sedět vám oběma po boku, neboť jste syntézou energií svých vlastních duší a energie Božské Ženskosti známé také jako Matka Boží a vibrace Bohyně. Přeji si přijímat tyto spojené energie, které vytváříte, abych posílil/a Božskou Ženskost ve své duši, čímž tyto energie ukotvím v Zemi, abych obohatil/a a podpořil/a veškeré lidské bytí v přijímání tohoto mocného přívalu světla a spojení se Stvořitelem. Nyní jsem připraven/a a schopen/a přijmout toto nádherné požehnání, které vytváříte, jsem připraven/a a schopen/a podpořit vyzařování těchto nádherných požehnání po celém světě a vesmíru Stvořitele. Děkuji.”

Jen hluboce dýchejte, představujte si a vnímejte nebo si uvědomujte sebe v naší přítomnosti, Matky Marie a  Lady Quan Yin, pozorujíce a přijímajíce energii, kterou tvoříme. Hluboce dýchejte do celého svého bytí a těla a vnímejte posuny a hojení, které probíhá.

Spojujeme dva aspekty Božské Ženskosti, abychom pozvedly energetické vibrace celého veškerenstva na Zemi a jejích vnitřních rovinách. Děje se to nyní, neboť tento proces syntézy je velmi důležitý pro tuto etapu vzestupu. Jednotná energie, kterou tvoříme, umožní vznik léčivého prostoru pro hlubokou syntézu všech forem a aspektů Stvořitele uvnitř vašich bytí. Jde o mocný koncept a myšlenku, díky níž dojde k velké vlně uzdravování a hlubšího pocitu rezonance a splynutí se Stvořitelem.

Přejeme si, abyste si udělali čas na rozjímání nad extrémními energiemi Stvořitele, jako je například láska a nenávist, strach a spokojenost, štěstí a žal, hojnost a nedostatek, víra a nevíra, jistota a pochybnost. Ve vašem nitru je velké množství různých extrémních energií, které se objevují v průběhu každého dne. O některé příklady jsme se podělili, ale mnohé další jsou v pocitech, emocích, názorech, myšlenkách a stavech bytí; nicméně další extrémy se nacházejí v energiích, vibracích, víře, zkušenostech, situacích a dokonce v duších všude kolem vás. Je potřeba je rozeznat a respektovat tyto extrémní znaky Stvořitele, neboť my všichni jsme zrozeni z jeho energie. Dokonce zdánlivě negativní zkušenosti, energie či myšlenky byly vytvořeny z energie Stvořitele, možná byla Stvořitelova energie využita jako pohon k jejich vytvoření. Udělejte si čas a uvědomte si tyto extrémy ve vašem bytí a vašem okolí, zkuste se nad nimi zamyslet v různých úrovních a s ohledem na fyzické prostředí vaší reality. Nechceme, abyste soudili, nýbrž jen pozorovali, rozpoznávali a zaznamenávali. Rádi bychom, abyste krásu Stvořitele viděli ve všem, jde o nádherné procvičení přijímání bez potřeby něco změnit, stát se toho součástí či něco ovlivnit.

Tyto energie, které my,  Lady Quan Yin a Matka Marie, vytváříme, podporují uzdravování a syntézu těchto extrémů, které sledujete. Naším cílem je přivést vibraci harmonie, syntézu těchto extrémů. To ovšem neznamená, že se tyto extrémy rozplynou, nebo zmizí; pouze to znamená, že se váš pohled na Stvořitele a vše, čím Stvořitel je, posune, čímž se objeví nová perspektiva zaměřená na sjednocení a syntézu. Pokud se soustředíte na jednotu, pak jde o energii, kterou tvoříte a zažíváte ve své realitě a nacházíte ji také uvnitř sebe a druhých lidí. Tím pádem pak nereagujete na energie, které působí extrémě ve vaší realitě a vašem bytí a zjistíte, že jde o ty samé energie, jen ovšem sjednocené v jednotu. Tak to vždy bylo a bude, že se váš pohled změní a sjednotí a najde pravdu Stvořitele.

Rády bychom, abyste se v meditaci či chvilce klidu soustředili na dva extrémy, které ovlivňují vaši realitu nebo jste si je vytvořili. Možná jde o touhu být láskou, ale ve vaší realitě jsou lidé, které nenávidíte nebo je nemáte rádi, protože vás frustrovali nebo vám ublížili. Je nutné uvědomit si, že láska a nenávist se rodí z jedné a té samé energie; v podstatě mají stejnou vibraci vyjádřenou různými způsoby. Rády bychom, abyste si uvědomili a přijali lásku a nenávist coby rovnocennou vibraci a vyjádření Stvořitele uvnitř svého bytí.

Představte si, že přijímáte lásku a nenávist do své srdeční čakry. Nenávist není negativní a láska není nádherná, jsou to prostě dva aspekty Stvořitele, které nemáte soudit, ale pouze přijmout.

Pak vás vyzveme, abyste si přivolali naše energie, Lady Quan Yin a Matky Marie, aby vás obklopily a požádejte nás o zaslání sjednoceného světla Matky Boží do vašich bytí.


Jakmile budete připraveni,
vyzvěte energii syntézy a jednoty z vaší duše, aby přišla a naplnila vaše srdce uzdravujíc energii, perspektivu a minulé zkušenosti s láskou a nenávistí. Zatímco budou tyto dva aspekty uzdravovat vaše srdce, bude se energie syntézy a jednoty rozlévat do všech směrů vašeho celého fyzického bytí, aurického pole a obalů. Tato energie má významný vliv na vaše bytí a vaši realitu.

Je to, jako když se vibrace energií a pohled na lásku a nenávist minulosti začínají ve vašem nitru hojit a opět se zrodí v nové sjednocené energii jednoty Stvořitele. Je to proces posílení a vyššího splynutí se Stvořitelem. Najděte si čas rozjímat o všech svých extrémech uvnitř své reality.

Milujeme vás,Lady Quan Yin a Matka Marie

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html


Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Lenka D. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s