Sme živá energia – odkaz od Féwy

….Pokiaľ sa pokúšame nájsť odpoveď na otázku, čo sa to teraz deje s nami a so svetom, v ktorom žijeme, odpoveď je vcelku jednoduchá. Vrastajú do seba dva svety. Svet ničoho a všetkého. Celkom ľahko si tento stav môžete predstaviť, keď dáte pred seba ruky s roztiahnutými prstami a približovaním k sebe prsty spojíte….to znamená, že do seba zapadnú ako zuby dvoch časov. Je momentálne nesmierne náročné v takomto svete žiť. A to predovšetkým pre tých ľudí, ktorí zdieľajú najväčšie bohatstvo, ktoré človek má. Tým bohatstvom je vnútorne preciťovaná, nami bezpodmienečne vyžarovaná energia lásky, ktorá v materiálnom svete nie je IN. Nie je na prvých miestach rebríčka hodnôt tohto sveta. Je energiou, ktorá nepotrebuje slová. Energiou, ktorú nevidíme, ale cítime. Energiou, ktorú celkom jednoducho, prirodzene, ľudsky, preposielame ďalej. Vyžarujeme do všetkých strán. Túto energiu vkladáme do všetkého, čo tvoríme srdcom. Čiže mimo frekvenciu hmoty, v ktorej sa nachádzame. Tým sa naše tvorenie /produkt/ stáva žiaričom, ktorý intuitívne pomáha človeku i Zemi. Jednoducho povedané týmto spôsobom šírime, zviditeľňujeme najkrajšiu, najsilnejšiu emóciu – ľudský cit, ľudskú lásku. Lásku, ktorá sa nepýta, ale koná. Lásku, ktorá neočakáva, lásku, ktorá jednoducho vie. Je to vedomie. Bude toho mnoho, na čo si opäť začneme zvykať. Mnoho doposiaľ neviditeľného /blokovaná DNA, malá mozgová kapacita, fyzikálno materiálneho myslenia…/. Preklápanie sa v čase, ktoré fyzicky neviditeľne zažívame ….cítime sa ako na hojdačke…. máme postupne narastajúcimi vibráciami natrénované :) /narastajúci kmitočet, vďaka ktorému sa násobila rýchlosť na “hojdačke”, čo sú vlny, vlnenie Centrálneho Zdroja svetla/.Jedná sa o dimenzionálne posuny kvadrantami multifrekvenčného poľa kvant /energoinformačný Zdroj/. Chcela by som ešte povedať, že všetci, ktorí teraz pracujú s vlastným Zdrojom svetla /intuitívne tvorenie…konanie podľa toho, čo a ako cítime…..konanie srdcom/ je plne podporované duchovne vyspelými realitami – fyzickým zrakom neviditeľného sveta všetkého. Okrem bytostí, ktoré už nepotrebujeme vymenovávať sa teraz výrazne jedná o chrámy svetla duchovnej /dutej/ Zeme, v ktorých meditujú vysoké duchovné bytosti a počas týchto meditácií k povrchu Zeme vyžarujú lásku. Pre lepšie pochopenie si skúste predstaviť, ako zvnútra Zeme stúpajú obláčiky tejto energie. Obláčiky….jemná para. Je to od včera navýšený pocit blaženosti, ktorý rôznym spôsobom vnímame. Niekto ho už registruje, k niekomu ešte nedorazil :)

fewa1

Ja, sama za seba mám potrebu povedať, že som zásadne proti implantovaniu akéhokoľvek druhu strachu, alebo obáv do myšlienok /v súvislosti so zmenami, alebo zmenou/. Je dôležité si uvedomiť jeden zásadný fakt. Skutočnosť, že sme živá energia. Že vlna, vlny, vlnenie, ktorého frekvencia preniká subatomárne naším fyzickým telom /každým atómom, bunkou/ je rovnako živou energiou, ktorá je koherentná /plynulá, neprerušená…/. Inými slovami, i keď sa jedná o nahustené paprsky svetla /to znamená i namnoženie svetelných častíc, ktorých energia je nesmierne jemná – je to svetlo, ktoré je pre nás, pre človeka absolútne prirodzené. Na túto hustotu /svetelnosť/ sme si dlho postupne zvykali. To sú sledované nárasty. Čiže sme sa plynule, postupne prispôsobovali meniacemu sa kmitočtu, ktorý aktivuje zablokovanú DNA a všetko, čo s blokádou súvisí. Som presvedčená, že ľudia /to znamená človek, ktorý má dušu, ktorý nie je energiou temného prítomna, alebo temnom vyprodukovanou, čo sú i klony, atď. …/ SA NEMAJÚ ČOHO OBÁVAŤ.

fewa2

Počas maľovania dvoch obrazov /kozmický kvet a duša stromu/ odbieham k počítaču :)…..ešte stručný extrakt z informácií o rozmerovosti bytia, ktoré som nestíhala zdieľať /sme v časovej tiesni, ako hovoria naši svetelní priatelia…čiže stíhame, čo treba….vypĺňame každú skulinku, ktorá zostala nevyplnená :) /. Tento extrakt sa týka rozdielu vo vnímaní 3D a 5D /multifrekvencie, čo je náš stred/. Pre lepšie pochopenie si predstavte, že sa nachádzate v 5D kine, pričom sa na film pozeráte bez 5D okuliarov. Čiže 5D rozmer nevidíte. Ale, práve priebežne zdieľanými info – kódmi, sme si všetko potrebné načítavali a takpovediac si postupne zvykali aj na vnímanie iných rozmerov bytia :). Energie sú nasadením potrebných okuliarov, kedy zrazu vidíte a zistíte, čo všetko bolo pred 3D zrakom utajené. Niečo podobné, ako keď potrebuje človek viac dioptrií a bez nich jednoducho nevidí okolitý svet. Keď si potrebné dioptrie pridá – hneď sa lepšie cíti a inak sa mu na svet pozerá. Zistí, že to dôležité bolo pred jeho zrakom skrývané. A tým dôležitým je radosť. Ešte by som chcela spomenúť, že absolútne nesúhlasím s informáciou, ktorá hovorí o vytiahnutí zástrčky vo chvíli avizovanej vlny energií. Vytiahnutie zástrčky je jednoznačne ukončenie života. To nie je o koherentnej energii. Skúste si opäť pre lepšie pochopenie predstaviť vianočný stromček :). Stromček 3D, kedy máte v zástrčke dvojkábel /dvojvláknová DNA/ so svetielkami. To znamená – málo svetla na dovidenie. Vlna nie je vytiahnutie zo zástrčky, ale pridanie na intenzite svetla. Ako keby sme zasunuli ďaľšie zástrčky a – stromček sa rozžiari uspatými svetielkami. Čiže zažiari v plnej kráse.

Féwa (20. 8. 2015)

fewa3

Reklamy

One thought on “Sme živá energia – odkaz od Féwy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s