Kryon – Tón srdce a jeho cesta

Mnoho lidí, mnoho názorů, mnoho snů a vizí. V srdci každého zní tón a ten je expanzí světla, kterou člověk přináší na Zemi. Někdy je tlumen, někdy jen sotva zní. Přesto zní u všech lidí na Zemi. Ten tón je spojen s životem v míru a v naději. Je jen Tvůj a nikdo Ti ho nemůže vzít. Jen když posloucháš rady jiných a následuješ cesty, které Ti nejsou předurčeny, tím svůj tón v srdci tlumíš a přestáváš jej vnímat a podle něj se vést. Jsi pak otrokem cizích myšlenek a poutníkem na cestě, kterou Ti před oči předhazují jiní. Jdeš cestou, která se Tvému srdci nelíbí a přesto touto cestou kráčíš k libosti ostatních, k libosti celku, k libosti rodiny nebo těch, které miluješ. Však Tvá cesta nevede v energiích “zavděčit se”. Tvá cesta je vedena k energiím stále větší a větší svobody, cesty směrem “otevřít se”. Otevřít se sám sobě a svým snům, které nikdy nesouvisí se vzdalováním se od Tvého Já. Tvá cesta se uskutečňuje skrze Tvé vize a jediným zdrojem k expanzi Tvého světla navenek jsi pouze Ty sám.

kryon

Jen si představ, po kolika cestách zároveň jdeš a kolik z nich Ti nepatří a jen Tvé srdce zatěžují!
Jen si představ, kolik z těchto cest je pro Tebe slepou uličkou a kolik z těchto cesta vede v bludných kruzích, kde stále potkáváš ty stejné situace, ty stejné komplikace a jednáš dle jednoho naučeného řešení!
Jen si představ, že nyní jdeš cestou, která je Ti předurčena a je to jedna široká cesta, která nikam neodbočuje. Není tak těžké po ní jít. Můžeš se po ní dokonce i rozběhnout, protože nebude překážek, které by Ti stály v cestě Tvého určení.

To nejtěžší je rozhodnout se sám pro sebe a ostatní cesty uzavřít. Pak se tón ve Tvém srdci rozezní.

S láskou Kryon

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 03.08.2015 pro www.zemeandelu.cz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s