Božské zarovnanie – odkaz od Féwy

Budem stručná, milí priatelia. Nebudem Vás oberať dlhým čítaním o čas, ktorý môžete venovať sebe a Vašim blízkym. Pretože to je to najdôležitejšie. Vy, Váš domov :). Naši spolucestujúci v čase – všetky bytosti, ktoré nám na našej ceste prebudenia sa pomáhajú, nám “nakreslili” ružu /agrosymbol/, ktorá je symbolom čistoty. Kryštalicky priezračné tretie oko…..stred svetelného srdca….. synchronicita bytia. Viditeľné krásno i éterické fluidum, esencia vôní….vyžarovanie lásky na fyzickej úrovni.

Čas, ktorý máme za sebou, bol spúšťaním rebríka z neba na Zem. Pričom sme vzhľadom na individuálne poslanie so sebou niesli /priebežne zdieľali/ všetko potrebné. Aby si každý z nás spomenul na zabudnuté svetlo, ktorým je Zdroj. Po rebríku sa spúšťali poslovia svetla, ktorí boli tŕňom v oku ľudskej zábudlivosti, egu, nevedomosti. Aby dosiahnutím poslednej priečky rebríčka /božským zarovnaním/ sa tí, ktorí sú viac zemskí i tí, ktorí sú viac nepozemskí chytili spoločne za ruky a zpriechodnili most medzi nebom a Zemou.
Anjelskym spájaním /obrazový anjelsky infokód, ktorý som zdieľala ako osobný obraz/ sa anjelskou DNA načítala potrebná energia, ktorá je nami vyžarovanou láskou. Božské zarovnanie je zjednodušene povedané zákryt mužskej a ženskej energie v nás. Čo je veľmi dôležité pre prejavenie rovnováhy mužského a ženského princípu na planéte. Jednoducho – aby bol muž opäť mužom, ktorým kedysi bol /vrátane prejaveného citu/ a žena ženou.

Pre lepšie pochopenie si skúste vizualizovať strom, ktorý tvorí muž a žena. Muž je kmeň s koreňmi vrastenými do Zeme /istota, opora, sila – poslanie muža/. Nad hlavou drží ženu /prstami objíma okolo pása….palce sú korene/. Ženu, ktorá je ako motýľ s krídlami, je rozkvitnutou korunou stromu. Vôňa jeho kvetov je ženská esencia….

Féwa – Ilona (26. 7. 2015)

fewa

Reklamy

One thought on “Božské zarovnanie – odkaz od Féwy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s