Láska ti pomůže – odkaz od Zlatej dušičky

Láska je vším, co budeš držet ve svých dlaních. Nebudeš se bát smrti. Budeš mít víru v Boží záměr. Nepoznáš strach a bázeň. Staneš se laskavým a milujícím. Člověče vnímej tuto vizi, zaměř se na ni a prosazuj svou sílu. Mnohé překonáš a pochopíš, že život je tvůj přítel stejně tak, jako ty jsi přítel života

Nehoň se za nemožným. Využij možností. Odpovídej na výzvy a hledej příležitosti. Osvoboď svou duši od předsudků. Staň se sám sebou člověče. Braň sám sebe. Staneš se vědomým a poznáš nebesa. A vykoupíš se ze svých hříchů.

Odevzdej pouta, která si sám nasazuješ. Vyhlédni ven z okna a svůj pohled věnuj všemu, cos dosud nevnímal. Člověče odpovídej na láskyplné volání. Nauč se porozumět. Odemkni své srdce a pusť ven to, co ses bál propustit. Vytvoříš ráj a ten se stane tvým světem.

Otevři oči dokořán a uvidíš sám sebe v očích druhých. A teprve pak si uvědomíš, žes dosud nežil. Vyjdi z klece ven a roztáhni křídla. Máš tolik zranění, která potřebuješ vyléčit…Ale láska ti pomůže. Milujeme tě člověče, ať jsi jaký jsi. Otec i syn ti žehnají.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/index.htm

heart

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s