Solara – FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVEN 2015 – VELKÁ KONVERGENCE

V květnu jsme zažívali hodně posunujících se šablon. To vytvořilo nové trhliny ve Způsobu, jak věci bývaly. Tato nová otevření umožňují nečekané výjevy a kvantové průlomy. To začíná právě na začátku tohoto měsíce. S naším radikálním posunem perspektivy jsme schopni vidět větší část Nové Krajiny, než se nám kdy snilo. To nám umožní posunout se během druhé poloviny června, jak se blížíme k Velké Konvergenci, s důvěrou a sebedůvěrou vpřed.


Následování naší Moudrosti, Vědění Srdce nás vždy zavede do nečekaných směrů
. Odnese nás to daleko za naši zónu pohodlí. Roztahuje to hranice našich předchozích omezení, až dokud se nakonec nerozevřou. Toto exponenciálně rozpíná naše schopnosti, které jsou  od nás samých neoddělitelné, a naši tvořivost. To vyžaduje, abychom dělali věci, které normálně neděláme. A činí nás to pravdivějšími a opravdovějšími, než si jsme momentálně schopni představit.

Žít na Nové Cestě vyžaduje, abychom  riskovali a nevěděli, zda dosáhneme kýženého výsledků našich akcí. Vyžaduje to, abychom byli v pohodě při NEVĚDĚNÍ (zadobře s NEVĚDĚNÍM). Vyžaduje to také, abychom podnikali rozhodné akce, abychom se tam dostali, a zároveň vložili do toho, abychom se tam dostali, celé své bytosti a velké úsilí. Tak se dostaneme do svého Správného Směru a nalezneme svůj Pravý Domov a Pravé Lidi.

Je cítit, že tento měsíc je velmi čerstvý a čistý, jako bychom všichni právě prošli myčkou aut a byli důkladně oškrábáni a vyleštěni do zářivé patiny zevnitř i zevně. Je zde mocná vlna čisté nové energie a pocitu stoupajícího nadšení pro věci, které ještě nevidíme. Je zde hluboký vnitřní klid protkaný mnoha akcemi. Cítíme se celistvější a více v rovnováze. Vynořují se nové pravdivější části našich bytostí a je cítit, že jsou přirozené a dobré.

V červnu uvidíme daleko jasnější obrázek naší zkrášlené Nové Krajiny. A začneme plánovat přesun do této Nové Krajiny, spíše než jen její návštěvy. Červen nám dává jasný přehled o několika příštích měsících. Tento měsíc urazíme poslední míle našich Posledních Mil.

Červen mění hru života, kterou hrajeme. Přidává do hry nové prvky, mění pravidla hry a mění náš přístup ke hře, stejně jako způsob, jakým ji hrajeme. Vše se stává nekonečně vážnějším a opravdovějším, ale je cítit, že je to daleko více přirozené a hluboce naplňující.

Zvětšuje se oddělení mezi „realitou: vytvářenou médii a tím, o co ve světě opravdu jde. Je nás stále více, kdo už nevěříme tomuto vyráběnému pohledu na realitu a jsme nyní schopni číst mezi řádky a vidět pravdivý obraz toho, co je Pravá Realita. To je důležitý a nezbytný krok k tomu, abychom plně vykročili svobodní ven z duality.

Několik měsíců narůstaly energie k červnové Velké Konvergenci. Červen nás žene k Velké Konvergenci se zvyšující se hybnou silou, umožňuje nám dokončit mnoho, dlouho stojících projektů, osvobozuje nás, abychom mohli plně obydlit Novou Krajinu jako nikdy předtím.

Mnozí z nás se cítí silně nuceni  stát se součástí této Konvergence, přestože možná zatím nevíme proč nebo dokonce jak to uděláme. Můžeme cítit pohon, který nás nese vpřed s obrovským nadšením, přesto nejsme schopni popsat, co se může stát, jakmile Konvergence nastane. Na Velké Konvergenci je něco epického a majestátného!

Tato Konvergence přinese mocný kolektivní posun, který může pro některé znamenat naprostou změnu života. Mnohé prvky našich životů naskočí s naprostou správností tam, kam mají. Spojí nás to s našimi pravými souřadnicemi. Sjednotí nás to s našimi Pravými Lidmi a Pravými Místy. Ponoří nás to do nádherných energií Nové Reality a odhalí to naše nové stránky.

Vrchol Velké Konvergence je 30. června, během aktivace Srdce AN v Peru (Náhodou je to také datum vzácné Konjunkce Jupitera a Venuše). Ale nemusíme být v Peru, abychom to zažili; bude to cítit po celém světě, ucítí to všichni ti, kteří jsou naladěni na Vědění Srdce. Tato Velká Konjunkce je součástí dvouměsíčního procesu v červnu a červenci, kdy se budeme scházet s těmi správnými lidmi na správných místech. Potom vážně začne přesun na Správné Pravé Místo.

Energie Konvergence budou plně působit do poloviny července, kdy začne naše Vynoření se z Konvergence. V srpnu budeme svazovat volné konce a spojovat dohromady oddělené zlomky našich bytostí. V září vstoupíme na neznámé území, protože tento měsíc nám předkládá zářivou Novou Krajinu, na níž nyní můžeme začít sázet semínka našich Pravých Životů a začít obydlovat Nový Svět.

Solara
www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s