Prebiehajúce zmeny – odkaz od Féwy

Milí priatelia, napriek tomu, že prebiehajúce zmeny sú ku všeobecnému prospechu ľudí – napriek dostatočnému kvantu informácií, ktoré zdieľame /i keď len na sociálnej sieti a nie mediálne/, buďme počas týchto dní na seba opatrní nielen teoreticky, ale i prakticky. To znamená majme sa radi. Rešpektujme telo fyzické, ale i duševné. Jedná sa o zmeny fyzična na molekulárnej /bunečnej/ úrovni, to znamená, že sa jedná aj o zmeny DNA. Obligátne upozornenia typu: potrebný dostatok tekutín a ľahká strava, snáď ani netreba pripomínať.

Mení sa pulz Zeme /pulzácia/. Akákoľvek činnosť je teraz niekoľkonásobne viac náročnejšia na srdce, na mozog, na krvný obeh, ktorý je miestami pomalší a miestami rýchlejší. To znamená nepravidelne rýchly tok. Naviac je táto nepravidelnosť nefyzickým zrakom viditeľná i medzi severným a južným pólom /to isté platí pre nás – hlava je severný pól, chodidlá predstavujú južný pól/. Pre lepšie pochopenie /veľmi jednoducho povedané/ – podobná situácia, ako keď šplháme do poriadne prudkého kopca.

fewa

Ako bolo uvedené v dnešnom kóde – máme možnosť požiadať Zem o energiu. Tak ako žiadame o pomoc anjelov. A poprosím Vás vo Vašom vlastnom záujme, aby ste nad touto informáciou nemávali rukou. Okrem vymenovaných skutočností prebieha ako “bonus” :) zmena biochemických procesov tela. Prispôsobovaním sa iným podmienkam svetelných vibrácií /inej vrstve, inému plateau vedomia/.

Jednoducho sa mení chémia, ale rovnako sa mení i fyzikálno. A zmena fyzikálna sa týka i myslenia. V rámci transformácie a zmien fyzického tela pôsobením duchovného náboja /to sú narastajúce vibrácie diamantového svetla smerom zo stredu/ je logické, že pre ľudí, ktorých myslenie predstavuje linearitu 3D /materiálne vzorce/ je tento proces viac – menej náročný. Dôvod: iné vlny, vlnenie /mozog/…..

Féwa – Ilona (3. 7. 2015)

fewa1

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s