Majster Hilarion – Posolstvo pre obdobie 28.6. – 6.9. 2015

Milí přátelé,
Marlene, která přijímá týden co týden poselství od Mistra Hilariona. říká, že si bere volno na neomezenou dobu a nebude channelovat, ani se věnovat jiným webovým aktivitám. Potřebuje si odpočinout, vyléčit některé zlomeniny kostí, pracovat na nedokončených projektech. Přeje všem krásný červenec a srpen. Takže dnes, ne poselství na týden, ale na období od 29. června až do 6. září. na celé toto období a v září snad opět Mistr Hialrion se svými krásnými sděleními.

Milovaní,
Jak život na planetě pokračuje ve svém vývoji a rozšiřování, mnozí jsou voláni k tomu, aby se sladili s důvodem a smyslem své nynější inkarnace. Každý je puzen k tomu, aby hledal odpověď uvnitř sebe, aby tento svůj určený úkol rozvinul dle božského plánu a aby se s tím vědomě a záměrně každý den zarovnával.  Když tak činíte,  dochází k událostem, které se zdají být řízeny Bohem. Dostane se vám informací, které přijdou různými cestami;  ve sféře vaší působnosti budete přicházet do kontaktu s lidmi,  kteří souzní s úkolem vaší duše a ti vám mohou pomoci dostat se na správnou cestu.  Do vašeho vědomí přijde informace – ať již ve formě knihy,  webových stránek nebo lidí, kteří zaktivují vaši paměť ohledně toho, jakou práci jste sem přišli udělat.  Nyní se otevíráte svému nejvyššímu potenciálu – vždy krok za krokem, aby vás to nezahltilo a nepřetížilo. Vaše cesta vám musí být příjemná.

Na obzoru je nový úsvit, je to čas naplnění a pozitivních zkušeností, které pomohou utvrdit spojenectví, která vám budou v budoucnu prospěšná, když budete konfrontováni se situacemi, které jste nepředvídali a které si budou vyžadovat náročné rozhodnutí. Nespěchejte do akce, dejte si načas a vyčkejte na znamení, která vás dovedou k nejlepšímu výsledku.  Využijte čas a relaxujte, hrajte si, smějte se, jenom buďte. Když to budete dělat, velmi vás to posílí  a občerství a obnovíte si rovnováhu. Tak budete mít víc jasno ve všech situacích a událostech, které vás potkají a budete víc v kontaktu s vaší  nejhlubší podstatou a s tím,  co je pro vás správné. Ostatní kolem vás mají své vlastní cesty po nichž musí jít a to je nutno respektovat a ctít. Je pravda, že Vše je Jedno,  nicméně, každý člověk je jedinečnou jiskrou Boží a má svůj vlastní důvod bytí.  Musí umožnit, aby se to božské v něm vyjádřilo a manifestovalo způsobem, který jej posílí a pozvedne.  Tak budou mít z toho užitek všichni.

Nyní  se dostáváte ke své osobní síle. Udělali jste většinu práce na očistě starých myšlenkových vzorů a způsobů bytí, které vás nezavedou na zvolenou cestu a museli jste je opustit. Nyní se podobáte prázdné lodi, kterou se vesmír pokouší naplnit příležitostmi a setkáními,  které jsou víc v souladu s pravým voláním vaší duše. Podobné začíná přitahovat podobné – ty, kdo rezonují na stejných frekvencích a mají stejné záměry. Do vašeho života jakoby náhodou přijdou lidé, na základě předem domluvených dohod a aktivit skupiny vaší duše. Váš život se někdy  začne podobat zázraku, protože když je člověk zcela sladěn se svou božskou podstatou a následuje její pokyny, mnohem častěji dochází k manifestaci jeho snů a přání – lehce, přirozeně a harmonicky.

Založili jste pevné základy a nyní nebude nikdo a nic, co by vás mohlo odklonit od vašeho pravého záměru a tak to má být. Ve vyšších sférách pracuje božská vůle a každá duše si je vědoma svého úkolu v jeho vnější manifestaci. Nepochybujte o své roli a spíše věřte,  že vše je dáno a následujte své vnitřní vedení ohledně toho, co dělat. Nechte, aby se božské ve vás a přes vás projevilo. Buďte si vědomi toho,  že božská vůle se po věky projevovala a vždy bude projevovat ve vašem životě prostřednictvím vašich zkušeností a krásy a pestrosti, které jsou přítomny ve všech jejích projevech. Přijměte dary, které jsou vám nabízeny, v plné důvěře, že je to ve vašem nejvyšším a nejlepším zájmu. Nalaďte své srdce na studnu  lásky  a hojnosti vesmíru a zhluboka se z ní napijte.

Mějte na paměti, že čím víc zapustíte a zakořeníte vaše kořeny do Země, tím výš se dostanete. Dovolte své jemné duši, aby se rozšířila na všechno, co jste chtěli. Buďte neuvěřitelně zářivou hvězdou v srdci Nekonečného. Buďte kalichem čistého světla, přetékajícím slávou a milostí.  Napijte se nektaru radosti, prýštícího k vám z vaší božské podstaty. Vaše vnitřní rozšíření vaší božské podstaty ve vás si vyžádá pozornost ohledně příštích kroků na vaší požehnané cestě. Zůstaňte v souladu s dokonalostí všeho života. Když si uděláte čas na tvořivou práci, je to, jako když si uděláte čas na modlitbu, je to je sjednocení, které v sobě obsahuje viditelné i neviditelné, známé i neznámé. Jste hodni času, který si to vyžádá, abyste vytvořili cokoliv, co cítíte, že máte vytvořit.

Do našeho příštího setkání…
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky..
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s