Preklápanie času – odkaz od Féwy

Keď sa čas preklápa a my v niektorých prípadoch, situáciach nevieme, čo s ním /čo s tým/. Naviac sa nám ako bonus :) opäť rozbieha vizualizácia, ktorej sa niektorí ľudia možno trochu boja. Ale čoraz intenzívnejšie redukovaným strachom nevedomia si začínajú postupne uvedomovať, že sa skutočne niet čoho obávať, pretože i to je návrat ku schopnosti vnímať reálny obraz, ktorého súčasťou nie je len vibrácia hmotná.

Preklápanie času do inej roviny vnímania /množiny, ktorej prítomno je neustále reálne/ si veľmi jednoducho môžeme predstaviť pomocou klasických detských kociek. Keď zoberieme do ruky kocku a hodíme ju ako loptu – počas letu sa rôznym spôsobom otáča. Kým dopadne na zem. Takto sa preklápa kocka času. Áno, je to kocka času, pretože čas je ako kocka v kocke…kocka v kocke….kocka v kocke. Preklápaním tejto kocky /kocka znamená i kvadranty/ sa pochopiteľne menia uhly a s nimi i dimenzia. Vzhľadom na skutočnosť, že sa Zem vracia narastajúcim kmitočtom svetelných častíc do stavu prítomna a to znamená i rovnováhu fyzického a duchovného aspektu, je logické, že hutnosť diamantového svetla neutralizuje prítomnosť všetkého, čo nebolo pre človeka pozitívne. Narastá, mohutnie sila ducha a čoraz viditeľnejšou /citeľnejšou/ sa stáva esencia. To znamená vôňa lásky /emócie, neha, jemnosť/.

Návratom v čase /prebúdzaním sa/ pôsobia dve silové polia, ktoré odprezentovávajú elektrický vesmír a bezpodmienečnú energiu lásky, s ktorou súvisí energia magnetická. Ako som často v informáciach pripomínala – v tejto transformácii /evolučnom raste, posune/ bola zámerne vybraná bezpodmienečná láska matky, ktorá pomáhala /pomáha/ človeku uvedomiť si, čo je skutočná láska. Bez hodnotenia, bez očakávania. Láska, ktorá jednoducho je a vie a podľa toho koná. Je to smer cesty, ktorým sa posúvame – rastieme. Keď sa povie – piata dimenzia, mnohí ľudia stále nevedia, čo si majú pod týmto pojmom predstaviť. Áno – i to sa deje. Odpoveď je jednoduchá. Piata dimenzia je všetvorivá láska. Veľmi, veľmi kreatívna. Presahujúca rámec tvorenia, ktoré v bežnej praxi poznáme. Čiže sa jedná o tvorenie, ktoré je v 3D svete takpovediac zautomatizované a vnímané ako jediné možné a normálne. Pribúdajúcou hutnosťou diamantového svetla sa podľa vzorcov myslenia /myšlienkovej sféry/ mení i spôsob tvorenia. Kreativita narastá rozmerovosťou 5D.

Pred cca 3 dňami začalo zametanie vnútra hlavy :). Žiarením, ktoré extrahuje číselné kombinácie Matrixu matérie. Trochu to nadľahčím :) . Skúste si predstaviť, že si zoberiete do rúk metlu a vstúpite do hlavy, ktorá vyzerá ako miestnosť. Vyplnená číslami a ich rôznymi kombináciami. Stĺpy svetla, ktoré nami i Zemou prúdia, extrahujú z číselných riadkov niekoľkomiestne číselné kombinácie. Extrahované čísla padajú na zem a Vy ich pozametáte :). Pochopiteľne je to veľmi zjednodušene a stručne povedané. Čísla /šifry/ “odpadávajú” v rámci všetkého, čo sa nad rámec času lineárneho deje. Pridaním na sile lásky /informácie v kódoch – znásobenie sily, energie, pravotočivej špirály, ktorá znamená pozitívny rast a všetko čo s týmto rastom súvisí /.

fewa

Keby sme mali veľmi jednoducho špecifikovať, čo je podstatou novej doby, nového myslenia, bolo by možné použiť porekadlo – …aby bola ovca celá a vlk sýty :) . To znamená, rovnováha aspektu fyzického i duchovného. Čoho predpokladom sú tomuto stavu zodpovedajúce hmotné podmienky /s čím súvisia prostriedky/. Ale rovnako chutný pokrm pre dušu, ktorá bola dlho podvýživená. Už nie sme v zakalených vodách, ale vo vodách čírych, to znamená priesvitných, transparentných, v ktorých je rýchlo viditeľná /do očí bijúca/ umelosť. To znamená i neúprimný, nespontánny prejav a jeho zámer.

Počas “zametania v hlave” :) /energetické vlnenie/ sa súčasne neutralizoval veľmi intenzívny strach zo straty istoty, ktorý súvisí s naprogramovaným myslením a rôznymi presvedčeniami. To znamená…keď neurobím to a to…čo bude potom. Keď sa rozhodnem takto a takto, čo keď to nebude správne rozhodnutie, atď. Veľmi silné bloky, ktoré súvisia so strachom v nás nakumulovaným. A pochopiteľne so spôsobom fungovania spoločnosti, s viac-menej výraznými a nami pociťovanými deficitmi.

Otvára sa priestorovosť nových možností, ktoré s návratom do dimenzie lásky súvisia. To znamená – súvisia i so spôsobom myslenia. K týmto písomným informáciam budú priložené info – kódy….

Féwa – Ilona (1. 7. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s