Kuthumi – Slunovrat, říše Země

Poselství Kuthumiho přijala Marketa Selinijana dne 20.06.2015

Milované lidské bytosti. Jsem Kuthumi a má práce je spojena s říší přírodních bytostí. Někdy k nim patříš i ty, ačkoli se řadíš k rase lidské. Neb v sobě neseš atributy různých říší a ty se v tobě postupně probouzí a aktivují. V den letního slunovratu vystupuje Země ze stínu duality a vše je vibračně jinak. Otevírají se místa, kudy Lady Gaia vypouští ven to, co jí už neslouží a přijímá k sobě to, co potřebuje, a o co žádá. Je to čas, který netrvá věčně a přesto je pro Zemi dostatečně dlouhý proto, aby vykonala vše, co má. Je to čas zrání i sklízení plodů. Nic není na svém místě a všechno se jeví auricky jinak.

I ty změníš v tento den své vyzařování a na okamžik možná zahlédneš sám sebe v energiích, které ti náleží. Duše dostává impuls k práci a v rozvzpomenutí si na své určení. Když ten den přejdeš jako by nic, i tak se v nitru tebe něco změní a bude zaseto další semínko probuzení.
S každým slunovratem jsi tak blíž vzestupu Lady Gaia stejně jako ona, tvá planeta milovaná.

Mořská voda nese sílu transformace a právě v tyto dny pracují mořské bytosti s podmořskými proudy, kterými fyzicky přenáší energie do různých koutů vod tohoto světa. Měsíc má v tento den obzvlášť silné vyzařování a propojuje říše, které ve dne spí s říšemi, které jsou v noci aktivní. Neb tento den je ve vyrovnání polarity dne a noci a proto patří ke dnům jednoty. Lady Gaia požádala pro tento den o zvláštní ceremonii, které se účastní mnoho říší včetně říše lidí. Kolem Země bude vytvořen světelný most, skrze který projde vše, co bylo v zapomnění na místo svého určení. Připraveno na okamžiky, které přichází. Pro čas, který je vzácný, a který rychlostí světla ubíhá. Pro kroky, které se udějí převážně pod zemí. Neb tam jsou uchovány sloupy zlatých energií, které vystupují nad povrch Země a vrací zpět Zemi v čase, přičemž pozemský čas jde stále vpřed.

kuth

Je těžké slovy vysvětlit stav, kterému nelze rozumem rozumět. A přesto vnitřně víš, že jde o něco víc než jen o obvyklou slovní hříčku. Tvé srdce ti napoví. Dá ti odpověď. Spoléhej se na něj v době, která přichází. Neboť nic není tak, jak se to jeví. Za vším je skrytá jiná podstata. Jiná vnitřní pravda pocházející z různých úrovních. Obrať se na své nitro vždy, když jsi v nepořádku sebe sama. Jen tvé nitro zná odpověď a pokud ji nerozluštíš sám, pak kdo by ti měl rozumět? Nápovědou jsou ti ti, kdo tě provází a jejichž energie se tvého srdce dotýká. Nápověda přichází vždy, když si nevíš rady. Je však jen krátkou pomocí, protože jsi veden cestou svého mistrovství a tou jdeš sám, stejně jako ní kráčí všichni, kdo se nachází kolem tebe. Přesto všichni společně ruku v ruce jdete a tvoříte obrovský tým – tým lidských bytostí, tým sjednoceného srdce, do kterého se přidávají další a další bytosti. Všechny ty, které jsou připravené na vzestupný skok, a které vede niterná touha návratu Země do jednoty polaritních energií. Říše na Zemi vzestupují postupně, krok za krokem a z některých si lidská říše bere poučení. Obvykle od bytostí, které jsou lidem blízké. Od elfů a víl, od říše andělů, od říše jednorožců a bytostí mechu. Od bytostí kamenů i velehor. Zkrátka od těch, které znáte z pověstí a vyprávění. I ti všichni s vámi jdou a vzestup podporují. Na Zemi nenajdeš říši, která by neměla jednotný cíl – a tím je probuzení Země.

A tak využij všech svých vnitřních nástrojů k tomu, abys napřímil svůj směr. Aby ses vzdal ega a nízkovibračních tužeb a odpojil se od všeho, co tě zdržuje. Protože Lady Gaia, ta tvé světlo v co největší čistotě potřebuje. Odhoď pýchu, že znáš něco víc než jiní a v období slunovratu se vydej na cestu do svého vnitřního Já. Objevíš tam světy, které ti byly zahaleny. A možná poznáš sám sebe v jiném obrazu, než v jakém se vidáváš. V čistějším, v jasnějším a v líbeznějším podání. V obrazu, kterého můžeš dosáhnout čistým úmyslem, bez výmluv v dualitním světě, v pokoře zázraků a ve spolupráci s říšemi, které ti nejsou cizí. Vždyť ty sám jsi andělem, jsi skřítkem i bytostí velehor. Jsi komplexností zemského já a má říše je ti otevřená. S láskou tě do ní doprovodím a ukáži ti všechno, o čem sníš. Odkryji závoj tvého zapomnění a své Já v říši přírodních bytostí objevíš.
Země stoupá a všechny její říše s ní.

S láskou tvůj průvodce Kuthumi.

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.

Další informace k aktuálnímu dění najdeš v newsletteru pro červen 2015 na www.zemeandelu.cz
© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.

Aktuální krátké channelingy Kryona a dalších světelných bytostí na Facebooku: http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s