Kvet Zeme – odkaz od Féwy

Milí priatelia. V noci sa mnohé dialo. Mnohé reality /a nie je ich málo/ nám významne pomáhajú. Mnohými realitami som prechádzala, aby som ešte rýchlo pozbierala do “košíka” jednoducho povedané – kvapky lásky. Pretože to je gro všetkého, čo sa deje. Informácie diamantových sfér, ktoré by pomohli porozumieť, pochopiť, uvedomiť si i tým, ktorí sa doposiaľ nemali chuť transformáciou Zeme, človeka zaoberať. Tým, ktorých myslenie je sústredené len na racionalitu fyzicky viditeľného sveta a nič iné….nič viac nemajú záujem vidieť, počuť, vedieť. A pritom sú všetky dlho utajované, ignorované, ľudskou nevedomosťou zosmiešňované informácie – prirodzené, normálne…..A pritom sa tento proces týka bez výnimky všetkých. Pochopiteľne viem, že nie je mysliteľné niekoho presviedčať, prinútiť, aby sa pozrel…..aby si prečítal….o čom všetkom hovoríme. Že vedcami, ktorých slová sú mediálne šírené, sú už mnohé informácie oficiálne potvrdené. Že Zdroj svetla….sledovaný nárast jednotiek….si s naším telom takpovediac robí, čo chce :) . Nezahráva sa, len nám pomáha niečo pochopiť, zmeniť zastaralé vzorce myslenia, ukázať, kadiaľ vedie tá pre človeka správna cesta. Narastajúci kmitočet častíc svetla /fotony/ čoraz intenzívnejšie trasie každým atomom, molekulou, bunkou nášho fyzického tela, aby sme dozreli k rýchlosti diamantovej, ktorá súvisí s telom svetelným. S uvedomením si, že to najdôležitejšie nie je matéria, ale telo z paprskov svetla. Z diamantových štruktúr vyskladané. Telo, ktoré síce fyzickým zrakom nevnímame, ale napriek tomu ho máme :) . Tak ako vo frekvencii hmoty /blokované vlákna DNA, malá mozgová kapacita, nízke vibrácie…/ nevidíme, čo všetko tu máme. Že je okolo nás spústa nádherných bytostí rôznej veľkosti…rôznej rozmerovosti. Rozmerovosti, do ktorej zmyslove nedovidíme.

Som si vedomá, že mám mimoriadne silný materinský cit. Vždy tomu bolo tak, že by som najradšej zobrala do náručia planétu i s deťmi a preniesla ju tam, kde by bol každý jednoducho šťastný. Bez nekonečného vysvetľovania, deficitov nami individuálne zažívaných, bez kontaktov so všetkým, čo ku šťastnému životu človek nepotrebuje. Bez trápenia, bez sĺz, bez ubližovania človeku, ktorý neprišiel na Zem trpieť, ale žiť, tvoriť, zdieľať lásku.

Máme “pár centimetrov” pred sebou vlnu, ktorá je súčasťou slnovratu. Vlnu lásky. Mimoriadne veľký, nárazový skok do svetla – skokom do inej hutnosti…hustoty. Naše vnútro je čoraz tichšie, ukotvovaním sa vo svojom strede, čo si mnohí ani neuvedomujú. Majú len zvláštny pocit /emocionálna rovina/, ktorý nevedia definovať, ktorý si nevedia vysvetliť. Prečo? Pretože sa doposiaľ o žiadne informácie nezaujímali. Môj názor na tento týždeň….z môjho uhla pohľadu, ktorý Vám pochopiteľne nevnucujem – je príprava všetkých, ktorí sú s vysokými vibráciami /kmitočtom/ kompatibilní. Príprava na pomáhanie ľuďom, ktorí nemajú predstavu, čo je vlnenie svetla. Týmto ľuďom /aspoň tak light :) , čiže veľmi zjednodušene/ dávam do pozornosti obraz, ktorý hovorí o megapixeloch. Všetkým odkazujem – nemajte strach. Toto nie je o strachu. Strach je len strašiak na poli. Každou zmenou sa posúvame bližšie k láske. Ku Zdroju. K niečomu celkom prirodzenému. K zabudnutej ľudskosti, ku spontánnemu prejavu. Bez divadla, bez masky. Ku tvoreniu srdcom…ku rovnováhe energií, ktoré dávame i prijímame.

fewa3

Je logické, že diamantové svetlo lomí paprsky i iným uhlom, na ktorý sme dlho neboli zvyknutí. Obraz sveta /reality/, na ktorý sa pozeráme je vytvorený z pixelov. Nič nie je čiara….všetko je zložené z bodiek rôznych farieb. Vybodkovaním do potrebnej hustoty vzniká línia, tvar. Tvary jednoduché i geometricky zložité. Tvary, ktoré veľmi dobre vidíme u rôznych kryštálov. Tvary, ktorým hovoríme Platónske telesá. I Platónskych telies sa bude všetko ďalšie, nové týkať. I kryštálov, ktorými sme kedysi liečili. I nášho svetelného tela, ktorého si budeme čoraz viac vedomí. Tela, ktorým budeme fyzické telo harmonizovať, liečiť, regenerovať, omladzovať. Tešíte sa :) . Len Vás prosím, buďte pri vedomí :) ….bdelí, vedomí si seba, svojej sily, svojej nehy, svojej múdrosti. Buďte jednoducho prirodzení. Pretože taká je láska…

…………………

Milí moji, chcela by som sa s Vami podeliť o víziu tak nádhernú, že sa slovami skutočne ťažko opisuje. Bolo to celé bez slov…len nežné úsmevy s iskričkami radosti v očiach. O hlbokom vcítení sa do človeka….o esencii lásky, ktorá je v nás, ale i v Zemi. Vo všetkých bytostiach.

Bola som…..jednoducho som bola :)….v priestore, kde čas nič neznamená. Pred sebou som mala Zem. Asi vo výške stredu tela. Jej veľkosť predstavovala asi jednu tretinu môjho tela. Bola tak nádherná….bola obalená ako pavučinka jemnými lístkami kvetu všetkých farieb. Veľmi jemných, pastelových a napriek tomu neuveriteľne žiarivých. Okraje lístkov sa striebristo trblietali. Tým kvetom bola nádherná ruža. Mala som oblečené rovnako jemné, pastelové šaty. Z látky ako pavučinka. Len som jednoducho bola a pozerala som sa na Zem. Emócie, ktoré som cítila a zo srdca vysielala k Zemi boli rovnaké, ako keď pohladím svoje deti, keď sa na ne pozerám….keď ich objímem. Túto slovami neopísateľnú lásku pozná každá mama. Všetky mamičky vedia o čom teraz hovorím :)….o slovami neopísateľných citoch, ktorými pomáhame nájsť cestu späť…opäť objaviť zlatý stred seba samého /samej/.

Po chvíli preciťovania i sledovania každej bunky Zeme, ktorou som bola i ja…. som sa sklonila k jej severnému pólu, kde rozkvitala ruža. Lístočky sa pokúšali rozovrieť, rozkvitnúť, otvoriť sa, ale niečo im bránilo. Nebolo to vidieť, ale ja som vedela….videla, že tam hore niečo je. Niečo nesmierne temné, čo bolo akoby čierne a pritom neviditeľné, veľmi tenké vlákna, ktorými boli okraje lístkov ruže akoby zopnuté spinkami. Jednoducho som vedela, čo mám urobiť a dávala som to preč. Ako keď liečiteľ rukami odstraňuje čierne tiene z ľudského tela. Potom som jemnými dotykmi opatrne pomáhala ruži otvoriť sa. Začala rozkvitať. Po tvári sa mi kotúľali slzy a padali na Zem…do Zeme. Boli ako trblietajúce sa kryštáliky. Kvet Zeme /na severnom póle/ sa otvoril. Ja som opäť veľmi jemne strčila ruky do Zeme. Vybrala som niekoľko radový náhrdelník z farebných kryštálov a s veľkým pocitom šťastia som ho dala človeku, ktorý vedľa mňa stál. A tak som pokračovala ďaľej. Vybrala som plné hrsti kamienkov zlata a dala ďaľšiemu…a ďaľšiemu…a ďaľšiemu človeku. Bola to veľká radosť, tešenie sa…….nekonečná hojnosť lásky. Len toľko som Vám chcela povedať…podeliť sa s Vami. Aby ste precítili krásno i to….ako veľmi je každý z nás milovaný

Féwa (17. 6. 2015)

fewa2

Reklamy

One thought on “Kvet Zeme – odkaz od Féwy

  1. I já jsem si vědoma toho, že nás obklopuje inteligentní pole; Vy říkáte diamantové částečky a mně se Vaše pojmenování líbí. Závidím Vám i přeji, že ještě dokážete milovat a že ve Vás zůstala mateřská láska, kterou jste objala naši zemi. Moje láska je jiná, jako když si představíte, že objímáte každého člověka i zvíře na této zemi. Je taková neutrální. Trošku veselejší je když si představím kočku, nebo květinu. To byste možná dokázala pojmenovat jako lásku. Nejsem matkou a neumím si představit sílu mateřské lásky. Dnes dopoledne mě na chvíli objala láska. Hřejivý zážitek.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s