Diamantové srdce – odkaz od Féwy

Čo sa nám snaží ukázať prichádzajúce vlnenie diamantového svetla je – jednoducho povedané – čistota. Pozitívnym zámerom lásky zametaná zlatá stredná cesta. V tom štádiu zmien, v ktorom sa teraz nachádzame, začínajú pršať na Zem rôzne veľké kvapky zlatého dažďa. Tento zlatý dážď /galaktické žiarenie, kódy Slnka/ energeticky pomáha Zemi a všetkým jej bytostiam. Je to kozmická melódia – tóny piesní, ktoré sme kedysi spoločne spievali. Jej takty sú ukotvujúce sa vibrácie na Zemi. Sú ako zvuky, ktoré poznáme pri dopadaní kvapiek dažďa. Fyzicky, zmyslove ich nepočujeme. Na tóny reaguje naše srdce /zrak, sluch srdca….podvedomie, mimozmyslové vnímanie, intuícia/. Opäť si začíname spomínať na slová, ktoré boli v zmysle DNA vymazané z ľudského “diára”. Slová…zvuky /vibrácie písmen….ich zvukové kombinácie…syntax/. Slová, ktoré boli v čase temna zapadnuté v bahne dna rieky života. Slová odložené ad acta. Slová, ktorými je naplnená čaša – grál tekutého svetla. V tejto čaši plávajú kúsočky rýdzeho zlata – našej múdrosti. Štruktúry vzorcov diamantového svetla. Súčasťou týchto štruktúr sú ” úlomky” našej DNA. Dlho nepoužívané vlákna, ktoré oheň lásky nami prejavenej /celkom prirodzene, spontánne, jednoducho, ľudsky/ taví do biela a tým ich opäť aktivuje. Prívalovým dažďom….kvapkami diamantového svetla sa z našich úst začínajú ozývať vibrácie “nových” slov. Úprimných, čestných, spontánne prejavených. Dalo by sa povedať, v zmysle porekadiel…..srdce na dlani….čo na srdci, to na jazyku…..čo v nás, to na povrchu Zeme…..fér hra.

Je to kompletizácia fyzického i nefyzického vnímania reality. Priamočiara hviezdna cesta bez skrytých úmyslov, zámerov. Bez ohovárania človeka človekom. Bez šuškania si za chrbtom. Bez hromov a bleskov sršiacich z očí a snažiacich sa z nás vydolovať a následne zadupať to, čo je pre nás najdôležitejšie. Ľudský cit, prejavovanie sa láskou. Jednoducho povedané – odchytávanie duší ako v rozprávke o vodníkovi, ktorý ich rýchlo vopchá do úzkeho poriestoru, v ktorom je tma a zakryje poklopom, aby bola cesta duše neviditeľná.

Vertikálny tok svetelnej, diamantovej rieky, ktorej vlnenie sa stáva už citeľným – je nepredstaviteľne rýchly kmitočet diamantových svetelných častíc, ktoré tavia do biela na Zem i ľudí napojené čierne vlákna. Tým sa mimo lineárne vnímaný čas odstrihávajú vlákna temnoty, ktoré spôsobovali deficity. Štruktúry /vzorce/ diamantového svetla pôsobia na najviac zaťažené fyzické čakry – to znamená na prvú, druhú a tretiu /solar/.

Tokom energií sa uvoľňuje, oslobodzuje priestor okolo ľudí, do ktorých takpovediac ťali temné energie za živa. Zámernými blokádami, hádzaním polien pod nohy, naťahovaním lana cez cestu, nenávisťou, osočovaním tých, ktorí procesu prebúdzania sa pomáhajú.

Info – kódy:
1./ Zrak, ktorý mimo fyzicky vnímaný časopriestor bdie nad Zemou….
2./ Naše oči si budú zvykať i na iné farby. Sú to meniace sa pixely.
3./ Asymetria, ktorá asymetrická nie je – elektromagnetické napájanie
na Zdroj.
4./ Rozkvitanie štvorlístkov v mene lásky nami prejavenej.
5./ Dotýkanie sa hviezdnych duchovných centier /stredy/.
6./ Tavenie, strihanie, blokovanie čiernych energetických vírov – bielym ohňom.

fewa1

….Milí priatelia, začína byť poriadne husto. A to nielen z pohľadu pozemského, ale i mimozemského. Z pohľadu realít v ktorých sa na inej úrovni existencie nachádzajú bytosti celkom prirodzene pracujúce so svetlom. Inými slovami – s nebom….s hviezdami. Ich hviezdne trblietanie si nesieme so sebou. Vo svojom srdci i očiach. Nárastom jednotiek, ktoré priebežne máme možnosť sledovať, naberá hutnosť svetla…. vibrácie zvukov…..grády, na ktoré si väčšina ľudí nepamätá. Sme /stávame sa/ čoraz viac citlivými na akýkoľvek negatívny podnet reality, v ktorej žijeme. Aktivuje sa najdôležitejší orgán Jednoty – naše svetelné srdce. Tým i tvorenie podľa princípov Jednoty v ktorej JA rovná sa MY.

Nárastom svetelných vibrácií sa transformujúcim bielym ohňom rozpadá obnosený “kabát”. Kódy, ktoré som zdieľala sú jasnou indíciou vlnenia diamantového svetla. Štruktúry tohto svetla si logicky nedokáže predstaviť človek, ktorý nemá schopnosť ich nadzmyslove vnímať. Ja by som ich pre lepšie pochopenie prirovnala ku čiastočkam, ktoré obsahuje orgonit. A celkom jednoducho stačí, keď sa pozrieme na jemne vybrúsený, ligotajúci sa diamant na ktorý svieti Slnko. K tomu netreba slov – stačí sa pozerať a vnímať krásu dúhových paprskov. Skúste trochu vystúpiť z myslenia, ktoré Vás drží len vo frekvencii hmoty a vizualizujte si rovnako nádherný, dúhový diamant vo svojej hrudi. Nekrúťte hlavou, nebuďte stále tak tvrdohlavo presvedčení, že je to holý nezmysel. Pretože opak je pravdou. Máme v hrudi nádherné diamantové srdce vytvorené z paprskov. Keď sa celkom prirodzene prejavujeme a bez siahania po extrémoch kráčame intuitívnou cestou, je to to najmúdrejšie, čo môžeme pre seba, pre svoje okolie, pre Zem urobiť. Konať ako srdce káže. Jeho zrakové reflektory nám svieta na cestu tým najspoľahlivejším, najsprávnejším spôsobom. Preto – verte si. Naše vnútro vyťahujeme na povrch. Predovšetkým emócie, ktoré boli z rôznych dôvodov veľmi hlboko zasypané. V čom nám pomáhajú predovšetkým deti. A JA SA PÝTAM. NESTOJA NÁM NAŠE NAJVAČŠIE POKLADY ZA TO, ABY SME ZOBRALI OPRATY DO RÚK MY A ZAČALI MYSLIEŤ INÝM SPOSOBOM, ZAČALI MYSLIEŤ NA BUDÚCNOSŤ NAŠICH DETÍ? Veď v nás pulzuje rovnako krásne diamantové srdce, hrajúce tónmi dúhových farieb ako na šperkoch, ktorými sa zdobíme. Jeho paprsky sú predĺženou rukou bezpodmienečnej lásky, ktorou tvoríme svet lepší, svet krajší pre všetkých. Len chcieť láskou byť. To neznamená, že sa budeme prejavovať ako duchom neprítomní – mimo realitu, v ktorej žijeme. To znamená – byť znovu ľudskí, bez negatívnych emócií, bez vzorcov správania, ktoré sú nám všetkým dobre známe a poriadne nám komplikovali životy.

Diamantové vlnenie / ktoré začínajú už niektorí cítiť/ výrazne rozpúšťa cielene do nás naočkovanú xenofóbiu, ktorá naše myslenie cielene blokovala…

Féwa (16. 6. 2015)

fewa

Reklamy

One thought on “Diamantové srdce – odkaz od Féwy

  1. Milá přítelkyně, jste jedna z mála lidí, která si uvědomuje špatný stav našich tří spodních čaker. Děkuji Vám, že to vidíte a že to říkáte. Postupně se během posledních dvou roků moje já přeměnilo na my. I v tom máte pravdu. Je to povznášející pocit. Život hned zní a vyznívá jinak.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s