Tvorenie láskou – odkaz od Féwy

Cítili ste to dnes? To zvláštne ticho a kľud, pomáhajúce nášmu vozítku zaradiť správnu rýchlosť, smer a vyštartovať cestou, ktorá nám najviac vyhovuje. Cestou, ktorá je spoločná a pritom u každého tak jedinečná, výnimočná, ako jedinečný a výnimočný je ČLOVEK. Máme dar od Boha. Dar svetla… dar tvorenia láskou.

Každý z nás je kúskom farebného sveta vyskladaného mozaikou života. Každý z nás pomáha Zemi pri jej obliekaní sa do nových šiat…… oveľa krajších, ženskejších, láskyplnejších, žiarivejších. Do šiat matky Zeme – bohyne, voňajúcej jej prirodzenou krásou. Vyžarovaním úprimnej, spontánne prejavenej radosti z bytia, z individuálne prezentovaného tvorenia, zdobíme jej šaty paprskami nášho svetelného srdca. Len vtedy, keď srdcom tvoríme, naša energia prúdi a my ju vkladáme do všetkého, čo s láskou robíme a….posielame ďaľej.

fewa

Naše nové cesty sú čoraz intenzívnejšie “osvetlené” tónmi zvukov prírody. Postrehli ste, že kvety sú viac farebne rozžiarené? Všimli ste si, že spev vtákov pridal na sile zvukov? A že sa menej obávajú k nám priblížiť? :) Je to naše vyžarovanie, ktoré je cítiť. Čím viac nás bude týmto spôsobom “zvodných” – tým menej bude na Zemi závisti, hnevu, nenávisti….. Po dimenzionálnom moste nemajú dovolené kráčať len Bohom “pozvaní”. Zázračnými schopnosťami disponuje každý človek… len túto skutočnosť prijať a uvedomiť si, že keď nájdeme cestu k sebe, ku svojmu Zdroju – sami sebou rozpohybujeme vo svojich životoch zázraky.

Féwa (16. 5. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s