Nová budoucnost – odkaz od Zlatej dušičky

Mnohé obavy zatemňují tento svět. Boje mezi lidmi se ostří. Není zde důležité, čí moc vyhraje. Pouze to, že Země přežije. Nechejte lidé Země svůj strach uvolnit z vašich srdcí. Hleďte pochopit, že máte velký podíl na celosvětovém dění. Ano, jste lhostejní. To, co se vás netýká, není vaší prioritou. Tento přístup je potřeba změnit. I když je v současné době na Zemi vysílána velice silná energie, která činí velké problémy, ovlivňuje též vaši psychiku. Jsou zde stále patrné změny. Ostatní dny budou náročné, mnohé to, co bylo zapomenuto, bude vyzvednuto ze zapomnění. Část z vás samých si začíná zvykat na nové rozdělení planetárních realit. Někteří pronikají stále výše, další na pokyn své duše odcházejí, neboť se zalekli těžkého úkolu.

buduc

Lidé Země, je to síla, která vás obklopuje a mění vaše životy. Je to energie znovuzrození. Avšak též energie pálící veškeré mosty do minulosti. Uzavírá průchody a otevírá dveře do nových dimenzí, do nových životů. Brány, které jsou aktivovány, mají tendenci propouštět jen ty silné, ty, kteří by mohli zachránit lidstvo v této dimenzi. Meziplanetární vztahy jsou prohlubovány. Země se dostává do pozice důležitého člena aliance. Ne však lidé, bytosti třetího rozměru. Ti mají stále spoustu problémů sami se sebou. Musí dočistit minulost. To, co se zavírá, již nebude znovu otevřeno. Pokud nezvládnete to, co jste si předsevzali, nezbude vám nic jiného, nežli opět počkat na další život. Neboť v tomto čase se minulost musí zavřít.

Píše se nová budoucnost Země a jejích obyvatel. Záleží na každé myšlence, na každé emoci, na všem projeveném, či neprojeveném. Na konci pocítíte úspěch anebo zklamání a pád. Rozhodnou roky 22-25, zda jste úspěšně prošli. Do té doby dělejte vše to, co umíte, bojujte a nevzdávejte se. Projevte své individuality a hledejte spojení se zdrojem, neboť tam najdete odpovědi. Milujeme vás.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/index.htm

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s