Nechte peníze proudit

V průběhu svého růstu a otevírání se dalším a dalším aspektům hojnosti přijdete na to, že proud peněz ve vašem životě stoupá a klesá, podobně jako vlny na moři. Zažijete časy přílivu i časy odlivu. Váš vesmír je tvořen energií a tato energie jím protéká ve vlnách a cyklech. Váš magnetizmus bude mít někdy větší a někdy menší výsledky. Jeden měsíc vám přijde více peněz než obvykle, a v dalším měsíci zase dostanete více účtů, než jindy – v některých týdnech bude váš obchod vzkvétat, v jiných k vám přijde jenom pár zákazníků.

Peníze proudí v přirozeném rytmu, stejně jako se přirozený cyklus projevuje ve všem ostatním ve vašem životě. Každé podnikání má svůj příliv a odliv. Každý člověk má ve svém životě cykly, období, kdy přichází více peněz, než odchází a období, kdy je tomu naopak. Vaší výzvou je nestoupat či neklesat emocionálně s přílivem a odlivem peněz ve vašem životě. Využijte tyto přirozené cykly způsobem, který ještě více podpoří vaši prosperitu. 

V mém životě peníze proudí.

Zažívám úspěch.

butterflies

V rytmech proudění peněz se můžete setkat se čtyřmi základními stavy: s klidem, kdy peníze přicházejí a odcházejí vyrovnaně, s přílivem, kdy více peněz přichází, než odchází, s odlivem, kdy daleko více peněz odchází, než přichází a s útlumem, kdy žádné peníze ani nepřicházejí ani neodcházejí. Peníze představují výměnu energie mezi vámi a okolním světem. Představují energii, kterou vysíláte, i energii, která se k vám znovu vrací.

Jste-li ve stavu klidu, kdy vám přichází i odchází stejné množství peněz, nebo ve stavu útlumu, kdy peníze téměř neproudí, podívejte se, kde neproudí vaše vlastní energie. Jak peníze, tak i vaše osobní energie potřebují proudit. Když uvolníte svou energii, můžete si v životě vytvořit více peněz. Překážky v proudění peněz vycházejí ze zablokování energie, třeba ve vašem fyzickém těle, v emocích nebo ve vašich vztazích s jinými lidmi. Pokud zažíváte stav finančního klidu nebo útlumu a chcete tuto energii více rozproudit, na chvilku se zastavte a podívejte se na svůj život. Požádejte při tom své vyšší já, aby vám ukázalo, ve kterých oblastech potřebujete svou energii více rozproudit.

Sanaya Roman – Tvoření peněz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s