Kryon – Neustálé očekávání

Marníš čas tím, že jsi v neustálém očekávání. Čekáš, co bude. Čekáš, jak ostatní zareagují, jak se k něčemu postaví, jaké bude počasí, jaké přijdou vibrace, co se nového uděje, co je předpovězeno, že se uděje, co se schválí, kdy tě vesmír odmění. Čekáš jestli zítra nebude vhodnější příležitost zrealizovat to či ono.
Trávíš spoustu času shromažďováním nepodložených hypotéz, konspiračních teorií, horoskopů, předpovědí karet a kyvadel.

Přitom stále zapomínáš na žití tady a teď. Není důležité, co bude zítra. Není důležité, co jsi nashromáždil. Důležité je žít v přítomném Bytí právě s tím, co máš a naložit s tím nejlépe, jak umíš. Důležité je mít nitro plné svobody. Čím více svobody máš ve svém nitru, tím více osvícených projektů tě napadá. Neobjevíš je ve svém vnitřním prostoru, pokud jsi zatížen tím, co ti napovídají jiní nebo co si přečteš a přijmeš to za své. Tvůj vnitřní prostor je místem tvé vlastní tvořivosti. Jak můžeš tvořit, když je v něm plno cizích myšlenek, názorů a předpovědí?

kryon

Neodvracej svou pozornost od bodu přítomnosti k touhám v budoucnosti. Jen ty rozhoduješ o tom, jak žiješ a čím zralejší jsi ve svých vnitřních úvahách, tím snadněji rozpoznáváš hry vnějšího světa, které tě mají odvést od tvé cesty určení. Buď svůj! Buď radostí a nechej s sebou energie protékat. Jsi kanálem pro Božské energie, které proudí k Zemi. Když je v sobě zadržuješ, když hromadíš to, co k tobě proudí a tyto energie nechceš poslat dál, stáváš se rovněž odkladištěm nepotřebných energií. A o tom jsou pocity, které někteří z vás prožívají. Přijmi sám sebe jako prostředníka pro duchovní svět a v energiích, které k Zemi proudí, se Ti velice uleví. Můžeš to udělat kdykoli. Nemusíš čekat na lepší a vhodnější okamžik. Můžeš to udělat hned a osvobodit se tak od zátěžových myšlenek, které tě svírají. Svobodu svého nitra neodkládej na zítřek a užívej si ji už dnes!

S láskou
Kryon.

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 05.05.2015 pro www.zemeandelu.cz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s