Verme si – odkaz od Féwy

Neviem ako to presne opísať…pre bežné myslenie /pre človeka nevidiaceho takpovediac pod povrch diania/je to ťažko pochopiteľné…… jednoducho, pohľadom z vesmíru, z mimoplanetárnej diaľnice – vidím na Zemi spústu prebúdzajúcich sa /”rozpaľujúcich” sa a povedala by som i “rozbaľujúcich” sa / fyzických i duchovných epicentier. S akcentom kladeným na predponu epi – , nakoľko sú všetky body týchto planetárnych centier prepojené s epifýzou Zeme materiálnej i nemateriálnej – vnútornej. A súčasne sa jedná o prepojenie dvoch tiel /dvoch úrovní/ Zeme.

Zo stredov epicentier duchovnej Zeme /čiže Zeme, ktorej kmitočet atómov je rýchlejší…atómy sú viac od seba vzdialené….telá sú éterickejšie, menej hmotné, jemnejšie, bytosti sú vedomé/ sa roztáčajú špirály zložené z viacerých línií. Vyzerajú ako čoraz intenzívnejšie prúdiaca voda fontán. To znamená, že ich rozteč sa rozširuje. Tento energetický tok prúdi mimo čas a priestor, ktorý poznáme /ako keď telo vyššej frekvencie prechádza cez akúkoľvek hmotnú stenu/ fyzickými vrstvami planéty, ktoré smerom ku povrchu rozvibrováva. Pričom na tele Zeme sa týmto tokom rozvibrovávajú pomyselnou líniou prepojené styčné miesta – fyzicky /zmyslove/ vnímané epicentrá. Z toho jednoznačne vyplýva, že sme sa prebudili my /človek/ i Zem.

few

Viem, že už pracovne na fb nie som :) , ale či mám srdce to nepovedať ? :) A práve naše srdce je teraz AD 1…..jeho čistá energia. Každý, kto je svetlo /láska, živá, tvorivá energia/ je kryštálom. Každým z nás sa všetko transformuje, mení. Každým z nás sa Zem čistí. Každý z nás sa spolupodieľa na procese zmeny, aby sme dosiahnutím cieľovej roviny spoločne kráčali po novej ceste. Nie je na Zemi jeden, dvaja, pár jedincov, ktorí všetko čistia, tvoria, menia. SME TO MY.

Povedala by som to takto. Keď prijmete moju radu, neupriamujte pozornosť na ľudí, ktorí tvrdia, že sú bohom. Bohom sme všetci. Odsmerováva to Vašu pozornosť. Stávate sa tým menej bdelí. Tvrdenie, že je tu jeden, či dvaja…traja bohovia… všemocní, vševediaci , ktorí všetkých “zachránia” nie je princíp Jednoty, ale filozofia ega, ktorá spôsobila pád Atlantídy…zablokovanie DNA. Začnite konečne likovať seba samého. Nie pár jedincov, ale všetci majú schopnosť tvoriť zázraky. Sme vo chvíli prebudenia. S čím súvisí návrat k Lemúrii. Zamerajme pozornosť na seba. V našom vnútri je pravda. Verme si – každý z nás je múdry, všetvorivý.

Féwa (2. 5. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s