Áriové – 13.4. 2015 – Co nám přináší energie po jarní rovnodennosti?

Přichází k vám energie tvůrců, energie realizace čistého záměru. Odblokovávali jste si své tvořivé energie uschované pod nánosy temných energií. I z toho důvodu jsou v poslední době tak aktuální očisty od energií temných entit. Pro vás nastává propojení a znovu poznání vašich základních energií, vašich talentů v životě na Zemi a rozvoj vaší tvořivosti. Energie čistého záměru je velice silnou až prudkou ve vašich rukou. Žijte a tvořte velice soustředění na své srdce, aby vás rozum neuvedl do úzkých uliček ega a vy jste tyto energie nevyužili k něčemu, co by vás v budoucnu mrzelo. Zůstávat v srdci a propojení je nyní vaší prioritou číslo jedna, v této energii pak utvoříte svůj život i svět v souladu a ochraně všech bytostí lásky a světla.

Vězte, že nic není nemožné a vaše tvořivost má pouze takové hranice, jaké jí sami dáte.

Milujeme vás vaši Áriové


Tyto energie jsou velice blahodárné pro váš další vývoj do světla. Pro mnohé z vás, kteří jste se očišťovali a přijímali sebe tak, jak jste v srdci dokázali, to bude doba dárků, ale i velkých darů. Některým z vás se otevřou vaše schopnosti, jiným se naplní touhy srdce.

Těm z vás, kteří se teprve probouzíte, tato doba přináší velké šance udělat ve svém vývoji pořádný skok. Vaše duše bude volit prostředky, kterým porozumíte, či budete nuceni porozumět a podle toho se i zachováte. Bude to zřejmě pro vás doba náročnější, ale pro váš vývoj veskrze pozitivní.

Někteří z vás, kteří jste již porozuměli základním zákonům stvoření se bude otevírat tzv. lehkost bytí. Vy, jichž se to týká, porozumíte tomuto významu a budete si lehkost bytí doslova užívat. Vše vám přijde snadněji, protože ten, kdo zažívá lehkost bytí, má otevřené srdce. A tato spojitost dokonale přinese další posun, kvantové skoky, naplňování svého poslání, které se bude dít lehce, přirozeně. Protože díky otevřenému srdci vše lehce poplyne a naplní se.

Takže, milí a milovaní, přivítejte tuto dobu, ať jste na té, či té straně. Velice výrazně vám pomáhá ve vašem vývoji.

S láskou Áriové


Energie, na které se ptáte a vnímáte je, jsou energie proměny Matky Země. Velké změny nastaly po odblokování ANU energií a nyní mimo jiné přichází energie duhových paprsků. Proto taková naléhavost jejich přijetí na misi v J. Americe. Přijetí jejich kvalit umožní aktivaci určité úrovně zemského krystalu a Země i její aura se naplní zcela novou kvalitou energie. Je to energie čisté a radostné tvořivosti a spolupráce v ní. Aby toto mohlo nastat, chceme vás požádat o aktivaci trojité vesicy M. Země ve společné meditaci. Do té doby jsou pro vás otevřeny energie podpory vhodné ke zpracování 3 tématvztahu sama k sobě, vztahů s druhými a bloků vašeho poslání. Máte naši plnou podporu a pomoc, my, láskyplné bytosti jsme připraveni, pokud nás požádáte.

S láskou Áriové

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P., Lenka Z., Karin L.,   (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s