Prípravná fáza zážehu – odkaz od Féwy

Informácie: Zdrojové kódy Centrálneho Slnka – Alcyone – Plejády – Prípravná fáza zážehu.

V úvode pár indícií, pár otázok, na ktoré si už obratom vieme odpovedať. Pretože si mnohí uvedomujeme, že zdroj všetkých informácií je v nás. … Čo vnímame a prečo to tak vnímame. Čo všetko so zmenou vo vnímaní súvisí. Čím nás meniace sa vnímanie / tým i myslenie/ obohacuje…čo všetko nám chcú prebiehajúce zmeny povedať. K čomu – kam sa snažia presmerovať náš zrak dlho spútaný nevedomosťou. Zamorený čiernymi mrakmi negatívneho prístupu k sebe samému….odmietaním sebalásky. Odmietaním vnímať seba a správať sa k sebe rovnakým spôsobom, ako k človeku…ľuďom… ktorých bezpodmienečne milujeme. S čím súvisí i pozeranie sa na niektorých ľudí ako na hviezdy, na ktoré nemáme. Zabúdajúc, že všetci jedno sme. Bytím pozemským i hviezdnym, ku ktorému sa vraciame. Živení láskou Zeme a Slnka, ktoré nám pomáha pri prebúdzaní. Aby sme si naplno uvedomili, že my všetci sme milované deti božského Zdroja.

Milovaní, milujúci, ale už nie klaňajúci sa , obdivujúci a bez reptania rešpektujúci predstaviteľov “hviezdneho neba”. “Bohov”, ktorí sa sami posadili na božský trón, na ktorom v skutočnosti sedí každý z nás. Pravda je iná. Pravdou nie je ilúzia hviezdneho neba pre pár Bohom vyvolených ľudí. A to v ktorejkoľvek oblasti života. Individuálne i celoplanetárne vnímaného. Pravdou je, že každý z nás je jednou z hviezd tohto neba. Hviezd malých, či veľkých, pričom nezáleží na mieste, z ktorého sme na Zem pricestovali. Nezáleží na pohlaví, na farbe pleti. Čo je skutočne dôležité je uvedomenie si, že MY – malí, dospelí, ženy, muži a deti sme hviezdne bytosti v ktorých je prameň múdrosti, krásna, lásky.

Spínač /spínače/ – spájajúci, zosynchronizovávajúci fyzickú i nefyzickú rovinu galaktického bytia je veľmi jednoducho povedané kontakt mozgu a srdca – ich hemisfér. Tým i prejavenie svojho svetla /tok energie/. Svojho vnútra – potenciálu zdrojového svetla, ale i esencie, čiže jemnej, láskyplnej, chápajúcej, milujúcej energie. Pretože v každom z nás je nielen rozum, ale i cit, ktorý bol dlho rôznym spôsobom redukovaný, potláčaný, dehonestovaný, ako nedôležitá súčasť ľudského života.

Slovo spínač /elektricita, magnetizmus, frekvencia…/ na nás možno pôsobí menej, alebo viac technicky, to znamená emočne nezainteresovane. Ale nemôžeme zabúdať, že i keď je láska /duchovné napredovanie/ základným “stavebným materiálom” evolúcie – technika s budovaním nového sveta taktiež súvisí. Technika, ktorá už nie je nasmerovávaná proti človeku /zneužívanie/, ale “pracuje” pre ľudí.

Spínač je i podanie ruky – vzájomne prejavenou úctou, láskou, zo srdca do priestoru “tečúcou” energiou. Spínač je i láskyplný pohľad z očí do očí…..dotýkanie sa človeka človekom. Objatie sa. Spínač sú paprsky, ktoré fyzicky neviditeľným spôsobom vysielame do priestoru. K človeku, k Zemi, na ktorékoľvek miesto. Tieto paprsky večného svetla /Zdroja nášho svetla/ sú bezpodmienečnou láskou, ktorá sa na Zemi nami prebúdza a pomáha spomenúť si ….vystúpiť zo zabudnutia každému, kto tieto paprsky éterického svetla cíti. Vnútorné, éterické svetlo súvisí s psyché /duša/….s dušou človeka….s iným spôsobom racionálneho vnímania /nemateriálnym/. Inými slovami povedané – spínač je kontakt srdca a mozgu, pričom sa nám “rozsvieti” v hlave :) /neurony, neuronové výbežky, epifýza/. Reštartovanie podvedome vnímaného bytia. S čím súvisia naše svetelné telá, aurické vyžarovanie.

fewa

Z informácií i kódov, ktoré budem zdieľať, logicky vyplýva, že sme dozreli /dorástli, dospeli/ do štádia, kedy zmena /nonfyzický zážeh/ môže nastať. Kontakt s bytím v láske. S bytím, do ktorého hlava odseparovaná od seba samého /vedomia srdca/ nedopočuje a nedovidí.

Sme súčasťou kvadratickej, časopriestorovej siete nevedomia /nízke vibrácie, zmyslové vnímanie….pohľad na minulosť, budúcnosť/ – frekvencia matérie. Čo je i priškrtená mozgová kapacita. Ale rovnako sme i súčasťou nekonečného prítomného galaktického /kozmického/ bytia /prítomný okamih/, kde čas neexistuje. Nárastom jednotiek /sledovaný graf/ sme zo siete nevedomia vystupovali /absolvovanie školy životov – inkarnácie/, aby sme postupne dospeli do aktuálnej hutnosti svetla. Preciťovaním, meniacim sa pohľadom na seba, na okolie, na Zem, na vesmír – jednoducho na bytie. Aby sme boli dostatočne zrelí /to znamená schopní/ vystúpiť z ilúzie, uvedomením si, že skutočná pravda je iná…Tým i vedome žiť, tvoriť spolupodieľať sa na budovaní novej Zeme. Nedusiť v sebe lásku, to znamená jej prirodzený prejav. Búrať múry nevedomosti, obavy, strachu nami prejaveným úsmevom, smiechom, radosťou z bytia. To znamená i z maličkostí…z drobného kvetu, ktorý rozkvitol, zo Slnka, ktorého energia nás vyživuje….. Uvedomiť si, že nikto z nás nie je menej, alebo viac dôležitý.

Zážeh /zmenu/ môžeme prirovnať k situácii, ktorá nastane, keď sa večer vrátime domov. Čo urobíme, aby sme netápali v tme – je logické. Dotkneme sa vypínača /spínač/ a – zasvietime :)

Féwa (20. 4. 2015)

fewa1

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s