Kryon – Úspěch

Úspěch nelze poměřovat lidskými měřítky nastavenými dualitou. V dualitě je úspěch obvykle spojován s materiálním bohatstvím, kariérou nebo počtem viditelných činů. Z pohledu jednoty skutečnosti úspěch neznamená nic ze zisků směřujících k potěšení ega svého nebo jiných. Úspěch znamená růst, znamená naději, znamená příležitost a opakované procitání ke svému, stále se zvětšujícímu světlu. Úspěch je v každém z vás a každý den se probouzíte s tím, že jste úspěšní. Ten úspěch se nedá ukrást, nemůže uplavat, nemůže usnout. Můžete ho jen ignorovat a neposlouchat svůj vnitřní hlas, který je nastaven na úspěch Nové doby a vede vás stále dál a dál.

Úspěch je cesta, která ti byla předurčena. A když zapomeneš na význam slov, která ti byla o úspěchu dříve sdělována a napojíš se na vibraci úspěchu Nové doby, přestaneš se za úspěchem hnát, protože ON je tu a kráčí s tebou, stačí ho jen následovat.

Kryon

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 07.04.2015 pro www.zemeandelu.cz

kryon

Reklamy

10 thoughts on “Kryon – Úspěch

 1. Není tu nic špatně, ale o úspěchu mi nebylo řečeno nikdy nic. Jen jsem si představovala, že se mám snažit, jak nejlépe umím a jak nejdéle dokáži. Moc to ale nefungovalo.Jen jsem měla vnitřní pocit, že se tím učím.Myslím, že tato má cesta k reálnému úspěchu nevedla. Ale co je to úspěch ? Šťastný život.
  Poprvé nedám líbí se mi slovům Kryona. Možná moje zklamání z vlastního neúspěchu ? Nevím.

  • Krásna úvaha… Páči sa mi vaša úprimnosť a otvorenosť (k sebe), Jarka ♥
   Podľa mňa niečo ako neúspech nie je… čo to vlastne znamená? Nesplnenie očakávaní? Latiek, ktoré sme si nastavili my alebo niekto z nášho okolia? Len ďalšia predstava, ilúzia, podľa ktorej si utvárame svet…
   Úspechom je teda zrejme nejaký posun, smerom k tomu, čo pokladáme za šťastnejší a lepší život – a ten predsa zažívame neustále :) Už len ďalším stupňom uvedomenia, rozšíreným vedomím, rozvinutím (seba)lásky na hlbšej a hlabšej úrovni…
   Zvládli sme toho už toľko… úspešní sme vlastne všetci :)
   A vy ste úžasná, Jarka ♥
   Prajem krásny víkend

 2. Ja to chápem skôr vo význame “úspešný život” = šťastný a naplnený život, nech už si pod to naplnenie doplní každý z nás čokoľvek, čo naplní jeho srdce a prinesie radosť, pokoj, lásku a šťastie do jeho duše..myslím, že je to o tom, že každý z nás môže žiť šťastný, spokojný a naplnený život; taký, aký žiť chce, ak sa len naučí počúvať seba a svoje vlastné srdce, ak si dá to dovolenie a bude v prvom rade počúvať svoje Srdce a to, čo mu hovorí..pretože tam už sú všetky odpovede. To Ono nás totiž vedie, pomáha nám a našeptáva nám tie správne odpovede, keď nevieme… keď sa rozhodujeme.. keď prosíme.. ale my ho toľkokrát ignorujeme..a potom trpíme a pritom jediné, čo treba urobiť je počúvať svoje vlastné srdce a nechať sa ním viesť. Neprotirečiť, len urobiť, čo nám hovorí, že máme urobiť. Počúvať ho a potom to urobiť. A budeme mať a žiť Nebo na Zemi. Pozorne načúvať želaniam svojho srdca a potom mu dovoliť nech s nami urobí, čo chce. Lebo len ono nás povedie správne… ;-)
  P.S.: Svoj život si tvoríme my sami, svojimi skutkami, tým ako sa rozhodujeme a hlavne tým, ako počúvame alebo nepočúvame svoje srdce.

 3. Děkuji Vám oběma, Katko i Amarylis,za komentáře. Vím, že vědomý člověk žije s lehkostí a radostně. Většinu svého života jsem se o své štěstí jenom usilovala. Většinou marně. Mám internet už dva roky. O osobním životě jsem se během tohoto období v mnohém poučila. A v mnohém svůj přístup poopravila.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s