Hodvábna cesta – aktivácia kozmických kódov

Prvé šľapaje …prvé kódy novej cesty, na ktorú sme aktiváciou vstúpili máme za sebou a pred sebou nekonečné lány všadeprítomného bytia lásky, ktorou sme. Záplava zamatovo mäkkých, ako hodváb jemných, ľahučkych transparentných energií /zvukov/, z ktorých je cesta utkaná, je ako stupaje kristovského vedomia. Vedomia lásky.

Sú to energie, ktoré obrazne povedané ani vlas na hlave neskrivia. Napriek intenzite zvukov…ich tónov….paprskov. A predsa všetko menia na nepoznanie. Keď so zmenou súhlasíme, keď tieto navýšené zvuky srdcom prijímame. Keď s nimi rezonujeme.

Aktivovanie kozmických kódov je otváranie pečatí podvedomia, kedy mimozmyslove začíname iným spôsobom ako doteraz počuť, vidieť, vnímať, uvedomovať si. Cesta, na ktorú sme nárastom vibrácií vstúpili je cesta, ktorá vedie zo srdca. Máme za sebou dlho trvajúci a náročný čas rozhliadavania sa. Čas, ktorý nami pretekal deň za dňom….okamih za okamihom…a my sme ho vnímali vo väčšine prípadov len subjektívnym pohľadom /nevedome, neuvedomujúc si súvislosti, neuvedomujúc si tabuizované ľudské schopnosti/. To znamená, len z vlastného zorného poľa….uhlov pohľadu. Čo je zúžené vedomie. Kanál, ktorým kozmická energia preteká.

Tieto nové energie sú ako kytica kvetov, ku ktorým privoniavame už nielen zmyslove, ale i mimozmyslove /esencia/. To znamená, že ich srdcom cítime. Záplava nových kozmických energií je ako veľmi jemné, dúhové závoje. Tak jemné, transparentné, ľahúčke, že by sme ich mohli prirovnať ku krídlam motýľa, kolibríka, vážky.

fewa

Kozmická láska je nami preciťovaným bytím všetkého stvorenia. Jeho mikro i makro reality. Tým všetkým sme – to všetko je v nás, je našou súčasťou. Je našou myšlienkovou projekciou. Kedy sa “nadnášame” nad hladinu fyzického poznania a nami prežitých skúseností a zakomponovávame do svojich životov nové nefyzické vnemy, vibrácie, spôsobom /spôsobmi/ tvorenia, na ktoré si budeme opäť zvykať. Je to tvorenie podprahovou myšlienkou, kedy sa vedome dostaneme akoby nad myslenie /myšlienky, štruktúry, vzorce, sféru…/ fyzického myslenia /mentálne vzorce…myslenie, na ktoré sme zvyknutí vo frekvencii hmoty/. Pre lepšie pochopenie jednoducho “prepneme” na inú stanicu, kanál rádia. Je to spínač. Opäť, ako zvyknem :), použijem konkrétny príklad vlastnej skúsenosti… Pripravovala som obligátny zemiakový šalát. Mám veľmi citlivé oči, ktoré reagujú na krájanie cibuľe okamžite. Tentokrát celý “akt” krájania prebiehal atypicky. Som zvyknutá na permanentný kontakt s rôznymi svetelnými sférami, vrátane anjelskych. Čiže komunikáciu s nefyzickými realitami považujem za niečo celkom normálne. Týmto spôsobom sa “hore” pohrali a vložili mi do vedomia myšlienku, že nekrájam cibuľu, ale jablko. A ja som v tejto hre pokračovala :). To znamená, že som udržiavala vizualizáciu jablka, ktoré proste krájam na jedenie, alebo na ovocný šalát. A viete, čo sa stalo ? Ani na chvíľočku ma nezaštípali oči. Keď som krájala posledný kúsok, chcela som sa sama presvedčiť, či to naozaj už aj tu, na Zemi :) funguje a opäť som prepla späť na fyzické vnímanie. Mali ste to vidieť ….okamžite oči ako fakľa. Skúste to, skúšajte týmto novým spôsobom fungovať.

Cesta, po ktorej sa budeme uberať /hodvábna…bunečná pamäť…zmeny myslenia…všetko staré, zabudnuté, ale už bez negatívnych vzorcov/ už nie je utkaná z ťažkej, nepriedušnej látky….spomalene…náročne. Je jemná, pastelová, hodvábna. Také sú zvuky … éterické paprsky lásky.
Aktivácia pečate /kozmický kód/ je “rozviazanie” mašličky….stuhy, ktorá je cestou jednoty. Kedy jeden sú všetci. Rozstrapkané vlákna tejto “stuhy” /cesty/ sa znovu spájajú /myšlienka/…..

Féwa (6. 4. 2015)

few

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s