Všetky systémy sú v pohotovosti – odkaz do Féwy

Zatiaľ len veľmi stručne a ľudsky pochopiteľne. Aktuálny stav Zeme, to znamená všetkých, ktorí sa spolupodieľajú na procese transformácie: VŠETKY SYSTÉMY SÚ V POHOTOVOSTI. Ako keď kapitán lietadla pred povolením ku štartu, maximálne sústredene kontroluje /sleduje/ všetky “dáta” v kabíne lietadla,

Zem sa zosynchronizováva s jej paralelným bytím. Je to i nebo v nás. Pripájame sa ku elektromagnetizmu tohto bytia. To znamená, že všetky “systémy” mozgu i srdca sú v pohotovosti. Vzájomne redukujeme preexponovaný tlak niektorých jedincov a súčasne podávame ruku, ktorú má každý možnosť prijať, alebo odmietnuť. Je to slobodná voľba.

Jeden je všetkými a všetci jedným sú. To znamená, že na Zemi niet jediného Boha, či Bohom vyvoleného jedinca, ktorý všetkým prešiel…všetko vie…pozná. Každý jeden z nás je božským diamantom, ktorý si v sebe nesieme a postupne sa prepracovávame ku skutočnej, holej pravde o bytí – o svetle, paprskoch, ktorými sme kedysi dávno tvorili. Ku pravdivej informácii, ktorej obsahom sú slová…..” Bohom je on /ona/….my všetci “. Pretože každý z nás nesie štafetu, ktorej nekonečný plameň horí bezpodmienečnou ľudskou láskou. I s touto myšlienkou sa zosynchronizovávame, aby sme si naplno uvedomili, kým sme, čo všetko dokážeme. Aký potenciál je v nás, v našich zabudnutých, dlho nepoužívaných myšlienkach. Potenciál stredu všetkého, čo je svetlo /informácia/, láska /nami prejavená bezpodmienečná energia…. esencia/. Akékoľvek iné “božstvo”, ktoré sa nás snaží presvedčiť o svojej samozvanej jedinečnosti, výnimočnosti, schopnosti ….snahou odpútať našu pozornosť od seba samého…od sily ducha je manipulácia. Jedná sa o informácie, ktorými sme boli na tieto momenty upozorňovaní….

fewa

Zvuk je podstatou zmeny. Zvukom sa všetko mení. Zvuky, ktoré poznáme…sú v našich vibráciach počuteľné – sú to zvuky fyzického sveta. Sféry, v ktorej žijeme. Tieto zvuky si môžeme predstaviť ako dúhový vejár, ako tóny farieb, ktoré týmto zvukom korešpondujú. To je náš zmyslove vnímaný svet. Čo je mimo tejto frekvencie /paralelné bytie/, pochopiteľne nemáme možnosť vidieť, počuť, dotknúť sa. Jednoducho sme naladení len na vlnenie určitej nami počuteľnej stanice.

Teraz si skúsme predstaviť, že každý zvuk /časť/ vejára nie je len nami počuteľným zvukom. Nie je to len jedna “palička”…línia vejára, ale je ich v skutočnosti oveľa viac. Skúste si vizualizovať, že každá časť /línia, tvoriaca diely vejára/ sa rovnakým spôsobom roztvorí. Ako keď rozkvitne mimosmyslove vnímaný lotos. To znamená, že súčasťou jedného vejára je mnoho ďaľších vejárov, čiže zvukov…ich farebných tónov.

Počuli ste niekedy spievať anjelsky chór? Je náročné si túto skúsenosť predstaviť. Treba ju zažiť, aby človek pochopil. Je to prekrásna melódia, ktorá je hojivá. Znie ako zo všetkých strán Zeme. Zdá sa Vám, že nedokážete definovať zdroj tejto hudby, tejto anjelskej piesne. Ani zrátať hlasy, ktoré ju spievajú. Keď ju počúvate….jednoducho len ste. Napĺňa Vás emóciou, na ktorú si možno pamätáte, možno nie. Napĺňa Vás posvätnou úctou, láskou, súznením. Nedávno som zdieľala niečo podobné. Bolo to video, v ktorom spievali speváci jednu pieseň. Každý iným tónom….tóninou….farbou zvuku. Bol to gigantický displej na ktorom bolo vidieť ich tváre a emócie, ktoré z nich vyžarovali. Všetci spievali jednu pieseň…..spoločne…..

Féwa (2.4.2015)

Reklamy

2 thoughts on “Všetky systémy sú v pohotovosti – odkaz do Féwy

    • A možno to platí aj pre nás samotných… Možno stačí zosynchronizovať miliardy miliárd svetov, ktoré sú v každom z nás – v sebe :) ♥

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s